Bradavice a vlašťovičník

57
4.5.12 13:30

bradavice a vlašťovičník

Co poradíte osvědčeného na bradavice na chodidle? Kdysi jsme chodila na vypalování dusíkem, pak to bylo chvíli dobrý a teď už tam zase 2 mám. Zkoušela jsem Lápis, zatím nepomohl, teď roste vlašťovičník, jak se z něho dostane nějaká ta vodička? Pak se to nechá volně na vzduchu, nebo se to přelepí náplastí? Jsem těhotná, ale to by vlašťovičník neměl snad vadit ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1950
4.5.12 13:38

s vlašťovičníkem zkušenost nemám, ale pomohl mi Verumal. Také jsem je měla na chodidle, byla jsem na vyříznutí a po pár týdnech se vrátily, až tato vodička pomohla :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6808
4.5.12 13:41

Jak v graviditě, to nevím.
Já vlaštovičník používala a super. Odlomíš kousek stonku, teče žlutá vodička, hustě popatláš bradavici a necháš zaschnout. Já to následující den odstříhala klíšťkama na záděrky, to co bylo odumřelé a zase popatlala. Fakt to nebolí.Za 14 dnů nebylo co řešit. Rodinní příslušnící postupovali stejně se stejným výsledkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
4.5.12 13:55

..

Příspěvek upraven 17.05.17 v 21:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9217
4.5.12 14:03

ja som pouzila vlastovicnik , co predavaju uz nejaku tu stavicku, normalne z lekarne vo flasticke.. natierala som si to casto.. a potom som si to odlupla za par dni ..zostalo mi tam este kusok, tak som to zas natierala.. a potom som si to zoskrabla.. nebolelo to.. a nicim som si to neprelepovala.. mala som to nad patou.. ale nebola som tehotna.. tak s tymto poradit neviem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
4.5.12 14:04

Vlaštovičník je jedovatý, ten bych v těhotenství rozhodě nepoužívala. Jestli chceš vyzkoušet přírodní postup, tak na bradivici nanést trochu medu a přelepit náplastí, na kterou kápneš trochu octa. Mně takhle odpadla bradavice na malíčku, a to už jsme ji měla velkou a hnusnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
4.5.12 14:12
@Raduš.ka44 píše:
Vlaštovičník je jedovatý, ten bych v těhotenství rozhodě nepoužívala. Jestli chceš vyzkoušet přírodní postup, tak na bradivici nanést trochu medu a přelepit náplastí, na kterou kápneš trochu octa. Mně takhle odpadla bradavice na malíčku, a to už jsme ji měla velkou a hnusnou.

Vlaštovičníku lokálně na jednu bradavici bych se ani v těhotenství rozhodně nebála. Zas se to nesmí přehánět, to by člověk v těhotenství ani nesměl vylézt ven, aby nenadýchal splodiny z výfuků, nedej bože, aby prošel kolem kuřáka :lol: .

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
4.5.12 14:33

Já myslím, že vlaštovičník by neměl vadit a mě pomáhá. Te´d když roste je to ideální. Jinak jsem někde četla česnek namočený v octu,ale to mi nějak nefungovalo a rozhodně to nevonělo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7189
4.5.12 16:57
@Ekaterina píše:
Vlaštovičníku lokálně na jednu bradavici bych se ani v těhotenství rozhodně nebála. Zas se to nesmí přehánět, to by člověk v těhotenství ani nesměl vylézt ven, aby nenadýchal splodiny z výfuků, nedej bože, aby prošel kolem kuřáka :lol: .

No tak mě zrovna povídej o přehánění, tohle já zmiňuju často, že by člověk nesměl nic, ale tady si za názorem stojím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
17.5.12 17:57
@sarusa4 píše:
Já myslím, že vlaštovičník by neměl vadit a mě pomáhá. Te´d když roste je to ideální. Jinak jsem někde četla česnek namočený v octu,ale to mi nějak nefungovalo a rozhodně to nevonělo :lol:

Tak to mě zas jo.. :palec: slabej plátek česneku do octa na pár hodin.. pak jsem vystřihla jen maličkej kousek, kterej přímo pokrýval bradavici,přiložila, přelepila nechala to přes noc.. takhle jsem to opakovala 3 dny za sebou a byla pryč.. Různý mastičky a vodičky z lékarny mi vůbec nepomohly. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Karol123
12.7.12 15:01

Ahoj, měla jsem podobný problém, vlaštovičník jsem nezkoušela. Ale koupila jsem si v lékárně Duofilm a po pár týdnech bradavice zmizely, takže můžu jen doporučit

• Citovat
  • Nahlásit
lemirendi
31.8.12 03:21

bradavice

Sežeň si Lapis, pár dní natírej, neboj se slabého svědění, pálení, sama se někdy nevylloupne, musí se jí pomoct, třeba nehtem, vyteče-li trochu krve, je to normální! A budeš mít pokoj! Tom

• Citovat
  • Nahlásit
329
24.7.15 20:54

Prosim vas, ja sem asi tele, ale nevím, jak zacházet s tim Lapisem. Zkoušela jsem podle návodu - za prve jsem teda nevěděla jak odstranit zelinkavou vrstvu, tak jsem ji seskrabala. Pak tam píšou, ze mam 3-4 mm seskrabnout tenkou parafinovou vrstvu (tim asi nemysleli teda to bíle, co mi zbylo?) Tak jsem odloupla špičku.. A pak ze krouzivymi pohyby potírat. Vůbec noc z toho neteklo, nijak to nic nedělalo a bradavice nezcernala. Přijdu si jak idiot ale fakt nevím, jak s tim teda zacházet :( poradíte, prosim někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
agy
15459
7.3.17 19:59

Koupila jsem tinkturu vlastovicniku, kdyz jsem ji otevrela, skoro jsem odpadla od zapachu. Bylo to jak cpavek, je to tak normalni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7177
7.3.17 20:37
@agy píše:
Koupila jsem tinkturu vlastovicniku, kdyz jsem ji otevrela, skoro jsem odpadla od zapachu. Bylo to jak cpavek, je to tak normalni?

Vlaštovičník jsme nezkoušeli, ale teď se nám povedlo zlikvidovat bradavici česnekem naloženým v octu.
Zkoušela jsem i ricínový olej, ale na česnek to nemám.
Jedna bradavice je pryč a druhá jí snad bude brzy nasledovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama