Dárek pro tchýni k 50. narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lendulka
Kecalka 125 příspěvků 31.07.06 14:20
Dárek pro tchýni k 50.

Poraďte mi prosím, co mám koupit tchýni k padesátinám. Přemýšlím a nějak mi nic nenapadá. Do bytu určitě nic, protože se jí líbí, jen co si koupí sama. Přece jenom je to výročí, chtělo by to něco zajímavého.
Předem díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lila002
Ukecaná baba ;) 1718 příspěvků 31.07.06 14:26

Co např. nějaký dárkový poukaz do zlatnictví?
Lila

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 31.07.06 14:33

JESTLI MÁ RÁDA KYTKY:

• 50 LET STAROU BONSAJ, dá se sehnat u pěstitelů
  • OBR FÍKUS

NiKi

baghira
Závislačka 2901 příspěvků 31.07.06 14:35

Hmm, moje tchýně má za pár dní šedesátiny - a já se nemůžu rozhodnout: Strychnin, arsen, bomba … je to těžké, když je takový výběr ...... :lol:

Ne, vážně… Ty máš asi ke své tchýni lepší vztah, než já. Minulý rok jsem jí dala hedvábný šátek (nemám ji ráda, ale sluší se to…). Ona mi pak v říjnu k mým narozeninám dala dárek (už ani nevím, co. Asi pauče :))) se slovy: No tak já jsem ti teda taky koupila dárek, když ty jsi mi k narozeninám taky dala… !

Letos se na ni vyprdnu (můj manžel ostatně mým rodičům nedal nikdy nic), jen jí pošlu smsku s gratulací.

To není návod, jen jsem si vylila srdíčko.

Dobře vyber (to zlatnictví zní dobře!!), Baghira

Radkoun
Kecalka 176 příspěvků 31.07.06 14:39

Moje tchýně měla 50 tiny a tchán dva dny na to 55 tiny, takže jsme jim se švagrem napůl zaplatili dovolenou.
Ale tim zlatnictvím nic nezkazíš.
Radka

Sati
Extra třída :D 11524 příspěvků 31.07.06 14:50

Nebo jim kup dárkový kupon do Tesca tam si taky určitě vybere. U nás to tak v práci řeší, když je den matek. S.

matulienka
Ukecaná baba ;) 2058 příspěvků 31.07.06 15:06

Taky není špatná paličkovaná krajka, nějaký obrázek, to se hodí vždy a je to něco hodně jiného.
Taky poukaz na kosmetiku, víkendový pobyt v lázních:-)

souris
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 31.07.06 16:33

Ahoj,

my sme to vzali cez hobby. Moja svokra sa tak trosku zaujima o hviezdicky, tak sme sa jej poskladali na taky bytovy hvezdarsky dalekohlad.
V tomto veku uz sa tak nejak pripravuje na dochodok, nasa svokra je sama a tak to povazujem tiez za investiciu do nasej slobody (kto si hraje, nezlobi… :wink: )

Tu este napriklad letia balneo pobyty - takze napriklad taky masirovaci/rozmaznavaci vikend niekde v kupeloch (trebars ako poukazka aby si mohla vybrat do ktorych) by mozno ocenila tiez…

Pekne a podla vasich predstav oslavte! 8)

souris

magdulka
Kecalka 242 příspěvků 31.07.06 19:07

Nebo se domluvit někde v kosmetickém salonu a zaplatit ji tam nějaké služby - masáž pleti, maska… příp. i víc návštěv.

hanyna
Kecalka 206 příspěvků 31.07.06 19:58

Ahoj tady pro inspiraci http://www.allegria.cz
my jsme dávali k narozkám másáž lávovými kameny(Baghira - ne kamenem po hlavě :lol: ), dárkový poukaz a vstupenky do divadla dle vl. výběru.Záleží kolik do tchýně chcete investovat :wink:

babule
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.06 20:57

Ahojky. Taky si myslím, že zlatem se nedá nic zkazit. Jinak jednou jsem od tchýně dostala k narozeninám kožené rukavice, které jsem jí 2 roky předtím darovala já. Že by skleróza?? Babule :D

cadovka
Kecalka 431 příspěvků 31.07.06 21:07

Lendulko,
na mimibazaru je paní, která ti podle fotky namaluje obrázek. Není to nijak finančně náročné a já plánuju dát tchýni naše kluky (ale moje tchyně je zlatá).
Soňa

Bubu
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 31.07.06 21:35

Ha ha, tohle téma se nedá přeskočit :lol: .
Tak můj návod je odstřel na Mars, popř. Pluto (to by bylo jistější).
Ulevilo by se všem, možná i jí.

Moje tchyně si nechává dávat zá:,–(ně peníze a dárky vybírá během roku (např. potřebuje nové auto, pak něco z nábytku, počítač atd atd. - nutno podotknout, že si i přispívá, aby to nebylo tak blbé)

Bubu

sarca
Povídálka 26 příspěvků 31.07.06 22:55

Já osobně bych preferovala nějaký 1000% fungující jed! Jinak bych poradila nějakou pěknou živou květinu! Pa a pěknou oslavu. :P

brituska
Povídálka 47 příspěvků 01.08.06 03:19

Cadovko, to je dobrý nápad s tím obrázkem. Jen to nějak na tom mimibazaru nemůžu najít. Nemůžeš upřesnit prosím, kde to tam najdu. díky.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama