Brániční kýla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 08:29
Brániční kýla

Máte, prosím někdo zkušenosti s brániční kýlou?
Už před delší dobou jsem si mezi žebry, úplně dole v trojúhelníku našla bulku.
Byla malá a nedělala problémy. Byla jsem na sonu a nic se nezjistilo.
Teď se bulka zvětšuje, nemůžu se ohnout, protože dostanu křeč do žaludku, břicha?
je mi špatně, mám často zácpu, pocit na zvracení, jsem unavenější, ale možná je to tím, jak mi není dobře do toho3 děti. Mám návaly, bolest vystřeluje až do zad. Žlučník nemám už dávno :(
Myslíte, že by to mohla být kýla?

Reakce:
BaMaK
Závislačka 2923 příspěvků 35 inzerátů 13.04.18 08:48

Nejspis ne. Branice se upina k zebrum…to znamena, ze by zaludek byl v hrudniku-to nenahmatas. Navic je tresne pod branici az za jatry…proste to, co hmatas neni zaludek…ale muzes mit reflux, zanet…cokoliv, bez k doktorovi.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27528 příspěvků 13.04.18 08:48
@Anonymní píše:
Máte, prosím někdo zkušenosti s brániční kýlou?
Už před delší dobou jsem si mezi žebry, úplně dole v trojúhelníku našla bulku.
Byla malá a nedělala problémy. Byla jsem na sonu a nic se nezjistilo.
Teď se bulka zvětšuje, nemůžu se ohnout, protože dostanu křeč do žaludku, břicha?
je mi špatně, mám často zácpu, pocit na zvracení, jsem unavenější, ale možná je to tím, jak mi není dobře do toho3 děti. Mám návaly, bolest vystřeluje až do zad. Žlučník nemám už dávno :(
Myslíte, že by to mohla být kýla?

teoreticky asi ano, tchyně měla brániční kýlu, u ní se to projevovalo bolestí žaludku, pocitem na zvracení a častým pálením žáhy… každopádně jestli je ta bulka větší, tak běž raději co nejdřív k lékaři, takhle od počítače ti to nevyvěští nikdo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 08:49

K doktorovi jsem objednaná na konec dubna, ale mám hrozný strach :(

BaMaK
Závislačka 2923 příspěvků 35 inzerátů 13.04.18 09:05
@Anonymní píše:
K doktorovi jsem objednaná na konec dubna, ale mám hrozný strach :(

Strach ma nejspis kazdy. Nic hrozneho to nebude. Nejspis chronicky zanet, dostanes Helicid a budes OK. S branicni kylou se nic jineho 99%taky nedela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 11:14

@BaMaK já mám navíc ještě panickou a úzkostnou poruchu, takže už v tom vidím kdo ví co co a opravdu mám hrozný strach :(
Děkuju :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zdrogovali je a svázali! Reportér tvrdí, že zná pravdu o záchraně thajských fotbalistů

Už půl roku uplynulo od záchranné akce, která měla za cíl dostat dvanáct... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >