Jak dlouho ještě nachlazení? :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 14:42
Jak dlouho ještě nachlazení? :-(

Ahojda, od minulého pátku mi trvá silné nachlazení či viróza, hlen, únava, bolesti hlavy, škrábání v krku, pořád spím, zimnice. Angína to není, MUDr. mě poslal na neschopenku. Přijde mi, že se to hrozně vleče! Jak dlouho to trvá vám? První dny jsem nedala být u počítače, teď už trochu můžu, ale fakt je to nějak dlouhé, většinou bývám rychleji fit.Co vy? Dík :kytka:

Reakce:
Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 02.02.17 14:46

@afghani
Já už sem takhle 3 týdny :roll: vůbec mě to nechce pustit :roll:

afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 14:57

@Kikkinka Tak ať je líp! :srdce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 02.02.17 15:09

@afghani
Děkuji :kytka: taky přeju brzké uzdravení :mavam:

dadulam
Kecalka 404 příspěvků 02.02.17 15:10

Prý se ty bacily tentokrát člověka drží až 3 týdny. Jsou to nějaký potvory odolný. :cert: :pocitac:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 02.02.17 17:20

No mám něco obdobnýho už 14 dní. Nejhorší jsou ty ucpaný dutiny a ta rána, než to vše vysmrkám a zabere prášek na bolest hlavy. :( Docela mi pomáhá domácí šípkový čaj s medem. Mám nasbíráno od podzimu…

večernice40
Kecalka 104 příspěvků 02.02.17 18:05

Jo vleče se to.byla jsem nemocná v prosinci 2 týdny a v lednu se mi nemoc opět vrátila. jsem na neschopence již druhý týden, šílený kašel, rýma, hruza. dostala jsem antibiotika. prý jsou hodně plísně, takže alergie. nemoc se vleče, nechce se mě také pustit.
jediné co mi trochu pomáhá, je zázvorový čaj s medem.pak ještě mucosolvat pastilky.nic jiného.
asi jsou viry čím dál odolnější. :nevim:

večernice40
Kecalka 104 příspěvků 02.02.17 18:06
@bubulina píše:
No mám něco obdobnýho už 14 dní. Nejhorší jsou ty ucpaný dutiny a ta rána, než to vše vysmrkám a zabere prášek na bolest hlavy. :( Docela mi pomáhá domácí šípkový čaj s medem. Mám nasbíráno od podzimu…

jj paní doktorka říkala, že se má pít šípkový čaj, že je v něm hodně C.pak ten zázvorový. kupovat si vitamíny v lékárně prý vyhazuji peníze.

afghani
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 21:54

Tak všem přeji zlepšení! :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >