Brintelix, Pragiola antidepresiva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 10:30
Brintelix, pragiola antidepresiva

Prosím o radu, kdo má zkušenosti s títmto lékem. Léčím se již 5 let, měla jsem apoparox, který mi dlouho pomáhal ale pak asi po 3 letech přestal účinkovat. Dostala jsem Zoloft, nesed, bylo mi špatně a venlafaxin také. Takže prý poslední možnost je Brintelix. Takže končím 3 a je mi pořád hrozně úzko, tlak na hrudi, jen po lexaurinu se mi uleví. K tomu jsem dostala 2× denně pragiolu…nevidím účinek jen hroznou nervozitu, strach, úzkost ze všeho…
Už si připadám opravdu jako hypochondr..ne­dokážu se dokopat k ničemu a musím pracovat. Jsem už hrozně vystresovaná ta tíha na hrudi a svíravý pocit je šílený

Reakce:

Lucinka189
Nováček 9 příspěvků 25.04.17 14:11

Ahoj Anonymni,
Ja jsem pragiolu dostala dneska. Jak ti je? Ja betu mirzaten, ale bohuzel účinek neni dostačující, stale mam úzkosti. Taky jsem vystřídala plno antidepresiv, ale bylo mi spatne. Tak jsem zvedava, co bude. Ja te teda obdivuji, ze pracuješ. Ja jsem na neschopence. Tak se drz. Snad bude lip.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >