Chytré hodinky pro dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

habaďúra
Kecalka 236 příspěvků 12.09.18 11:18
chytré hodinky pro dítě

Nemáte prosím někdo tip na chytré hodinky, které jdou dobře utáhnout na drobnou ručku a nejsou moc robusní? Dceru baví, když jí hodinky měří kroky, když si ale půjčí mé xiaomi mi band, má je volné a více utáhnout nejdou. Nemáme žádné speciální požadavky na funkce, stačí čas a měření kroků a hlavně, aby šly utáhnout a nemusely by stát majland :-) Díky Jo a nepotřebujeme hodinky S GPS lokátorem, jde mi fakt o čas a kroky, tak stačí nějaké obyčejné dospělácké, jen aby šly dost utáhnout

Reakce:

lucenka
Vesmírná mluvilka 32575 příspěvků 12.09.18 11:35

Garmin má kolekci dětských sportovních hodinek Garmin Vivofit junior. Ale jsou trochu cenově dražší. Uvažuju o nich na Vánoce

habaďúra
Kecalka 236 příspěvků 12.09.18 12:03

@lucenka díky za tip, ale doufala jsem, že najdeme něco levnějšího. Ale vypadají dobře.

Uživatel je onlinehapolda
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 12.09.18 14:14

Mam taky xiaomi ale v kovovym naramku za 350 kacek, tam si upravis velikost jak potrebujes ;)

Evulin
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 02.10.18 12:46

Budu kupovat dceři skoro 11 let hodinky Smart Watch GT08, stojí okolo 500 a jsou tam i funkce na měření kroků a spálených kalorií a myslím, že pro začátek to stačí :-)

habaďúra
Kecalka 236 příspěvků 02.10.18 13:00

@Evulin dívala jsem se na ně, jen mám strach, aby na té drobné ručce nebyly moc obrovské

Evulin
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 02.10.18 13:10

@habaďúra A kolik je dceři? Ještě mají i jiné, mrkněte na tonywatch.cz a jsou tam i dětské :)

habaďúra
Kecalka 236 příspěvků 02.10.18 13:38

@Evulin díky za tip, mrknu na ty stránky. Dcerka bude mít v prosinci sedm a je na svůj věk droboučká, tak bych radši nějaké menší hodinky

Evulin
Ukecaná baba ;) 1628 příspěvků 02.10.18 14:23

@habaďúra Tak to ano, to je jasné…ale mají tam i dětské na malé ruce, tak snad něco vyberete…já už je objednala a snad bude mít dcera radost :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >