Boulička na rameni

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 22:00
Boulička na rameni

Už asi 4 roky mam na rameni vystouplý útvar, načervenalý, občas svědí, pohybuje se vůči spodině.

nevíte někdo o co se jedná. na kožní se chystám, tak píšu jen o orientační info…

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 22:01

Fotka, nejde to moc nafotit…

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 02.02.17 22:06

4 roky a chystas se na kozni… :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 22:08
@Lucmína píše:
4 roky a chystas se na kozni… :think:

klid, tyto reakce jsem čekala, pokud nemas k tématu co rict, tak nereaguj ;)

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 02.02.17 22:09

K tematu…uz jsi tam davno mela byt

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 22:10
@Lucmína píše:
K tematu…uz jsi tam davno mela byt

důvod?

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 02.02.17 22:12
@Anonymní píše:
důvod?

Treba Tve zdravi??

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18592 příspěvků 02.02.17 22:19
@Anonymní píše:
důvod?

Máš čtyři roky útvar a ptáš se na důvod, proč jsi měla být už dávno u lékaře? Tak buď jsi hloupá, nebo troll. Ale nic mezi tím není.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1220 příspěvků 02.02.17 22:30
@hanka.br. píše:
Máš čtyři roky útvar a ptáš se na důvod, proč jsi měla být už dávno u lékaře? Tak buď jsi hloupá, nebo troll. Ale nic mezi tím není.

Myslis, ze by si troll fotil zada? :think:

monrom
Echt Kelišová 9686 příspěvků 02.02.17 22:32

Kožní bude zajímat, jestli se to za ty roky zvetsilo/zmenšilo, změnilo barvu, tuhost. A nejspíš doporučí vyriznuti. Muže to byt klidně i schlofferuv tumor, což je benigni - obaleni cizího tělíska, které se třeba zaneslo do rány. Muže to byt i benigni tukovy útvar, ten se také jenom vyrizne. A další méně pravděpodobné možnosti.

Kakika
Extra třída :D 14951 příspěvků 03.02.17 06:27

Možná bych spíš než na kožní, zašla na chirurgii. Nebo k obvoďákovi, který rozhodne, kam s tím jít přednostně. Možná to z fotky není tak patrné, jako ve skutečnosti, ale nepřijde mi, že by to byl vyloženě kožní problém :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 07:47
@Lucmína píše:
Myslis, ze by si troll fotil zada? :think:

to je rameno :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 07:49
@monrom píše:
Kožní bude zajímat, jestli se to za ty roky zvetsilo/zmenšilo, změnilo barvu, tuhost. A nejspíš doporučí vyriznuti. Muže to byt klidně i schlofferuv tumor, což je benigni - obaleni cizího tělíska, které se třeba zaneslo do rány. Muže to byt i benigni tukovy útvar, ten se také jenom vyrizne. A další méně pravděpodobné možnosti.

děkuji za přinosnou odpověd :kytka:
já podle toho, co jsem vyčetla myslim, ze by mohlo jit o atherom, jen jsem proste chtěla tady „radu“, zda někdo něco takového nemel…místo toho se tady clovek dozvi, ze je blbec, ale to je uz taky folklor emimina :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.17 07:51
@Kakika píše:
Možná bych spíš než na kožní, zašla na chirurgii. Nebo k obvoďákovi, který rozhodne, kam s tím jít přednostně. Možná to z fotky není tak patrné, jako ve skutečnosti, ale nepřijde mi, že by to byl vyloženě kožní problém :think:

já prave taky premyslela i o chirurgii - je to vystuplé - takze bude nutne odstraneni, ale prave nevim, aby me nehnal nejdriv k tomu koznimu…

Kakika
Extra třída :D 14951 příspěvků 03.02.17 08:18
@Anonymní píše:
já prave taky premyslela i o chirurgii - je to vystuplé - takze bude nutne odstraneni, ale prave nevim, aby me nehnal nejdriv k tomu koznimu…

Těžko říct, z fotky to není patrné. Na kožním některé zákroky také provádějí, ale tohle bych řekla, že stejně přepošlou na chíru. Ale máš pravdu v tom, že z chíry tě můžou poslat na kožní. Nevím jak u vás, ale tady jsou na kožní hrozné čekačky, takže bych to vzala buď přes chíru s tím, že mě můžou hnát nejdřív na to kožní, nebo přes obvoďáka, který bude umět vyhodnotit, kam s tímto útvarem zajít. Ale přijde mi to spíše jako podkožní útvar než cosi, co prorůstá z pokožky.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Máme sníh, heč! culí se Vondráčková z Kanady. O návratu do Česka ale mlčí

Zatímco Tomáš Plekanec (35) odpočívá na rodné hroudě a doufá ve Vánoce se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >