Interrupcia v Košiciach

Anonymní
28.8.18 13:03

Interupcia v Kosiciach

Ahojte, pisem anonymne, nakolko ma tu asi vsetci odsudite… Takze, som asi v 5tt, chcem podstúpiť upt. Mate niektorá skusenosti s košicami? Konkretne Kosice Šaca. Musi o tom vediet moj gynekológ? Alebo mi tam spravia sj vsetky potrebne vyšetrenia, predoperacne atd. Urobia mi ich v jeden den? Ci sa caka zvlášť na krv, EKG, interne? Viem, ze na upt samotne sa caka tri dni po vypisani ziadosti. Ale zaujima ma to predoperacne. Ked tam pojdem rano, stihnem vsetko v jeden den? A aku mate skúsenosť, operujú rano, ci az v neskorších hodinach? Dakujem :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5730
28.8.18 13:09

Nemám zkušenost, své děti *****.

*****edit admin-nevhodný výraz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
28.8.18 13:11
@Anonymní píše:
Nemám zkušenost, své děti nevraždím.

To sis mohla odpustit ne? Jak víš v jaké je situaci??? :zed: a příště buď aspoň hrdinka a podepis se pod tak ubohý příspěvek :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16395
28.8.18 13:14
@Anonymní píše:

Ale evidentně se za to stydíš :mrgreen: . Nebo umíš kopat do druhých jen anonymně, ty hrdinko?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91881
28.8.18 13:16
@Anonymní píše:

To je odvaha. :roll:
Zakladatelko zavolej tam a oni ti to řeknou.Tady se to těžko dozvíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1672
28.8.18 13:22
@mayecka píše:
To sis mohla odpustit ne? Jak víš v jaké je situaci??? :zed: a příště buď aspoň hrdinka a podepis se pod tak ubohý příspěvek :poblion:

Proc? Ma pravo na svuj nazor!… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
28.8.18 13:25

@rena621 a tohle ti přijde jako názor????? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1672
28.8.18 13:31
@mayecka píše:
@rena621 a tohle ti přijde jako názor????? :roll:

Tak chtela vyjadrit nesouhlas. Napsala to tak jak napsala. Je jasne ze kdyz na portalu pro maminky se nekdo pta na potrat tak to nekdo bude kritizovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
28.8.18 13:34

@rena621 ano ale dalo se to napsat i slušněji. No já osobně jsem na tomto portálu pro maminky už 3 roky a je mi jasné že se tady najdou i ženy které jsou v těžké situaci ale nemíním se kvůli tomu do nich takhle surově pouštět. Sama nikdy nemůžu vědět v jaké situaci se můžu jednou ocitnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1672
28.8.18 13:39
@mayecka píše:
@rena621 ano ale dalo se to napsat i slušněji. No já osobně jsem na tomto portálu pro maminky už 3 roky a je mi jasné že se tady najdou i ženy které jsou v těžké situaci ale nemíním se kvůli tomu do nich takhle surově pouštět. Sama nikdy nemůžu vědět v jaké situaci se můžu jednou ocitnout.

Ty to tak vnimas a chces byt slusna. Oki. Ale tak co clovek to original.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16595
28.8.18 13:42
@Anonymní píše:

@admin, anonymni napadani, prosim odtajnit!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9445
28.8.18 13:47

Promin, ale tady na ceskem webu asi neni sance narazit na cloveka se zkusenosti z takhle konkretniho a vzdaleneho mista. Na slovenskych webech jsi uz zkousela hledat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16595
28.8.18 13:49
@Emimin7 píše:
Promin, ale tady na ceskem webu asi neni sance narazit na cloveka se zkusenosti z takhle konkretniho a vzdaleneho mista. Na slovenskych webech jsi uz zkousela hledat?

dobry postreh. Modry konik ma i slovenskou verzi prece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
28.8.18 13:50

@mayecka tak presne take reakcie som cakala. Neviem sa tam dovolať.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1718
28.8.18 13:54

@rena621 vše dobre doufám :hug: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie