Reklama

Brániční kýla

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 08:29
Brániční kýla

Máte, prosím někdo zkušenosti s brániční kýlou?
Už před delší dobou jsem si mezi žebry, úplně dole v trojúhelníku našla bulku.
Byla malá a nedělala problémy. Byla jsem na sonu a nic se nezjistilo.
Teď se bulka zvětšuje, nemůžu se ohnout, protože dostanu křeč do žaludku, břicha?
je mi špatně, mám často zácpu, pocit na zvracení, jsem unavenější, ale možná je to tím, jak mi není dobře do toho3 děti. Mám návaly, bolest vystřeluje až do zad. Žlučník nemám už dávno :(
Myslíte, že by to mohla být kýla?

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 45 inzerátů 13.04.18 08:48

Nejspis ne. Branice se upina k zebrum…to znamena, ze by zaludek byl v hrudniku-to nenahmatas. Navic je tresne pod branici az za jatry…proste to, co hmatas neni zaludek…ale muzes mit reflux, zanet…cokoliv, bez k doktorovi.

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27287 příspěvků 13.04.18 08:48
@Anonymní píše:
Máte, prosím někdo zkušenosti s brániční kýlou?
Už před delší dobou jsem si mezi žebry, úplně dole v trojúhelníku našla bulku.
Byla malá a nedělala problémy. Byla jsem na sonu a nic se nezjistilo.
Teď se bulka zvětšuje, nemůžu se ohnout, protože dostanu křeč do žaludku, břicha?
je mi špatně, mám často zácpu, pocit na zvracení, jsem unavenější, ale možná je to tím, jak mi není dobře do toho3 děti. Mám návaly, bolest vystřeluje až do zad. Žlučník nemám už dávno :(
Myslíte, že by to mohla být kýla?

teoreticky asi ano, tchyně měla brániční kýlu, u ní se to projevovalo bolestí žaludku, pocitem na zvracení a častým pálením žáhy… každopádně jestli je ta bulka větší, tak běž raději co nejdřív k lékaři, takhle od počítače ti to nevyvěští nikdo…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 08:49

K doktorovi jsem objednaná na konec dubna, ale mám hrozný strach :(

BaMaK
Závislačka 2804 příspěvků 45 inzerátů 13.04.18 09:05
@Anonymní píše:
K doktorovi jsem objednaná na konec dubna, ale mám hrozný strach :(

Strach ma nejspis kazdy. Nic hrozneho to nebude. Nejspis chronicky zanet, dostanes Helicid a budes OK. S branicni kylou se nic jineho 99%taky nedela.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.18 11:14

@BaMaK já mám navíc ještě panickou a úzkostnou poruchu, takže už v tom vidím kdo ví co co a opravdu mám hrozný strach :(
Děkuju :)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >