Prášky na spaní- cena

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kakajicko69
Kecalka 154 příspěvků 02.02.17 21:03
Prášky na spaní- cena...

Ahoj mam hodně otázek ohledně prášku na spaní - od kolika let mi je prodají, kolik cca stojí, jaké byste mi doporučili… :D

Reakce:

K82
Ukecaná baba ;) 1102 příspěvků 5 inzerátů 02.02.17 21:08

@Kakajicko69
nejsou volne prodejne, jen na predpis. volne prodejne jsou jen potrav. doplnky k podpore spanku.

Malaga
Generální žvanilka 24694 příspěvků 02.02.17 21:08
@Kakajicko69 píše:
Ahoj mam hodně otázek ohledně prášku na spaní - od kolika let mi je prodají, kolik cca stojí, jaké byste mi doporučili… :D

Neprodají. Pouze na předpis. Konzultuj se svým lékařem.

Helileli
Závislačka 2958 příspěvků 02.02.17 21:14

V tvém věku ti nikdo prášky na spaní neprodá ani nenapíše, musela bys mít opravdu extrémní problémy se spánkem.
Recept na spánek ve tvém věku je pravidelný rezim jídla a odpočinku, necivet do mobilu či počítače do noci, dostatek neslazený z bezkofeinové z tekutin a pravidelný pohyb.

Kakajicko69
Kecalka 154 příspěvků 02.02.17 21:40

Dk moc :palec:

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 02.02.17 21:46

Ze začátku můžeš zkusit bylinkové čaje na spánek, pak volně prodejné léky a vysadit cukry, kofein- Pokud by nezabraly, jdi se poradit k lékaři.

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 02.02.17 22:02
@Kakajicko69 píše:
Ahoj mam hodně otázek ohledně prášku na spaní - od kolika let mi je prodají, kolik cca stojí, jaké byste mi doporučili… :D

Já nevím kolik Ti je, ale trpěla jsem nespavostí v pubertě, nic nepomáhalo, byla jsem vzhůru třeba tři dny v kuse ;)
Ale přešlo to samo, asi po dvou letech. Držím palce a za mě; nejdřív vyzkoušej přírodní produkty, bývají stejně účiné jako farmacy chemie, ale nejsou návykové a bez vedlejších účinků :pankac:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >