Reklama

Prášky na spaní- cena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakajicko69
Kecalka 151 příspěvků 02.02.17 21:03
Prášky na spaní- cena...

Ahoj mam hodně otázek ohledně prášku na spaní - od kolika let mi je prodají, kolik cca stojí, jaké byste mi doporučili… :D

Reklama

Reakce:

K82
Ukecaná baba ;) 1070 příspěvků 7 inzerátů 02.02.17 21:08

@Kakajicko69
nejsou volne prodejne, jen na predpis. volne prodejne jsou jen potrav. doplnky k podpore spanku.

Malaga
Generální žvanilka 24317 příspěvků 02.02.17 21:08
@Kakajicko69 píše:
Ahoj mam hodně otázek ohledně prášku na spaní - od kolika let mi je prodají, kolik cca stojí, jaké byste mi doporučili… :D

Neprodají. Pouze na předpis. Konzultuj se svým lékařem.

Uživatel je onlineHelileli
Závislačka 2748 příspěvků 02.02.17 21:14

V tvém věku ti nikdo prášky na spaní neprodá ani nenapíše, musela bys mít opravdu extrémní problémy se spánkem.
Recept na spánek ve tvém věku je pravidelný rezim jídla a odpočinku, necivet do mobilu či počítače do noci, dostatek neslazený z bezkofeinové z tekutin a pravidelný pohyb.

Kakajicko69
Kecalka 151 příspěvků 02.02.17 21:40

Dk moc :palec:

LLenule111
Závislačka 3216 příspěvků 02.02.17 21:46

Ze začátku můžeš zkusit bylinkové čaje na spánek, pak volně prodejné léky a vysadit cukry, kofein- Pokud by nezabraly, jdi se poradit k lékaři.

Borůvka1990
Kelišová 5431 příspěvků 02.02.17 22:02
@Kakajicko69 píše:
Ahoj mam hodně otázek ohledně prášku na spaní - od kolika let mi je prodají, kolik cca stojí, jaké byste mi doporučili… :D

Já nevím kolik Ti je, ale trpěla jsem nespavostí v pubertě, nic nepomáhalo, byla jsem vzhůru třeba tři dny v kuse ;)
Ale přešlo to samo, asi po dvou letech. Držím palce a za mě; nejdřív vyzkoušej přírodní produkty, bývají stejně účiné jako farmacy chemie, ale nejsou návykové a bez vedlejších účinků :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama