Interrupcia v Košiciach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 13:03
Interupcia v Kosiciach

Ahojte, pisem anonymne, nakolko ma tu asi vsetci odsudite… Takze, som asi v 5tt, chcem podstúpiť upt. Mate niektorá skusenosti s košicami? Konkretne Kosice Šaca. Musi o tom vediet moj gynekológ? Alebo mi tam spravia sj vsetky potrebne vyšetrenia, predoperacne atd. Urobia mi ich v jeden den? Ci sa caka zvlášť na krv, EKG, interne? Viem, ze na upt samotne sa caka tri dni po vypisani ziadosti. Ale zaujima ma to predoperacne. Ked tam pojdem rano, stihnem vsetko v jeden den? A aku mate skúsenosť, operujú rano, ci az v neskorších hodinach? Dakujem :?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Enmamma
Závislačka 2991 příspěvků 28.08.18 13:09

Nemám zkušenost, své děti *****.

*****edit admin-nevhodný výraz

mayecka
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 28.08.18 13:11
@Anonymní píše:
Nemám zkušenost, své děti nevraždím.

To sis mohla odpustit ne? Jak víš v jaké je situaci??? :zed: a příště buď aspoň hrdinka a podepis se pod tak ubohý příspěvek :poblion:

Janli
Kelišová 6015 příspěvků 9 inzerátů 28.08.18 13:14
@Anonymní píše:

Ale evidentně se za to stydíš :mrgreen: . Nebo umíš kopat do druhých jen anonymně, ty hrdinko?

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 70780 příspěvků 28.08.18 13:16
@Anonymní píše:

To je odvaha. :roll:
Zakladatelko zavolej tam a oni ti to řeknou.Tady se to těžko dozvíš.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 28.08.18 13:22
@mayecka píše:
To sis mohla odpustit ne? Jak víš v jaké je situaci??? :zed: a příště buď aspoň hrdinka a podepis se pod tak ubohý příspěvek :poblion:

Proc? Ma pravo na svuj nazor!… :roll:

mayecka
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 28.08.18 13:25

@rena621 a tohle ti přijde jako názor????? :roll:

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 28.08.18 13:31
@mayecka píše:
@rena621 a tohle ti přijde jako názor????? :roll:

Tak chtela vyjadrit nesouhlas. Napsala to tak jak napsala. Je jasne ze kdyz na portalu pro maminky se nekdo pta na potrat tak to nekdo bude kritizovat.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 28.08.18 13:34

@rena621 ano ale dalo se to napsat i slušněji. No já osobně jsem na tomto portálu pro maminky už 3 roky a je mi jasné že se tady najdou i ženy které jsou v těžké situaci ale nemíním se kvůli tomu do nich takhle surově pouštět. Sama nikdy nemůžu vědět v jaké situaci se můžu jednou ocitnout.

rena621
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 28.08.18 13:39
@mayecka píše:
@rena621 ano ale dalo se to napsat i slušněji. No já osobně jsem na tomto portálu pro maminky už 3 roky a je mi jasné že se tady najdou i ženy které jsou v těžké situaci ale nemíním se kvůli tomu do nich takhle surově pouštět. Sama nikdy nemůžu vědět v jaké situaci se můžu jednou ocitnout.

Ty to tak vnimas a chces byt slusna. Oki. Ale tak co clovek to original.

warita
Echt Kelišová 8213 příspěvků 28.08.18 13:42
@Anonymní píše:

@admin, anonymni napadani, prosim odtajnit!

Emimin7
Echt Kelišová 9279 příspěvků 28.08.18 13:47

Promin, ale tady na ceskem webu asi neni sance narazit na cloveka se zkusenosti z takhle konkretniho a vzdaleneho mista. Na slovenskych webech jsi uz zkousela hledat?

warita
Echt Kelišová 8213 příspěvků 28.08.18 13:49
@Emimin7 píše:
Promin, ale tady na ceskem webu asi neni sance narazit na cloveka se zkusenosti z takhle konkretniho a vzdaleneho mista. Na slovenskych webech jsi uz zkousela hledat?

dobry postreh. Modry konik ma i slovenskou verzi prece.

Tvoja125
Povídálka 28 příspěvků 28.08.18 13:50

@mayecka tak presne take reakcie som cakala. Neviem sa tam dovolať.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1185 příspěvků 28.08.18 13:54

@rena621 vše dobre doufám :hug: :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >