Brigáda a roční dítě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14
11.11.21 16:45

Brigáda a roční dítě

Ahoj, od příštího týdne budu chodit 4× do týdne na brigádu na 5-6 hodin. ( Rano o půl 6 odchod, ve 12-13 hodin návrat). Bude to jen do konce roku. Mám 14ti měsíční dceru, kterou doma bude hlídat tatínek. Je velice společenská, už jednou jsem byla na 5 hodin na brigádě, ale to u nás byla i moje mamka se ségrou, tak to bylo v pohodě. Jde mi o to, jestli se vám to zdá moc (?). Myslím si, že to zvládnou, ale furt přemýšlím jestli to není pro ní drastický 😄 Zase v jiných státech chodí děti do jeslí běžně, takhle bude doma s tátou. Jinak v noci kojím, přes den taky někdy, ale když mě neuvidí, tak si myslím, že jí mlíko ani chybět nebude :think: Díky za názor (omlouvám se za takový sloh :oops: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
253
11.11.21 16:49

Bude s tatou v domacom prostredi… Za mna uplne super. Zalezi samozrejme na vas, aby to vyhovovalo vam ako rodine, na ostatnych sa mozete vykaslat. Ale ja, ak by som mala taku moznost, tak po tom skocim hned ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3355
11.11.21 16:50

Ahojky, určitě to zvládnou, to se neboj. Hlavně abys ty byla v pohodě. Muj roční kojeny byl beze mě zatím jednou na cca 6 hodin, ale mlicko od tatínka z lahve skoro nechtěl, čekal na mě :nevim: Ze začátku muž říkal, ze malej lozil po dome a hledal mě, tak ho vzal ven do kočárku, aby nebyl nervózní, a pak už dobrý :think: ale přiznám se, ze úplně 100% dobrý pocit jsem z toho neměla, nejsem zvykla bez nej byt :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
11.11.21 16:58

@jaia00 Díky, právě si říkám, že jiný jsou s chůvou třeba a zvládají to
@Semtex díky za reakci… no ono, co si budeme, peníze se hodit budou, navíc to je jen do konce roku a jinak se malé věnuji furt, takže by snad neměla mít nějaký pocit nejistoty… No vlastně uvidím sama, když to nepůjde, tak se na to vykašlu a je to :lol: jako pocity mám všelijaký od doby co se narodila, kolikrát hrotím věci, nad kterýma ostatní mávli jako matky rukou :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33090
11.11.21 17:04

Jestli je zvyklá a zvládá být s tátou, tak na tom nic drastického nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3355
11.11.21 17:05
@Dee0102 píše:
@jaia00 Díky, právě si říkám, že jiný jsou s chůvou třeba a zvládají to
@Semtex díky za reakci… no ono, co si budeme, peníze se hodit budou, navíc to je jen do konce roku a jinak se malé věnuji furt, takže by snad neměla mít nějaký pocit nejistoty… No vlastně uvidím sama, když to nepůjde, tak se na to vykašlu a je to :lol: jako pocity mám všelijaký od doby co se narodila, kolikrát hrotím věci, nad kterýma ostatní mávli jako matky rukou :)

Hele a však jasne, je super, ze mas takovouhle příležitost, to se musí využít, kor když muž muže hlídat, to není samozřejmost ;) ale ty různý pocity to je děs no, to znám. Taky už jsem premyslela, ze bych si něco našla, třeba občas behem vikendu, tak uvidime. Třeba do toho půjdu nakonec taky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6926
11.11.21 17:30

Já se vracela do práce, když bylo synovi 16 měsíců. Klasicky na 40 hodin týdně, malý byl u babičky. Já teda nekojila. Dnes je mu 11 a žádnou újmu nemá :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26130
11.11.21 17:38

Bude doma s tátou, aspoň si užijí nerusene jeden druhého. Já loni, to byl synovi rok a půl, chodila pomáhat na covidy do nemocnice, směny dvanáctky a taky to chlapi doma zvládli :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1105
11.11.21 17:42

Doporučuj čas od času už teď nechávat malou jen s tatínkem. Nejdřív na kratší dobu, postupně nacvičit Tvoji celou pracovní směnu. Taky případně zjistíš, kde to drhne, a můžete to s tatínkem vychytat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
11.11.21 17:49

@Semtex budou vánoce a já na chvíli vypadnu z té rutiny každodenní… Pak třeba budu o to příjemnêjší na malou 😁 @Kriss Tina noo a neutrpěl nikdo újmu… To jsem potřebovala slyšet :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
11.11.21 17:54
@Takco píše:
Doporučuj čas od času už teď nechávat malou jen s tatínkem. Nejdřív na kratší dobu, postupně nacvičit Tvoji celou pracovní směnu. Taky případně zjistíš, kde to drhne, a můžete to s tatínkem vychytat.

Já si dovedu nesouhlasit, v tomhle věku ne-e. Kor když jde o holčičku. Já bych teda od takhle starého dítěte neodešla, nebo ho max. nechala hlídat nějakou ženou, když už by to bylo nutné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
11.11.21 18:00

@Takco občas jsou spolu třeba dvě hodinky a v pohodě… Když se jdu sprchovat, tak jsem vedle a řve jak tur :roll: minule byli pryč asi 6 hodin a vrátili se a jak kdyby se nic nedělo, ani mlíko nějak nevyžadovala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20262
11.11.21 18:05
@me57h píše:
Já si dovedu nesouhlasit, v tomhle věku ne-e. Kor když jde o holčičku. Já bych teda od takhle starého dítěte neodešla, nebo ho max. nechala hlídat nějakou ženou, když už by to bylo nutné.

Proč ženou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20262
11.11.21 18:06

Zakladatelko, za mě ideál. Dítě v domácím prostředí, s tátou, ty přijde po obědě a půl dne je před vámi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20262
11.11.21 18:08

A kojení jsem řešila u svých pracovních schůzek v době, kdy byly děti plně kojené. Ve 14 měsících přes den to nemůže být překážka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat