Boulička na krku, sono

8
29.5.21 18:46

Boulička na krku, sono

Dobrý den,
mám dotaz, asi měsíc hmatám spíše na zadní straně krku malou kuličku, není vidět, pouze cítit. Jelikož jsem trochu hypochondr, chtěla bych pro jistotu sono. Byla jsem ale na sonu před pár dny ohledně podčelistních uzlin a chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s tím, že jste byli na sonu třeba 2× v průběhu týdne? Jelikož bych to chtěla vyřešit co nejdřív, ale zase nechci, aby mi to sono po tak krátké době nějak uškodilo. I když co vím, tak se mluví akorát o RTG, že by se nemělo často, ale právě o sonu jsem se nedočetla. Jo a ještě otázka, může mě teoreticky vypsat žádanku i kožní lékař? Předem vám děkuji za odpovědi. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29175
29.5.21 18:52
@Debii7 píše:
Dobrý den,
mám dotaz, asi měsíc hmatám spíše na zadní straně krku malou kuličku, není vidět, pouze cítit. Jelikož jsem trochu hypochondr, chtěla bych pro jistotu sono. Byla jsem ale na sonu před pár dny ohledně podčelistních uzlin a chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenost s tím, že jste byli na sonu třeba 2× v průběhu týdne? Jelikož bych to chtěla vyřešit co nejdřív, ale zase nechci, aby mi to sono po tak krátké době nějak uškodilo. I když co vím, tak se mluví akorát o RTG, že by se nemělo často, ale právě o sonu jsem se nedočetla. Jo a ještě otázka, může mě teoreticky vypsat žádanku i kožní lékař? Předem vám děkuji za odpovědi. :palec:

Tak sono ti určitě neublíží, vždyť na něj chodí i těhotné každou chvíli. A teda nevím, proč by to psal kožní. S takovým problémem bys měla zajít třeba na ORL:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.5.21 19:13

A odběry krve máš za sebou? Na toxoplazmózu atd.? U syna to zrovna řešíme, během dne 1 boule, druhý den další dvě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
29.5.21 19:25

@Kazimíra Olejovka odběry mám tak 3× udělaný a jsou staré asi měsíc.. všechny výsledky v pořádku. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
29.5.21 19:25

Sono neuškodí, třeba v těhotenství můžeš chodit každý týden. Nicméně ono te Dr prohledne, da ti zadanku, tam ti taky nedaj termín třeba hned na druhy den, takže bych to neviděla tak horké :D a kožní ne, buď praktik nebo orl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat