Jak dlouho ještě nachlazení? :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 14:42
Jak dlouho ještě nachlazení? :-(

Ahojda, od minulého pátku mi trvá silné nachlazení či viróza, hlen, únava, bolesti hlavy, škrábání v krku, pořád spím, zimnice. Angína to není, MUDr. mě poslal na neschopenku. Přijde mi, že se to hrozně vleče! Jak dlouho to trvá vám? První dny jsem nedala být u počítače, teď už trochu můžu, ale fakt je to nějak dlouhé, většinou bývám rychleji fit.Co vy? Dík :kytka:

Reakce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 02.02.17 14:46

@afghani
Já už sem takhle 3 týdny :roll: vůbec mě to nechce pustit :roll:

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 14:57

@Kikkinka Tak ať je líp! :srdce:

Kikkinka
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 02.02.17 15:09

@afghani
Děkuji :kytka: taky přeju brzké uzdravení :mavam:

dadulam
Kecalka 401 příspěvků 02.02.17 15:10

Prý se ty bacily tentokrát člověka drží až 3 týdny. Jsou to nějaký potvory odolný. :cert: :pocitac:

bubulina
Ukecaná baba ;) 1697 příspěvků 02.02.17 17:20

No mám něco obdobnýho už 14 dní. Nejhorší jsou ty ucpaný dutiny a ta rána, než to vše vysmrkám a zabere prášek na bolest hlavy. :( Docela mi pomáhá domácí šípkový čaj s medem. Mám nasbíráno od podzimu…

večernice40
Stálice 90 příspěvků 02.02.17 18:05

Jo vleče se to.byla jsem nemocná v prosinci 2 týdny a v lednu se mi nemoc opět vrátila. jsem na neschopence již druhý týden, šílený kašel, rýma, hruza. dostala jsem antibiotika. prý jsou hodně plísně, takže alergie. nemoc se vleče, nechce se mě také pustit.
jediné co mi trochu pomáhá, je zázvorový čaj s medem.pak ještě mucosolvat pastilky.nic jiného.
asi jsou viry čím dál odolnější. :nevim:

večernice40
Stálice 90 příspěvků 02.02.17 18:06
@bubulina píše:
No mám něco obdobnýho už 14 dní. Nejhorší jsou ty ucpaný dutiny a ta rána, než to vše vysmrkám a zabere prášek na bolest hlavy. :( Docela mi pomáhá domácí šípkový čaj s medem. Mám nasbíráno od podzimu…

jj paní doktorka říkala, že se má pít šípkový čaj, že je v něm hodně C.pak ten zázvorový. kupovat si vitamíny v lékárně prý vyhazuji peníze.

afghani 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.02.17 21:54

Tak všem přeji zlepšení! :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >