Bouchá všechny kolem sebe

1938
14.6.10 19:54

Bouchá všechny kolem sebe

Ahoj, už si tak nějak nevím rady. Syn byl ještě před rokem takovej ten chudáček, co si na něj dovolovaly všechny děti. Jenže teď je na druhé straně a jeho počínání začíná být neúnosné. Když má kolem sebe děti, tak se prostě neudrží, aby si do někoho nešťouchl. Není to většinou nic bolestného, takový plácnutí, občas se tedy zadaří a bouchne víc. Doma mě celkem taky poplácává, rád si taky kopne.. Dneska ve městě to dělal i velkým lidem. No já fakt nevím, co mám dělat. Zkoušela jsem vysvětlování, domlouvání, na zadek, vracení mu to ve stejným..nic naprosto žádný efekt. Žádné dítko mu to nevrací zpět. Ani o hlavu větší. jedinkrát se stalo, že mu chlapeček o hlavu menší hned vracel, to byl synek v šoku a běžel s řevem za maminkou. Přejde ho to, dělají to i vaše děti? V září začne chodit do školky a děsím se, zda mi pak neřeknou, nezlobte se, ale toho sígra my tady nechceme, nebo se tam dobouchá se staršíma..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11574
14.6.10 20:12

Alenko nase Juli to dela taky ale spis teda bije me, ublizovala si i sama ted uz to dlouho nebylo.. pry je nejhorsi ji to vracet, (ja se taky hodnekrat neudrzela) ale to si pak mysli ze je to normalni tak v tom vesele pokracujou, ja vysvetluju ze tohle ruce nedelaji, ze delaji mala mala.. (nevim kolik je tvemu synovi, asi vic..) hlavne se snazim aby me to nevytocilo :-D to pak clovek reaguje spatne. prejde je to urcite ale zas si nemyslim ze az tak samo. musime se proste porad snazit a vysvetlovat, okriknout, chytit ruce dokud ho to neprejde a odvest pozornost. tak to tedy delam ja :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11574
14.6.10 20:13

aha tak uz jsem si zobrazila podpisy a uz vim kolik je Tomaskovi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9940
14.6.10 20:17

tak já mám klučíka téměř stejně starého a teď to dělá taky a taky nic nepomáhá. Takže manžel už přistupuje k tomu vracení a já se mu snažím vysvětlovat, že se to nemá, tak jśe ještě pustí do mě, jak nemá? když mu to vysvětlujeme apod., tak to na něj neplatí, ale když mu to vrátí, tak už mu to neudělá…já taky furt neevím, jak na něj. Když mu řeknu,aby to nedělal, že mě nebo toho dotyčného to bolí a že si s ním děti nebudou hrát a nevezmou ho do školky…tak to prostě neplatí a když řeknu „neděj to“, tak just ještě znovu a víc… :nevim: to je potom každá rada drahá…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11574
14.6.10 20:38

me dneska napadlo ze jim asi dela dobre, kdyz te to tak vytoci, tak se POKUSIM to ignorovat, treba ji to prejde :nevim: ono je to ale horsi s vami,to se ignorovat moc neda :think: Julca bije jenom me :-D BAbo rad!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5597
14.6.10 20:38

ono je těžké radit, když na každé dítko platí něco jiného :think: . u nás to funguje tak, že zvýším hlas, teda ostatní by asi řekli, že zařvu, páč pak stojí v pozoru všechny děti kolem, ale já mám holt hlas pronikavý :-D . a když se stane, že ani tohle nezabere, tak po té ruce dostane, ale né jen plácnutí, samozřejmě, že modřinu ale nemá,ale aby věděla, že to holt bolí i ty druhé. ale tohle je opravdu výjimečně. spíš mě většinou bolí za ní, když jí to dělají ostatní děti a vylítávám z kůže, když to jejich maminky neřeší a přechází, to si holt ten hlas zvednu i na ty jejich děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
14.6.10 20:48

Jo jo, aspon v tom nejsem sama :roll: Ja se ale vetsinou nevytocim. Ted jsem spis ve fazi vysvetlovani - neustaleho. Dneska jsem ho teda prastila, aby vedel, ze to boli. Pak breci a me je ho uplne lito, ale jsem hrdinka a neustupna. Mam pocit, ze zkousi, co snesu. Zcela evidentni to bylo pred nejakym mesicem, kdy bouchal jednoho chlapecka. Dala jsem mu na zadek, ani necekl, rekla jsem mu, ze jestli se to bude opakovat, dostane na holou. On se na me sibalsky podival a latl ho zas. Dostal na holou a ani necekl. Hola provokace na me. Pritom bych nerekla, ze by si potreboval vynutit moji pozornost, venuju se mu az az. A co reknu taky dodrzuju, ze by si treba rekl, vsak me to zas projde. Ja nevim, jen doufam, ze to prejde. Dnes u nas byla neter a po 20 minutach odchazela se slovy, ze je to strasnej lumpik. Nedavno jeste rikala, ze je to milacek. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5597
14.6.10 20:54

Alenko, řekla bych, že tě zkouší :-D , ale já se nenechám vytočit, prostě zařvu a když je nutnost, tak vstanu plesknu a zase si sednu :-D . ale potom nikdy neutěšuji, to je podle mě totál mimo mísu. ale to určitě taky neděláš. to totiž pak nechápu, co si to dítě z toho má vzít za ponaučení :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
14.6.10 21:04

Na mě to dneska zkusil prvně,začal se mnou hystricky lomcovat,rvát za tričko(kvůli vodovkám).Takže výlup po prdce a vykázán do pokoje.To je pro něj největší trest,když jde za trest do pokoje.Musí přijít až se uklidní…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11574
14.6.10 21:04

Jo to taky plati kdyz zarvu.Lekne se a naspuli pusu a zacne fnukat a objimat me. Ja ji pritisknu a je zas v pohode, akorat ze to tak udela 500krat za den :lol:

Alenko precejen bych mu nadavala na zadek pak si bude myslet: bije me mamka takze biti je v poradku :nevim: nevim no, vim ze na kazde dite plati neco jineho, a nechci poucovat, asi je to jinak kdyz se jedna o cizi deti ktere bije :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11574
14.6.10 21:05

aha tak koukam ze jsem zde mimo misu :lol: tak ja uz mlcim.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
14.6.10 21:17
magdicka píše:
aha tak koukam ze jsem zde mimo misu :lol: tak ja uz mlcim.. :mrgreen:

Nikdy nedostaly tvoje holky na prdku? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15577
14.6.10 21:20
verenika píše:
magdicka píše:

Pochopila jsem to jako reakci na následné utěšování :lol: (někdo tu psal, že TO je mimo mísu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17304
14.6.10 21:22
Kakika píše:
verenika píše:
magdicka píše:

Teď jsem z toho jelen :mrgreen: :mrgreen:

Adámek teda moc nedostává,tak jednou za měsíc?!Nevím fakt přesně :mrgreen: Snažím se dost vydžet,on ani tak moc nezlobí.Spíš jde o to když něco provede,že jde za trest do pokoje+dostane přes ručku.

Dneska mě teda překvapil tak dostal po zadnici.CHová se teda úplně jinak než jsem byla zvyklá.Ze školky je takovej víc ukníkanej,vzteklejší :roll:

Pochopila jsem to jako reakci na následné utěšování :lol: (někdo tu psal, že TO je mimo mísu)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5597
14.6.10 21:23

jo to jsem napsala já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu