Reklama

Bříško mi neroste. Obavy

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sálly.N1
Nováček 8 příspěvků 28.08.18 14:37
Bříško mi neroste. Obavy

Ahoj holky, mám obavy. Samozdrejme to je moje první těhu, tak jsem možná až moc h****.
Jsem 14 týden těhu a všichni kolem mě už mají bříška, já nemám žádné.. ráno když vstanu tak taky vůbec nic. Svoje džíny taky normálně zapnu :roll: měla to tak některá?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

rena621
Ukecaná baba ;) 1230 příspěvků 28.08.18 14:42
@Sálly.N1 píše:
Ahoj holky, mám obavy. Samozdrejme to je moje první těhu, tak jsem možná až moc h****.
Jsem 14 týden těhu a všichni kolem mě už mají bříška, já nemám žádné.. ráno když vstanu tak taky vůbec nic. Svoje džíny taky normálně zapnu :roll: měla to tak některá?

Jj a kdyz jsem sla rodit se divili kde mam bricho. Ted aby mi nebylo lito tak u druhe princezny ho mam jak kdyby tam byly 2 deti. Velikost neres jen at je mimi zdrave.

hapolda
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 28.08.18 14:44

U prvniho tehu na me do 20tt nebylo videt nic, vaha ukazovala +0,5 kg ;) k porodu jsem sla s mega pupkem a 16 kg nahore 8o
Druhe tehu, bricho se vypouklo v 8tt, ve 20tt uz bylo jasne videt ze jsem tehotna. Celkem jsem pribeala 14kg
Je to normalni, neboj se nic, kazdy to ma jinak. U kamaradky se hooodne divili ze s tim mini brichem jde k porodu. Priprala za cele tehu 6 kg, miminko melo pres 4 kila ;)

P4ja
Kelišová 5758 příspěvků 28.08.18 14:45

@Sálly.N1 Jasně, mně začalo trochu růst tak v 18 tt, jinak do té doby nic :) Naboj :)

Ivčis
Závislačka 3740 příspěvků 28.08.18 14:47

Já jsem teda 13tt ale čekám třetí dítě a svoje kalhoty taky dopnu všechny. Počítám že půjde vidět pořádně až tak 18-20tt. Ale ty čekáš první tak to půjde ještě později. Když je všechno v pořádku tak neměj strach, je to zbytečně.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7997 příspěvků 28.08.18 14:50

U prvního se „vyvalilo“ do těhotenského až někde po 20-22tt (a to nejsem žádná hubeňourka) teď čekám druhé jsem 19+4tt a kdo ví, že čekáme tak to pozná, ostatní si asi myslí, že jsem přibrala :D buď ráda že jsi Ty i mimčo zdraví - však pupík není všechno a on naroste, do porodu máš ještě hafo času :)

Kriss Tina
Závislačka 4987 příspěvků 28.08.18 14:50

Jo mě začlo růst až v 7 měsíci… Buď ráda aspoň se můžeš normálně pohybovat a nepotřebuješ hromadu těhotenského oblečení. Na někom to není poznat klidně do porodu. Taky hodně záleží na výchozí váze pokud nejsi vyloženě kost a kůže nebude to vidět hned.

andelka83
Neúnavná pisatelka 19573 příspěvků 28.08.18 14:53

Měla jsem u prvního a u druhého,něco vidět bylo až po 16 tt a to jen trošku. U třetího a čtvrtého je to už jiné kafe. U těch prvních dvou jsem ani do 20 tt skoro nic nepribrala.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15988 příspěvků 28.08.18 15:00

@Sálly.N1 při prvním těhotenství je to normání. Mě lehce vylezl pupík až po 20tt. Při dalších těhotenstvích tě asi zaskočí, že je růst břicha daleko rychlejší.

Tichošlápek
Extra třída :D 10048 příspěvků 28.08.18 15:02

U prvního je to úplně normální. Takže klid. Nosila jsem normální kalhoty az nějak do 24tt a vypadala jsem jen trosku najezená. Počkej s dalšími :lol:

Petra67
Kecalka 269 příspěvků 1 inzerát 28.08.18 15:31

Jo, na me poznali těhotenství az v 8 mesici :mrgreen: . Doted, kdyz vencim psa s kocarkem na me vetsina lidi hledi, kde jsem k tomu prisla, ze si niceho nevsimli :mrgreen: na fotce 2 mesice pred porodem

Evelýna 1
Kecalka 331 příspěvků 6 inzerátů 28.08.18 16:01

Já při prvním těhu přibrala 5 kg a nosila jsem stále svoje kalhoty, jen ke konci jsem je nedopnula, tak jsem dávala gumičku. Rodila jsem v zimě, ale nemusela jsem řešit ani bundu, do všeho jsem se.vlezla :D
U druhého těhu s nadsázkou říkám, že to na mě bylo vidět den po oplodnění :lol: :lol: :lol:

Sálly.N1
Nováček 8 příspěvků 28.08.18 16:39

Holky tak to mám radost, a jsem už klidná. :srdce: :srdce:

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 28.08.18 23:43

se podivej na mou galerii jak mi roslo brisko… bricha se dockas jen proste dyl

j-p
Extra třída :D 11712 příspěvků 29.08.18 03:34

@Petra67 :) :D :lol: :mrgreen: :P Kde si to nosila?V batohu 8o To je pidi bříško :palec: .Kolik to miminko vazilo pri narození?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Konec „chodské truhly“: Šinkorová bez tuny líčidel vypadala skvěle!

O pořádné překvapení se v deváté řadě StarDance postarala Daniela Šinkorová... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >