Brániční kýla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 08:29
Brániční kýla

Máte, prosím někdo zkušenosti s brániční kýlou?
Už před delší dobou jsem si mezi žebry, úplně dole v trojúhelníku našla bulku.
Byla malá a nedělala problémy. Byla jsem na sonu a nic se nezjistilo.
Teď se bulka zvětšuje, nemůžu se ohnout, protože dostanu křeč do žaludku, břicha?
je mi špatně, mám často zácpu, pocit na zvracení, jsem unavenější, ale možná je to tím, jak mi není dobře do toho3 děti. Mám návaly, bolest vystřeluje až do zad. Žlučník nemám už dávno :(
Myslíte, že by to mohla být kýla?

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2748 příspěvků 5 inzerátů 13.04.18 08:48

Nejspis ne. Branice se upina k zebrum…to znamena, ze by zaludek byl v hrudniku-to nenahmatas. Navic je tresne pod branici az za jatry…proste to, co hmatas neni zaludek…ale muzes mit reflux, zanet…cokoliv, bez k doktorovi.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27034 příspěvků 9 inzerátů 13.04.18 08:48
@Anonymní píše:
Máte, prosím někdo zkušenosti s brániční kýlou?
Už před delší dobou jsem si mezi žebry, úplně dole v trojúhelníku našla bulku.
Byla malá a nedělala problémy. Byla jsem na sonu a nic se nezjistilo.
Teď se bulka zvětšuje, nemůžu se ohnout, protože dostanu křeč do žaludku, břicha?
je mi špatně, mám často zácpu, pocit na zvracení, jsem unavenější, ale možná je to tím, jak mi není dobře do toho3 děti. Mám návaly, bolest vystřeluje až do zad. Žlučník nemám už dávno :(
Myslíte, že by to mohla být kýla?

teoreticky asi ano, tchyně měla brániční kýlu, u ní se to projevovalo bolestí žaludku, pocitem na zvracení a častým pálením žáhy… každopádně jestli je ta bulka větší, tak běž raději co nejdřív k lékaři, takhle od počítače ti to nevyvěští nikdo…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 08:49

K doktorovi jsem objednaná na konec dubna, ale mám hrozný strach :(

BaMaK
Závislačka 2748 příspěvků 5 inzerátů 13.04.18 09:05
@Anonymní píše:
K doktorovi jsem objednaná na konec dubna, ale mám hrozný strach :(

Strach ma nejspis kazdy. Nic hrozneho to nebude. Nejspis chronicky zanet, dostanes Helicid a budes OK. S branicni kylou se nic jineho 99%taky nedela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 11:14

@BaMaK já mám navíc ještě panickou a úzkostnou poruchu, takže už v tom vidím kdo ví co co a opravdu mám hrozný strach :(
Děkuju :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama