Reklama

Přestup na SŠ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MeShOo
Nováček 4 příspěvky 11.09.18 16:40
Přestup na SŠ

Ahoj, měl bych dotaz.
Chci přestupovat z Gymnázia na Zdravotní Školu, ale někteří lidé říkají, že lyceum není moc dobré, ale já už nechci být na stávajícím Gymnáziu, protože stojí za prd a má hroznou pověst.
Ale ta Zdravotní škola je Církevní, ale lidi co tam chodili mě říkali, že je to tam v pohodě a že do tebe nic náboženského nehustí a je to v pohodě. Tak bych chtěl od vás radu, jestli bych měl z Gymnázia (Hustopeče) přejít na Zdravotní Lyceum (Grohova) a nebo ne.

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 12300 příspěvků 11.09.18 16:44

nejlepší je zavolat tam. je taky důležité, který je to ročník, jaké jsou předměty, kolik by se muselo dělat vyrovnávacích zkoušek.

Tableta
Závislačka 3962 příspěvků 11.09.18 16:46

Záleží, co máš v plánu dělat po ukončení ZŠ. Jinak, ne, nic do tebe „hustit“ nebudou. Já jsem byla na SZŠ EA Brno a v prváku a druháku jsme měli povinný předmět základy křesťanství, nebo tak nějak. Na začátku hodiny jsme si zazpívali 2-3 písničky ze Svítáku a pak jsme normálně probírali látku. Učili jsme se nejen o křesťanství, ale zlehka jsme načali i islám, atd.

MeShOo
Nováček 4 příspěvky 11.09.18 20:06

@vokishka Nastupoval bych do prvního ročníku a vyrovnávací zkoušky bych dělal jenom z biologie a křesťanské nauky , ale to je v pohodě :)

vokishka
Extra třída :D 12300 příspěvků 11.09.18 20:20

tomu nerozumím, to by šlo o přestup teď hned? Tak tím spíš je třeba to hned řešit v té škole, ne na netu.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama