Brečení ve spánku

5.1.20 22:14

Breceni ve spanku

Maminky. Stává se vám že se vám dite(1rok)budi že spaním brekem? Nevím jestly ho něco bolí či se mu něco zda. Už to trvá asi od 8mesice a je to čím dál častěji. Doktorka nám předepsal nějaké kapky, ktere buď zaberou nebo ne. Už si nevím rady utisim ho jediné prsem????????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5.1.20 22:16

@Terka Protivinská Dceri je 16.měsíců a budí se z brekem stále 8o, nepomáhá nic, jen prso a moje pritomnost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:19

@Julinka 18 já mám právě strach aby nebyl nějak nemocný. Nikdy to nedělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60004
5.1.20 22:21

@Terka Protivinská je to faze, prejde to. Dcera se tak budila dlouho. A mela pak pozdeji nocni besy jeste.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60004
5.1.20 22:22

A zhorsovalo se ji to unavou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:22

@blumen a co to znamená?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
5.1.20 22:25

@Terka Protivinská
Malému je 14 měsíců a taky se stává. Teď už každý večer, kdyz usne, tak vím, že tak za 45min až hodinu se probudí s pláčem, utiší se jen přisátím na prso. Podle toho kdy jdu k němu spát se to stává občas i v průběhu noci..
je takovej nespava od narození.. bohužel nevím, co by mohlo pomoct. První mi spal krásně celou noc, to jsem mohla dát na hlídání kdykoliv, u druhého se nemůžu vzdálit ani na ty dvě hodinky třeba :/
Jaké vám prosím dr předepsala kapky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:26

Taky máme, nejvíc mě na tom štve, jak jakoby polyká nudle :roll: tak ho vezmu a to je jecak a uspávání na 20 minut. Že je nemocný si nemyslím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:28

Naše to dělá, je jí také 16 m. Mela teď krátké období, kdy to bylo v pohodě, a už je to tu zase. Dr. mi řekla, že si buď vyřvává pozornost nebo se ve tmě bojí. Nevím…většinou brečí i když se vzbudí v poledne :nevim: s tou únavou to je asi pravda i u nás, a zuby taky asi.. Na ty svadim vše.

Příspěvek upraven 05.01.20 v 22:30

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:28

@sijanka je teď to z hlavy nevím ale mám je napsaný na lístku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:30

@Santa Juana já když malého uspavam a odejdu tak nechávám rozsvícení než jdeme spát. Občas se vzbudí i za světla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:32

@Santa Juana taky vše svadim na zuby :laughing:, uvidíme jake budou další noci. Budu mu to muset asi hodně na noc natírat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:32

Ja jsem zkoušela ty bachovy esence pro děti, to bylo v době největší krize někdy v 10, 11 měsících, ale myslím, že to k ničemu nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:34
@Santa Juana píše:
Naše to dělá, je jí také 16 m. Mela teď krátké období, kdy to bylo v pohodě, a už je to tu zase. Dr. mi řekla, že si buď vyřvává pozornost nebo se ve tmě bojí. Nevím…většinou brečí i když se vzbudí v poledne :nevim: s tou únavou to je asi pravda i u nás, a zuby taky asi.. Na ty svadim vše.Příspěvek upraven 05.01.20 v 22:30

Jo jako, že má zavřený oči a vnímá, že je tma a ještě chce pozornost :roll: jo jo, taky říkám zuby a čekám a čekám a čekám :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.1.20 22:34

Já taky nechávala svítit právě, tak to tmou asi není. Teď už ale zhasinam, zdálo se mi, že líp usíná než při lampičce. Ovšem až na dnešek… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama