Reklama

Interrupcia v Košiciach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:03
Interupcia v Kosiciach

Ahojte, pisem anonymne, nakolko ma tu asi vsetci odsudite… Takze, som asi v 5tt, chcem podstúpiť upt. Mate niektorá skusenosti s košicami? Konkretne Kosice Šaca. Musi o tom vediet moj gynekológ? Alebo mi tam spravia sj vsetky potrebne vyšetrenia, predoperacne atd. Urobia mi ich v jeden den? Ci sa caka zvlášť na krv, EKG, interne? Viem, ze na upt samotne sa caka tri dni po vypisani ziadosti. Ale zaujima ma to predoperacne. Ked tam pojdem rano, stihnem vsetko v jeden den? A aku mate skúsenosť, operujú rano, ci az v neskorších hodinach? Dakujem :?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Enmamma
Závislačka 2788 příspěvků 28.08.18 13:09

Nemám zkušenost, své děti *****.

*****edit admin-nevhodný výraz

mayecka
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 28.08.18 13:11
@Anonymní píše:
Nemám zkušenost, své děti nevraždím.

To sis mohla odpustit ne? Jak víš v jaké je situaci??? :zed: a příště buď aspoň hrdinka a podepis se pod tak ubohý příspěvek :poblion:

Janli
Kelišová 5424 příspěvků 9 inzerátů 28.08.18 13:14
@Anonymní píše:

Ale evidentně se za to stydíš :mrgreen: . Nebo umíš kopat do druhých jen anonymně, ty hrdinko?

Anna766
Hvězda diskuse 68064 příspěvků 28.08.18 13:16
@Anonymní píše:

To je odvaha. :roll:
Zakladatelko zavolej tam a oni ti to řeknou.Tady se to těžko dozvíš.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 28.08.18 13:22
@mayecka píše:
To sis mohla odpustit ne? Jak víš v jaké je situaci??? :zed: a příště buď aspoň hrdinka a podepis se pod tak ubohý příspěvek :poblion:

Proc? Ma pravo na svuj nazor!… :roll:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 28.08.18 13:25

@rena621 a tohle ti přijde jako názor????? :roll:

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 28.08.18 13:31
@mayecka píše:
@rena621 a tohle ti přijde jako názor????? :roll:

Tak chtela vyjadrit nesouhlas. Napsala to tak jak napsala. Je jasne ze kdyz na portalu pro maminky se nekdo pta na potrat tak to nekdo bude kritizovat.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 28.08.18 13:34

@rena621 ano ale dalo se to napsat i slušněji. No já osobně jsem na tomto portálu pro maminky už 3 roky a je mi jasné že se tady najdou i ženy které jsou v těžké situaci ale nemíním se kvůli tomu do nich takhle surově pouštět. Sama nikdy nemůžu vědět v jaké situaci se můžu jednou ocitnout.

rena621
Ukecaná baba ;) 1212 příspěvků 28.08.18 13:39
@mayecka píše:
@rena621 ano ale dalo se to napsat i slušněji. No já osobně jsem na tomto portálu pro maminky už 3 roky a je mi jasné že se tady najdou i ženy které jsou v těžké situaci ale nemíním se kvůli tomu do nich takhle surově pouštět. Sama nikdy nemůžu vědět v jaké situaci se můžu jednou ocitnout.

Ty to tak vnimas a chces byt slusna. Oki. Ale tak co clovek to original.

warita
Kelišová 7467 příspěvků 28.08.18 13:42
@Anonymní píše:

@admin, anonymni napadani, prosim odtajnit!

Emimin7
Echt Kelišová 8159 příspěvků 28.08.18 13:47

Promin, ale tady na ceskem webu asi neni sance narazit na cloveka se zkusenosti z takhle konkretniho a vzdaleneho mista. Na slovenskych webech jsi uz zkousela hledat?

warita
Kelišová 7467 příspěvků 28.08.18 13:49
@Emimin7 píše:
Promin, ale tady na ceskem webu asi neni sance narazit na cloveka se zkusenosti z takhle konkretniho a vzdaleneho mista. Na slovenskych webech jsi uz zkousela hledat?

dobry postreh. Modry konik ma i slovenskou verzi prece.

Tvoja125
Povídálka 28 příspěvků 28.08.18 13:50

@mayecka tak presne take reakcie som cakala. Neviem sa tam dovolať.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 28.08.18 13:54

@rena621 vše dobre doufám :hug: :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Václav Postránecký náhle končí v televizi. Nemoc si vybírá svou daň

Snažil se být statečný a splnit své pracovní závazky, zdravotní stav ale již... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama