Reklama

Křeče v podbříšku - už nevím jak dál

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 02.02.17 17:37
křeče v podbříšku-už nevím jak dál

Ahoj, potřebuju se asi vykecat a chci znát vaše zkušenosti, protože doktoři mi asi nepomůžou :nevim: Už to trvá cca rok, co mívám šílené křeče v podbřišku. Ze začátku se to stávalo jen občas, vždycky po sexu. Bolí to jako hooodně bolestivá MS, trvá to cca půl hodiny a pak to přestane. Na gyndě jsem to říkala už asi milionkrát, ale všechny stěry mám v pořádku a na ultrazvuku nic neobjevil. Gynekologa mám dobrého, chodím do CARu tak předpokládám, že tam špatní doktoři nejsou. Poslední asi tři měsíce se to viditelně zhoršilo, při větší námaze začnu mít křeče, v posteli nám to s přítelem neklape, protože mám strach s ním spát a už mi to leze na mozek a jemu taky. Když k tomu má dojít, mám akorát strach a jsem stažená a o to víc to bolí, prostě začarovanej kruh. Momentálně se léčím se zánětem močového měchýře, ale údajně by ty křeče s tím souviset neměli, když je mám už dlouhodobě. Já už doopravdy nevím jak to mám řešit, když jsem podle gynekologa v pořádku :nevim: a nevím s čím jiným by to mohlo souviset, když mě to bolí hlavně při a po styku, a občas při větší námaze…příští týden jdu na kontrolu k praktickýmu, tak mu asi řeknu ať mě někam pošle, ale vážně nevím jak jinak to řešit a co mi teda je :zed: nemáte někdo prosím radu, kam bych se mohla objednat když doktoři u kterých jsem byla mi na nic nepřišli?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 17:39

Rehabilitace

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 17:40

Ureoplasmata?

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 02.02.17 17:47
@ka2ka píše:
Ureoplasmata?

podle příznaků by to i sedělo, ale pokud se to zjišťuje z moči tak mi na to doktor nepřišel, moč mi bral před pár dnama.

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 17:49

@juliettee já byla u urologa posílal mě tam gyndař z normální moče se to nepoznalo

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 02.02.17 17:51
@ka2ka píše:
@juliettee já byla u urologa posílal mě tam gyndař z normální moče se to nepoznalo

aha, tak to se asi budu muset na gyndě zmínit sama…sám mě asi nikam nepošle :?

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 02.02.17 17:52

Endometrioza to byt nemuze?
Pravidelné bolesti v podbřišku, únava, silné krvácení, bolestivost při pohlavním styku. To jsou jen některé z potíží, kterými trpí ženy s diagnózou endometrióza.
Zdroj: http://ona.idnes.cz/…/zdravi.aspx?…

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 02.02.17 17:55
@phoma píše:
Endometrioza to byt nemuze?
Pravidelné bolesti v podbřišku, únava, silné krvácení, bolestivost při pohlavním styku. To jsou jen některé z potíží, kterými trpí ženy s diagnózou endometrióza.
Zdroj: http://ona.idnes.cz/…/zdravi.aspx?…

tak je fakt že unavená jsem často a MS mívám hodně silnou. Taky je to asi jedna z možností :roll:

Pajka89
Ukecaná baba ;) 1864 příspěvků 2 inzeráty 02.02.17 17:55

Endometriosa, chlamydie? Laparoskopii ti nenabizeli? Vse se z obycejneho ultrazvuku zjistit neda…

Hanka_S_V
Echt Kelišová 9451 příspěvků 02.02.17 17:56

@juliettee na urologii můžeš i bez žádanky. A v CARu nezmínili možnost laparoskopie kvůli endometrioze?

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 02.02.17 17:57
@Pajka89 píše:
Endometriosa, chlamydie? Laparoskopii ti nenabizeli? Vse se z obycejneho ultrazvuku zjistit neda…

ne, to mi nenabízeli. Na chlamydie si chci vyžádat test na gyndě při další návštěvě, to už mám v plánu.

Janez
Závislačka 4436 příspěvků 1 inzerát 02.02.17 17:58

Ahoj taky bych vsadila na endosku..Mě to v určitém úhlu bolelo při sexu, o prvním dni MS ani nemluvím.. Hrůza..Přišli na to ale až při laparce, nemluvě o tom že to byl náš důvod neplodnosti :(

phoma
Echt Kelišová 7933 příspěvků 02.02.17 17:58

Tohle se da zjisti jen laparoskopicky se divim ze tvuj gynekolog po tvych priznacich nepojal podezreni…no me to napadlo okamzite

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 02.02.17 17:58
@Hanka_S_V píše:
@juliettee na urologii můžeš i bez žádanky. A v CARu nezmínili možnost laparoskopie kvůli endometrioze?

zkusím sehnat nějakého urologa a laparku nenabízeli.

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 02.02.17 17:59
@phoma píše:
Tohle se da zjisti jen laparoskopicky se divim ze tvuj gynekolog po tvych priznacich nepojal podezreni…no me to napadlo okamzite

tak to se divím taky, gynekologa mám fakt dobrého a hodně mím kamarádkám pomohl. Asi si myslí že si vymýšlím nebo co :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama