Boty na ven a školka!

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 15:57

Boty na ven a školka!

Ahoj, už několikrát jsem učitelkám opakovala, že tam má kluk boty na ven, ze jsou zničený a může je dodělat. Ráno vždycky ty nový(máme je měsíc) schovám uplně dozadu a starý nechám vepředu. Za celou dobu mu je daly jen jednou a po dnešku jsem uplně nasr*na! Boty starý měsíc za 1000,– a jsou uplně ko. A pro mě je 1000,– dost. Díra na patě :zed:. Co stim? Nechci aby chodil do a ze školky v hnusných botách, máme to přes město. Ale aby zas zničily drahý boty? A nechápu proč berou ty schovaný, když vepředu mají ty starý. Syn se neumí obouvat, stim mam problem občas i ja, jak má tlustou nohu a vysoký nárt. A do těch starých to jde hůř než do těch nových. Dávaly mu to kvuli tomu asi žejo? Bože mám chuť jim ty boty nechat proplatit :zed: Ani když s klukem chodim na hřiště, tak nikdy neměl tak zničený boty. Co byste dělaly vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22953
23.5.22 16:06

Tak učitelky ty boty asi záměrně nezničily, že… Pokud se ty nové obouvají lépe než staré, tak chápu, že je braly. Tak když víš, že nechceš, aby chodil v nových ven, tak mu je buď vůbec nedávej nebo je tam prostě nenechávej.

Anebo mu pořiď na ven takové boty, které půjdou obout jednodušeji.

Chápu tvůj vztek, ale fakt bych nepodezřívala učitelky, že to udělaly schválně.

edit: a ještě možné řešení: pořídit a nechávat ve školce jen to, čeho mi nebude líto.

Příspěvek upraven 23.05.22 v 16:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3211
23.5.22 16:06

Má mít slušný boty který si bude schopny sám obout učitelky nejsou sluzky a dítě 3+by tohle při nástupu do školky mělo zvládat max. s nějakou minimální dopomoci.
Budou-li tam obouvat nebo oblékat celou třídu ven se vůbec nedostanou.
Sama se za staré boty stydis a nechceš aby v nich syn s Tebou chodil přes město ale s učitelkama klidně může???
Ty jsi dobra :roll:
Na nějaké proplacení bot zapomeň to snad nemuzes myslet vážně…
Já dát dítěti do školky boty za který se sama stydím hanbou se propadu.
A ne moje děti neměly všechno značkové a in.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1397
23.5.22 16:09

Tak mu je tam vůbec nenechávej.
Boty bych reklamovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26707
23.5.22 16:10

Nic. Byla bych ráda, že ho obouvají. Děti nosí do školky boty, co normálně na ven, že je někdo vidí v botech, co nejsou top, je mi jedno. Když ti tak moc o ty nový boty jde, odnes je sebou a odpoledne zas přines.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13952
23.5.22 16:12

Promin, ale učitelka neni obuvnik. Jestli tam ma boty do kterych mu to jde blbe, nedivim se, ze vezme ucitelka ty, kde ho obuje rychleji.
Mas tam nechat jedny boty a tahat si ty nove sebou, nebo si na ty nove mela poridit zvláštní pytlik a schovat je v tom pytlíku pod kapsar jestli tam maji. Taky jde o to jestli si syn ty nove sam nepodava. Nam ucitelky vzdy zdůrazní do skoly jen stare kousky, nenesou za stav věcí odpovednost, nejsou toho schopne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.5.22 16:14

@neumisa ale ty učitelky věděly, že mají dávat ty staré. Já jim to neříkala několikrát jen tak. A ty boty jdou obout, jen musí vzít lžíci(tu tam mají) nebo prst a prostě zatlačit. Jsou snad dospělí. Mě to taky šlo bez problému.

@prokr dítě které má normální nohu asi ano, ale i já musim použít víc síly abych mu ty boty dala. Malej kluk takovou sílu prostě nemá. A s učitelkama do města nechodí. Jsou buď na zahradě nebo chodí na louku/lesa a to maj kousek od školky. A pokud vím, tak samy nám řekly, že na ven mají mít věci na zničení.

• Citovat
  • Nahlásit
33803
23.5.22 16:14
@Janli píše:
Nic. Byla bych ráda, že ho obouvají. Děti nosí do školky boty, co normálně na ven, že je někdo vidí v botech, co nejsou top, je mi jedno. Když ti tak moc o ty nový boty jde, odnes je sebou a odpoledne zas přines.

jo, tohle jsem také chtěla napsat, zakladatelka měla boty vždy vzít sebou do práce a pak je zase donést, až půjde kluk domů - jinak to řešení nemá,
no teď už jsou rozbité, tak už je to asi jedno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
23.5.22 16:15

Když ti tak moc jde o to, aby mimo školku vypadal jak ze žurnálu, tak mu tam ty lepší boty nenechávej. A do školky pořiď takové boty, co se budou dobře obouvat. Můžeš být ráda, že mu s tím pomáhají tak to chce i nějakou snahu z tvé strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11776
23.5.22 16:15

Co to kupuješ za kšunty, když jsou za měsíc ko??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74249
23.5.22 16:17

Nic, t už problém. Buď to nauč dítě, nenechávejte tam nové nebo se smir, že nový oddela. Nechápu, proč by to měla řešit učitelka. 30 děti, každý jiný požadavky- dávat šátek, nebrat legendy pod tepláky, odpo nebrat čepici… by se z toho zbláznila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19919
23.5.22 16:18

Stare mu jsou male, ne? Taky bych mu je nedala.

Nech mu jedny boty nafurt, ktere tak snadno neznici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74249

Nebo boty zamknout k sobě zámkem na kolo :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376

Na měsíc starých botách není díra na patě úplně běžná. Reklamuj je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13952
23.5.22 16:19

Zakladatelko, kup pro syna boty které mu pujdou dobre obouvat a nauc ho to. Mas po problemu a klid bude ma všech stranách. Ucitelka nema nafukovaci hlavu aby si pamatovala instrukce od XY rodicu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat