Přestup na SŠ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MeShOo
Nováček 4 příspěvky 11.09.18 16:40
Přestup na SŠ

Ahoj, měl bych dotaz.
Chci přestupovat z Gymnázia na Zdravotní Školu, ale někteří lidé říkají, že lyceum není moc dobré, ale já už nechci být na stávajícím Gymnáziu, protože stojí za prd a má hroznou pověst.
Ale ta Zdravotní škola je Církevní, ale lidi co tam chodili mě říkali, že je to tam v pohodě a že do tebe nic náboženského nehustí a je to v pohodě. Tak bych chtěl od vás radu, jestli bych měl z Gymnázia (Hustopeče) přejít na Zdravotní Lyceum (Grohova) a nebo ne.

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12743 příspěvků 11.09.18 16:44

nejlepší je zavolat tam. je taky důležité, který je to ročník, jaké jsou předměty, kolik by se muselo dělat vyrovnávacích zkoušek.

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 11.09.18 16:46

Záleží, co máš v plánu dělat po ukončení ZŠ. Jinak, ne, nic do tebe „hustit“ nebudou. Já jsem byla na SZŠ EA Brno a v prváku a druháku jsme měli povinný předmět základy křesťanství, nebo tak nějak. Na začátku hodiny jsme si zazpívali 2-3 písničky ze Svítáku a pak jsme normálně probírali látku. Učili jsme se nejen o křesťanství, ale zlehka jsme načali i islám, atd.

MeShOo
Nováček 4 příspěvky 11.09.18 20:06

@vokishka Nastupoval bych do prvního ročníku a vyrovnávací zkoušky bych dělal jenom z biologie a křesťanské nauky , ale to je v pohodě :)

vokishka
Extra třída :D 12743 příspěvků 11.09.18 20:20

tomu nerozumím, to by šlo o přestup teď hned? Tak tím spíš je třeba to hned řešit v té škole, ne na netu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Těžké dny moderátory StarDance Marka Ebena: Jeho matka je ve vážném stavu v nemocnici

Pořádně nepříjemné chvíle zažívá moderátor televizní soutěže StarDance Marek... číst dále >

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >