Brigáda - nešla jsem

Anonymní
26.7.21 09:14

Brigáda - nešla jsem

Ahoj. Už pár měsíců chodím do jednoho skladu na brigádu. Jenomže, dneska se mi cestou stala nemilá věc - chytla mě ledvinová kolika. :poblion: :poblion: :poblion: Nikomu nepřeju. Teď jsem v nemocnici, na kapackach a střídavě zvracik a snažím se to tu dopsat. Jenom že, vedoucí mi na zprávu, že neprojdu a z jakého důvodu neodepsala a já mám docela i strach, protože mi vždy odepsala a vždy komunikuje.
Volat ji nechci, na to opravdu teď nemam :,( :,( Napadlo mě napsat ji zprávu, že nějak se ještě omluvit a zda ji nezpůsobila moje nepřítomnost problém? Do první zprávy jsem napsala, že bohužel nepřijdu, protože mě chytla kolika. A že můžu dorazit příští týden pokud bude potřeba.
Prosím anonym, jinak smazání

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26.7.21 09:15

Ono je nejlepší vždy volat. Znovu bych jí asi nepsala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
26.7.21 09:16

Tak ideál by bylo tam zavolat. Ale pokud jsi v nemocnici, tak pak v práci předloz lékařskou zprávu. Určitě je zvyklá na výmluvy, takatto pak můžeš doložit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 09:19

****jsem jen brigádníky, na nemocenskou se tím pádem u nás nehraje. Nemám pravidelně směny a jdu prakticky i někdy ze dne na den nebo někdy x dní v týdnu, někdy den… Navíc jsem OBZP

• Citovat
  • Nahlásit
530
26.7.21 09:21

Nepíšu o nemocenské, jen ať máš v ruce zprávu, ať případně můžeš dokázat, že ti něco bylo. Spousta lidí napíše, že jim něco je a je to jen výmluva, aby na brigádu nemuseli. A příště volej a neřeš to přes SMS

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7944
26.7.21 09:44
@Anonymní píše:
Ahoj. Už pár měsíců chodím do jednoho skladu na brigádu. Jenomže, dneska se mi cestou stala nemilá věc - chytla mě ledvinová kolika. :poblion: :poblion: :poblion: Nikomu nepřeju. Teď jsem v nemocnici, na kapackach a střídavě zvracik a snažím se to tu dopsat. Jenom že, vedoucí mi na zprávu, že neprojdu a z jakého důvodu neodepsala a já mám docela i strach, protože mi vždy odepsala a vždy komunikuje.
Volat ji nechci, na to opravdu teď nemam :,( :,( Napadlo mě napsat ji zprávu, že nějak se ještě omluvit a zda ji nezpůsobila moje nepřítomnost problém? Do první zprávy jsem napsala, že bohužel nepřijdu, protože mě chytla kolika. A že můžu dorazit příští týden pokud bude potřeba.

Třeba nekomunikuje protože ma hodně práce. Jsi v hospitalizovaná v nemocnici, nemůže po tobě nikdo chtít abys volala. Když bys měla autonehodu, tak první co uděláš nebude volání šéfové. Tohle by každý normální šéf pochopil. Pokud to nepochopí, tak buď ráda, protože to není člověk pod kterým bys chtěla pracovat. Ať je brzy lépe. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21348
26.7.21 09:54

Nekomunikuje třeba protože dělá za tebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78307
26.7.21 09:58

Neresila bych, vedet si dala a vedoucí nemusi mit cas odpovídat. Akorát tedy pro příště bych se mozna jen omezila na info, ze te chytla ledvinova kolika a nedorazis, neb psat ji k tomu, ze muzes dorazit pristi tyden nevypada úplně věrohodně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14845
26.7.21 09:59
@Anonymní píše:

Napsala jsi, ze jsi v nemocnici?
To je dost zasadni informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17251
26.7.21 10:14
@Anonymní píše:

Vsak ses omluvila, ze jsi v nemocnici, takze jsi momentalne prace neschopna :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3436
26.7.21 10:18

V klidu - jsi náhle v nemocnici, napsalas zprávu. Mohla bys být taky ve stavu, kdy bys toho nebyla schopna. Prostě někdy to tak je. Až tě propustí a zotavíš se, bylo by fajn jí tu zprávu ukázat, ať máte mezi sebou čistý stůl. Jeden mladý kolega od muže z práce po prokalené noci napsal v 6 ráno vedoucímu: „Dnes nepřijdu, promiňte“ :lol:. A to byl ve zkušební době :lol:
P. S. - Omlouvat se chceš za co? že jsi náhle omarodila? Ale jdi ty :hug: Oznámení opravdu stačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 10:35

Ne, nenapsala jsem, že jsem v nemocnici. Myslím, nevím…zprávu jsem vymazala. Byla jsem ráda, že dýchám a čekala na partnera až mě odveze-stalo se mi to cestou na brigadu. Odepsala mi, že má dovolenou ode dneška, 14 dní. A že kolegy informoval, že příští týden se mnou počítají… Celý. A to, že nevypadá averohodne že píšu, že příští týdne přijdu. To je z mé strany tak myšlení, že o práci mám zájem aby se mnou počítali. Nic jiného v tom nevidím

• Citovat
  • Nahlásit
35563
26.7.21 10:43

Napsala bych taky sms, že mám ledvinovou koliku a že jsem v nemocnici. O víc bych se nestarala. Vedoucí bych volala až po návratu z nemocnice.

Zároveň bych se ale nezlobila, že si mezitím našla na dohodu za mě někoho jiného, protože dohody se většinou dávají na krátkodobé práce které hoří, jsou potřeba rychle udělat.

Chápu, že tu práci asi potřebuješ, ale neslibuj něco, co možná nemůžeš splnit. Mám v okolí 2 lidi, kteří tímto trpí. Většinou to znamená ATB na 10 dní, kolika bývá k vůli zánětu, v práci nemají co dělat, než se vyléčí.

Tak to na dohody většinou funguje, pokud to není odborná práce. Když nemůžeš z nějakého důvodu chodit, najdou si někoho jiného.

Přijde mi, že Ti jde o to najít vhodná slova, aby Tě nevyměnili za někoho jiného, ale v tom zápalu většinou napíšeš nelogické a nesmyslné kraviny. A to, že k vůli nemoci člověk přijde o práci na dohodu, je prostě život.

Brzké uzdravení :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 10:46

@Pears206 8o co…? Si si to pleteš. Mám ledvinovou kolíků z kamene. Ne, že to mám každou chvíli a už vůbec ne žádný zánět, je mi přes 30 let a co mi říkali, tak je to z nedostatku pití a usazování písku, kamene + amozrjeme sladké vody. Obojí vím, že je špatně, přesto…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 10:47
@ka2ka píše:
Nekomunikuje třeba protože dělá za tebe

To je hnusný tohle :zed: :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu