Brintelix - nevolnosti

Anonymní
12.3.20 07:36

Brintelix - nevolnosti

Ahoj užívá nebo užíval tu někdo ad Brintelix? Užívám je měsíc, na psychiku zabrali úžasně, konečně se cítím dobře. Ale ta nevolnost, která nastane chvíli po užití léku je hrozná. Stažený žaludek, pocit na zvracení, říhání atd. Drží se to klidně celé dopoledne. Je jedno, jestli je beru před, v průběhu nebo po jídle, pořád stejný. Zkoušela jsem zázvorový čaj, bez efektu. Myslela jsem, že to třeba po čtrnácti dnech přejde, ale je to měsíc a nejlepší se to. Pomohlo vám něco? Nerada bych se léku vzdala, ale takhle to dlouhodobě nepůjde.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
12.3.20 08:04

Příbuzný bral tento lék a po celou dobu braní (4m) neměl moc na jídlo chuť a zhubl.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.3.20 08:15
@Anonymní píše:
Příbuzný bral tento lék a po celou dobu braní (4m) neměl moc na jídlo chuť a zhubl.

Ty jo, to mě neděs. Hubnout sice potřebuju, ale takhle nee. Ploužím se tu po bytě a při uklízení přemýšlím, jestli zvracet budu nebo ne. Ten příbuzný bere léky dál, nebo je vysadil?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.3.20 08:32

Bral je 4 měsíce, déle prý potřeba nebylo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.3.20 08:51

Aha, je dobře, že mu pomohli. U mě je předpoklad dlouhodobého užívání, přecházím z Itakemu, který už neměl účinek.

• Nahlásit
  • Citovat
2159
12.3.20 21:57

Ahoj, beru taky Brintellix a blbě od žaludku mi je jen někdy. Beru ho cca 14 dní. Ale mám menší chuť k jídlu, což jsem ráda, protože potřebuji shodit to, co jsem nabrala po Lyrice. Ale jedna kamarádka Brintellix kvůli zvracení a nevolnostem musela přestat brát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.3.20 11:50

@Lollitka děkuji za zkušenost. Snížená chuť k jídlu by mi taky nevadila, naopak. Ale tohle je moc. Teď mi doktorka poradila, ať zkusím lék užívat večer, že by to mohlo být lepší. Tak to ještě zkusím.

• Nahlásit
  • Citovat
2159
13.3.20 12:46

Tak uvidíš, snad rada MUDr. pomůže, když ti jinak Brintellix sedi, já doufám, že jinak zhubnu. Já zvracela o víkendu, ale měla jsem 40ky horečky, tak to snad bylo z toho a ne z Brintellixu. Držím ti palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
13.3.20 13:30

@Lollitka to jsi měla spíš k těm horečkám. A jinak už cítíš nějaký účinek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2159
13.3.20 15:59

@Murka snad jo to zvracení k horečce, no účinek nevím, já měla elektrosoky ted taky a k tomu změnu z Deprexu na Brintellix, jako líp mi je, ale skvěle ne. Ještě jsem měla být v léčebně, ale těmi 40kami mi začal zánět ledvin, tak jsem na nefrologii. A ty bereš Brintellix? Pomáhá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2296
13.3.20 18:06

Jojo, beru ho měsíc a na deprese a ostatní psych. potíže krásně zabral. Je mi nejlíp za posledních x let.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama