Břicho po porodu !!!

2
1.8.06 17:28

Břicho po porodu !!!

Prosím o radu maminy, které stejný problém řešily. Jsem 2 měsíce po porodu a břicho mám pořád hrozně velké. Před těhu jsem měla asi 80 cm přes pupek, před porodem 116 cm. Teď mám 95 cm a strašně ochablé svaly a svěšenou kůži. Jsem po druhém porodu, ale doufám že to takhle nezůstane a budu zas vypadat trochu k světu. Neznáte nějakou osvědčenou fintu? Např. cvik, dietu cokoliv… Už mě štve poslouchat pořád jaké mi zůstalo břicho a proč proto nic nedělám apod.
Díky Sandra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1119
1.8.06 18:03

Ahoj

mně pomáhájí stahovací kalhotky. Vždycky když měkam jdu, tak se bez nich neobejdu. Po šestinedělí budu trochu posilovat svaly, teda pokud se k tomu dostanu. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
1.8.06 18:13

No,mě ty stahovací kalhotky pomáhají(aspoň malinko) do teď :lol:
Ale od září se chystám něco dělat-spining a posilovat břišáky 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10795
1.8.06 20:18

Já mám už koupený stahovací pás, který budu po chvilkách nosit hned po porodu. A jak se trošku zmátořím, tak začnu pomalu posilovat šikmé břišní svaly a později i zbytek bříška. Ale přece jen ze 75 cm mám už dneska 110 8O takže to asi nepůjde tak rychle. Ale do příštího léta se to snad dá zvládnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1207
1.8.06 20:58

Ahoj,já nosila stahovací kalhotky a ty jsem si blbec už dala i v prodnici,No nic moc příjemného na ty stehy:( Teď 4 měsíce po porodu už jsem skoro na původní váze,ale břicho ještě úplně rovné nhemám ani náhodnou…ale na cvičení jsem moc líná,tak si myslím,že se to snad časem a tím pohybem kolem malé,stáhne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
1.8.06 21:26

Určitě pomůže cvičit,cvičit,cvičit :lol: :lol: :lol: Do 4.měsíce hlavně šikmé břišní svaly a pak postupně i přímé břišní svaly. A hlavně břicho nepotřebuje dlouho regeneraci takže určitě posilovat každý den 8O :lol: :lol: Já vím všichni jsme na tom s časem stejně, ale 20minut se určitě vyšetřit dá…Kdyby si chtěla nějaký konkrétní cviky stačí písnout SZ :lol:
Je fakt že jsem cvičila až skoro do porodu (no taky porod stál za to…stažený tělo…) a tak na tom už jsem docela dobře. Před těhu jsem měla v pase 63 před porážkou 98cm a teď už mám 65 :lol: :lol: Taky mažu různýma tělovýma krémama. Sportu zdar 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5525
1.8.06 23:01

jee, ja teda nejsem po porodu, ale urcite bych uzila nejakej tip na cviky, ktery opravdu zabira…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
1.8.06 23:21

Ahoj holky,
mám navazující otázku:

Jak reagujete, když vám někdo pochválí postavu po porodu? Resp., že se vám podařilo zhubnout? Dělám, co můžu a snažím se, ale většinou chytám pohledu typu že se to snad ani nehodí, raději bych měla čas věnovat dětem apod. a když už to někdo myslí dobře (to nesmím být v rodinném kruhu asi - kde se to bohužel všude nedaří), nevím, jak zareagovat. Nemůžu jim říkat, že to vím, že jsem zhubla a že se teda necpu jak oni :lol: a že chodím cvičit a běhat atd atd.........
Bojuju trošku s druhou polovinou rodiny, kde si většina libuje v buřtících a „pořádných“ jídlech, tudíž jsem exot, když se snažím ŽÍT zdravě.....

Podotýkám, že moje postava zdaleka nedosahuje (ani vzdáleně) ideálu, pořád chci něco shodit a hlavně zpevnit, ale jak teda potom reagovat??? Člověk, jako by se pak měl spíš stydět nebo omlouvat… :?

Díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
1.8.06 23:51

No já mám taky už koupené ty stahovací kalhotky po porodu a hned jak to půjde chci začít zase cvičit - před těhu jsem dělala aikido - takže uvidíme. No a taky ty zpevňující mléka a oleje - možná to nefunguje doopravdy, ale jako placebo se to taky dá. Jinak to moc ještě neřeším, při prvním těhu jsem přibrala 25 kg a teď už 20 kg, ale vím, že to půjde hravě dolů, bo je to samá uložená voda. A s břichem to bude taky veget, šlo to poprvé, půjde to i teď. MUSÍ!!! :twisted:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
291
2.8.06 05:54

Bubu, to vůbec neřeš.
Všem lidem se nezavděčíš nikdy a ty nesouhlasné pohledy jsou jenom čistá závist :)

Já jsem přibrala v těhotenství přes třicet kilo, byla jsem jak koule, ale do roka to bylo všechno pryč. Hodně jsem cvičila Pilates - na břicho fakt výborné a dá se to dělat v obýváku na dvou metrech čtverečních deset minut denně a výsledky jsou vidět (a cítit…auuuu). Doporučuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1679
2.8.06 08:07

Aldo, prosíím Pilates jsi cvičila podle nějakýho DVD? Můžeš doporučit? A podepsalo se to na postavě celkově? Já sice nabrala jen 13kg, ale už plánuju, jak po šestinedělí začnu cvičit, protože o břichu si nedělám iluze, jak bude vypadat a ty nohy vidím už teď :x :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1005
2.8.06 08:18

Když nebudeš atakovat ledničku v noci a naopak se budeš snažit myslet na to co jíš (třeba všechno, ale s mírou), a pokud jsi přibrala jen 13kg, půjde to samo. Neboj.
Já mám taky Pilates na DVD, ale přiznám se, že jsem se ještě ani nepodívala. Pokud to ale někomu pomohlo, slibuju, že to omrknu :wink: . Mám je vypálený.
Bubu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1679
2.8.06 08:21

já se nebojím ani tak těch kil, jako tvaru postavy… Snažila jsem se cvičit i v průběhu těhu, ale po prospaném 1.trimestru se mi na nohách udělala hrozná celulitida :evil: Takže mi jde hlavně o to cvičení. Jinak já až na závislost na sladkém nemám s jídlem absolutně problém a jím vcelku dost zdravě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
534
2.8.06 08:27

tak já navážu..ohledně stahovacích klahotek.Jaká značka..,které máte ozkoušené,které sednou a dají se sehnat na netu?
díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
357
2.8.06 11:45
bobes píše:
tak já navážu..ohledně stahovacích klahotek.Jaká značka..,které máte ozkoušené,které sednou a dají se sehnat na netu?
díky

Já mám Anita Maternity ReBelt Panty Poporodní stahovací kalhotky a sehnala jsem je na www.mimibazar.cz bo normálně stojí kolem 1400 Kč a já je mám za 600 Kč. Mají takové ty háčky jak v rozkroku (2 velikosti anstavení) tak i v zabudovaném pásu na obou bocích (3 velikosti nastavení)
http://www.anita-redaktion.de/…70271645.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama