Brigáda na mateřský 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terezzzka
Nováček 5 příspěvků 13.04.18 22:47
Brigáda na mateřský 2018

Dobrý den maminky, chci se optat jak je to v roce 2018, nevím to ani tak natož v tomto roce. Mam 2 roční holčičku a jsem na mateřský, pobiram rodičovský příspěvek. Mohu jít na brigádu? Kolik si mohu vydělat? Nebo na kolik hodin za měsíc mohu jít na brigádu? Děkuji

Reklama

Reakce:

Kriss Tina
Závislačka 4035 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 22:51

Je to neomezený, já sem při rodicaku teď nastoupila do práce, příspěvek probíram až do září a teď už pracuji na plný úvazek. Akorát musíš mít zajištěny hlídání pro dítě to je jediná podmínka…

Leli_83
Ukecaná baba ;) 1414 příspěvků 13.04.18 23:54

@Terezzzka Výše přivýdělku a počet odpracovaných hodin měsíčně je při pobírání rodičovského příspěvku neomezeno. Pokud má dítě méně než 2 roky, nesmí navštěvovat školku, jesle a podobná zařízení více než 46 hodin v měsíci. U dítěte nad 2 roky už to sledováno není. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

7 tipů na snadné cestování s dětmi: Autem, autobusem i letadlem bez křiku a pláče

Chystáte se na letní dovolenou s dětmi a hrozíte se dlouhé cesty? Bohužel ji... číst dále >

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Články z Expres.cz

Ať žije Zeman! Opilci v centru města vystrčili zadky a spálili své trenky

Přinejmenším neobvyklý pohled se naskytl kolemjdoucím obyvatelům Liberce,... číst dále >

Hvězdou letošních Varů je Tim Robbins: Vykoupen z Shawshanku a oceněn Oscarem

53. ročník filmového festivalu v Karlových Varech navštíví americký herec,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Emy: Už tři roky jsem doma s dětmi, mateřskou nenávidím

Mám fajn manžela a dvě krásné děti. Když jsem otěhotněla poprvé, těšila jsem... číst dále >

Podprsenka? Ne, díky. Celebrity sázejí na přirozenost

Je jedno, jestli máte prsa malá, nebo velká, souměrná, nebo nesouměrná,... číst dále >

Reklama