Brintelix, Pragiola antidepresiva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 10:30
Brintelix, pragiola antidepresiva

Prosím o radu, kdo má zkušenosti s títmto lékem. Léčím se již 5 let, měla jsem apoparox, který mi dlouho pomáhal ale pak asi po 3 letech přestal účinkovat. Dostala jsem Zoloft, nesed, bylo mi špatně a venlafaxin také. Takže prý poslední možnost je Brintelix. Takže končím 3 a je mi pořád hrozně úzko, tlak na hrudi, jen po lexaurinu se mi uleví. K tomu jsem dostala 2× denně pragiolu…nevidím účinek jen hroznou nervozitu, strach, úzkost ze všeho…
Už si připadám opravdu jako hypochondr..ne­dokážu se dokopat k ničemu a musím pracovat. Jsem už hrozně vystresovaná ta tíha na hrudi a svíravý pocit je šílený

Reakce:
Lucinka189
Nováček 9 příspěvků 25.04.17 14:11

Ahoj Anonymni,
Ja jsem pragiolu dostala dneska. Jak ti je? Ja betu mirzaten, ale bohuzel účinek neni dostačující, stale mam úzkosti. Taky jsem vystřídala plno antidepresiv, ale bylo mi spatne. Tak jsem zvedava, co bude. Ja te teda obdivuji, ze pracuješ. Ja jsem na neschopence. Tak se drz. Snad bude lip.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Podivná praxe u Barnevernetu: Michalákové, které sebrali děti, tam dovolili pracovat

Eva Michaláková není způsobilá vychovávat vlastní děti, tak v květnu 2015... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >