bouracka

Anonymni
7.3.09 23:40

bouracka

Ahoj,autem jsem zpusobila nehodu a nabourana ma i lehci zraneni.Zajimalo by me jak to bude pokracovat dal kdyby s tim marodila dele nez deset dnu.mate nekdo zkusenost nebo znalost?plati ji „bolestne“pojistovna,nebo ja jako vinik nehody?bojim se aby se na mne nehojila donekonecna.dekuji zuza

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
8.3.09 08:52

Ahoj Zuzo,
pokud jsi viníkem nehody ty, tak podle mně to budeš platit ty. Ale nejsem oborník, takže to může být třeba jinak. Počítej, že z tebe bude chtít vytáhnout co nejvíce, taková je česká povaha a nic nenaděláš. Třeba budeš mít štěstí.

• Nahlásit
  • Citovat
1752
8.3.09 09:13

Ahoj Zuzo - záleží jaké máš pojištění - jestli povinné nebo i havarijní. Takže doporučuji: zkontroluj si svoje pojištění, někdy bývá jeho součástí pojištění odpovědnosti řidiče. Pak by za tebe i tyto výlohy hradila pojištovna.
Pojištění odpovědnosti může být také součástí jiného pojištění (domácnost, pojištění při platebních kartách - tady ale pozor! škody způsobené provozem na silnici bývají často vyjmuty z plnění).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
8.3.09 11:42

Ahojky, neporadim teda nic konkretne, ale nedavno mluvila v Sama doma na tohle tema nejaka odbornice a rikala, ze urcite je treba se poptat u sve pojistovny na podminky, ze malo lidi vi, ze i vylohy za leceni a pripadne odskodne se plati z pojistneho vinika, takze urcite nehazet flintu do zita, nadeje umira posledni. Hodne stesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
8.3.09 12:02

do nas to napalila zenska kdyz jsme dali prednost chodci na prechodu (diky bohu nevlezl do silnice, bo by bylo po nem. Blondyna se otocila za holkou vzadu a pak si spletla brzdu s plynem. Zrusila Saaba a nam zadek mesic stare Octavie. Nastesti se nikomu nic nestalo, akorat my i ona meli v limci. Za dva roky nam jednostlive prislo odskodne 2000/osoba. Byla pojistena u Allianzu, i opravili nase auto.
Akorat bych priste nebyla tak blba, slozite v lete neschanela hlidani a absenci v praci neresila dovolenou a sla s klidnym srdcem na neschopenku.
Ta cuza si pak pri jednani stezovala, ze manzel hulakal a jak potvrdili policisti pri nehode, hulakal slusne, oni by byli daleko sprostci.
Holt za dobrotu na zebrotu…

• Nahlásit
  • Citovat
452
8.3.09 14:56

Já nechci strašit, ale pokud bude marodit déle, tak by taky mohlo být kvalifikováno jako ublížení na zdraví. Pozor na ni. Lidí jsou různí, a myslí často, že ze všeho vytřískají peníze. Doporučovala bych, pokud na ni máš kontakt, tak se poptat na zdraví, omluvit se, i písemně. Ať se vidí, že máš starosti a zájem. Už jen proto, kdyby to náhodou skončilo u policajtů. Něco se dá i podmíněně zastavit.

Držím ti pěsti, ať vše dosáhne zdárného a bezbolestného konce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3148
8.3.09 19:21

Mě srazilo auto, nejsem ta blka to se nekouká a vleze na přechod. :D , před 10 lety. Měla jsem prasklou lebku, a byla v nemocnici, viník nehody uplatil tehdy doktory, aby mě 7 den pustili z nemocnice domů. Protože po 7 dnu by to bylo kvalifikováno jako ublížení na zdraví, tak to byl jen přestupek. Nevím jak je to teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
9.3.09 00:00

dik za odpovedi..jinak,prave ze jsme za ni sli jeste vecer a ona najednou v limci:(dopoledne ji nic nebylo..tak nevim co si o tom myslet,jestli ji nekdo poradil nebo se ji fakt udelala blbe..a ma marodit 14dni,tak proto se ptam jak to pokracuje,jestli u soudu nebo kde,atd..zatim dik zuza

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.3.09 12:56

koho zajima konec:pokud nebyl vinikovi pri bourani zjisten alkohol,vse plati pojistovna i kdyby zraneny mel trvale nasledky.Teda opravu auta si zaplatime sami:)me slo jen o to bolestne..zuza

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama