Prášky na spaní- cena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kakajicko69
Kecalka 165 příspěvků 02.02.17 21:03
Prášky na spaní- cena...

Ahoj mam hodně otázek ohledně prášku na spaní - od kolika let mi je prodají, kolik cca stojí, jaké byste mi doporučili… :D

Reakce:
K82
Ukecaná baba ;) 1159 příspěvků 02.02.17 21:08

@Kakajicko69
nejsou volne prodejne, jen na predpis. volne prodejne jsou jen potrav. doplnky k podpore spanku.

Malaga
Nadpozemská drbna 25253 příspěvků 02.02.17 21:08
@Kakajicko69 píše:
Ahoj mam hodně otázek ohledně prášku na spaní - od kolika let mi je prodají, kolik cca stojí, jaké byste mi doporučili… :D

Neprodají. Pouze na předpis. Konzultuj se svým lékařem.

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 02.02.17 21:14

V tvém věku ti nikdo prášky na spaní neprodá ani nenapíše, musela bys mít opravdu extrémní problémy se spánkem.
Recept na spánek ve tvém věku je pravidelný rezim jídla a odpočinku, necivet do mobilu či počítače do noci, dostatek neslazený z bezkofeinové z tekutin a pravidelný pohyb.

Kakajicko69
Kecalka 165 příspěvků 02.02.17 21:40

Dk moc :palec:

LLenule111
Závislačka 3399 příspěvků 02.02.17 21:46

Ze začátku můžeš zkusit bylinkové čaje na spánek, pak volně prodejné léky a vysadit cukry, kofein- Pokud by nezabraly, jdi se poradit k lékaři.

Borůvka1990
Kelišová 5438 příspěvků 02.02.17 22:02
@Kakajicko69 píše:
Ahoj mam hodně otázek ohledně prášku na spaní - od kolika let mi je prodají, kolik cca stojí, jaké byste mi doporučili… :D

Já nevím kolik Ti je, ale trpěla jsem nespavostí v pubertě, nic nepomáhalo, byla jsem vzhůru třeba tři dny v kuse ;)
Ale přešlo to samo, asi po dvou letech. Držím palce a za mě; nejdřív vyzkoušej přírodní produkty, bývají stejně účiné jako farmacy chemie, ale nejsou návykové a bez vedlejších účinků :pankac:

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >