Nebolestivé boule ve spodku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 21:28
Boule ve spodku

Ahoj maminky, dnes jsem si nahmatala dve boule ve spodku, jakoby za pochvou. Na ohmat neboli. Myslite ze s tim mam zajet o vikendu na pohotovost? :mavam:

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8189 příspěvků 22.03.19 21:33

A nemůže se jednat o stolici? Počkej až půjdeš na velkou a pak je zkus nahmatat znovu. Jinak pokud nebolí, není důvod s tím jezdit na pohotovost, ta je pro urgentní případy. Tohle klidně počká do příštího týdne na gynekologa.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.03.19 21:35
@Janli píše:
A nemůže se jednat o stolici? Počkej až půjdeš na velkou a pak je zkus nahmatat znovu. Jinak pokud nebolí, není důvod s tím jezdit na pohotovost, ta je pro urgentní případy. Tohle klidně počká do příštího týdne na gynekologa.

Ahoj, diky za odpoved. Stolice ne, dneska jsem jiz byla:slight_smile: normalne pohotovosti nevyhledavam :D ale ted mne „prekvapilo“ ze jsou dve vedle sebe a jedna teochu mensi :think:

stinga
Kelišová 5946 příspěvků 3 inzeráty 22.03.19 22:16

na pohotovost určitě ne, nemůže to být absces ? něco jako zanícený „beďar“ - už jsem to někdy měla i tam i mezi půlkami, nejdříve to nebolí, pak bolí a pak to samo zmizne

mroe
Neúnavná pisatelka 15419 příspěvků 22.03.19 23:14

Proc na pohotovost? Jiste to pocka do pondeli( pokud se to do te doby samo nevyresi).

Váš příspěvek
Reklama