Brigáda na mateřský 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terezzzka
Nováček 5 příspěvků 13.04.18 22:47
Brigáda na mateřský 2018

Dobrý den maminky, chci se optat jak je to v roce 2018, nevím to ani tak natož v tomto roce. Mam 2 roční holčičku a jsem na mateřský, pobiram rodičovský příspěvek. Mohu jít na brigádu? Kolik si mohu vydělat? Nebo na kolik hodin za měsíc mohu jít na brigádu? Děkuji

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4525 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 22:51

Je to neomezený, já sem při rodicaku teď nastoupila do práce, příspěvek probíram až do září a teď už pracuji na plný úvazek. Akorát musíš mít zajištěny hlídání pro dítě to je jediná podmínka…

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1483 příspěvků 28 inzerátů 13.04.18 23:54

@Terezzzka Výše přivýdělku a počet odpracovaných hodin měsíčně je při pobírání rodičovského příspěvku neomezeno. Pokud má dítě méně než 2 roky, nesmí navštěvovat školku, jesle a podobná zařízení více než 46 hodin v měsíci. U dítěte nad 2 roky už to sledováno není. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Z oslavy narozenin se stal pohřeb, dívku zastřelili před nočním klubem

Eliana Ferreira Campos známá jako ‚Miss Barbye Marley‘ byla zastřelena před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama