Mohu otěhotnět, když..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 21:42
Mohu otěhotnět, když..

Ahoj, cca před 2-ma měsíci jsem vysadila prášky, rozešla jsem se s přítelem tak proč je brát ale hlavně mi dělaly problémy..pak přišel nový partner, máme nechráněný styk a jsme spolu měsíc takže mimi nechceme, partner to vždy „pustí ven“ menses se dostavil po 43-ti dnech ale to chápu pač tělo je rozházené po vysazení antiny, ale, v sobotu jsme měli sex a já menstruovala 4-tý den, další den jsem to už nedostala a najednou konec, bohužel přítel to nestihl a kousek do mě dal, ano jsme blbci a měli jsme se chránit více..to je naše blbost uznávám, proto také anonym..ale chci se zeptat, zda se dá otěhotnět i když jsem menstruovala a hned další den mi to skončilo? při tehda braní léku jsem to měla vždy týden, mám raději zítra skočit pro pilulku „po“ nebo je to nemožné otěhonět v době kdy jsem sice menstruovala ale už ne tolik a nebo tělo je ještě chráněno hormony? kdy si raději udělat TT? děkuju, leží mi to v hlavě už od toho dne..

Reakce:

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 27.08.18 21:50

Počkej do příšti menstuace,pokud se nedostaví udělej si test.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 27.08.18 21:50

Maminka kamaradky mela tak zvlastni cyklus, ze dokazala otehotnet jedine posledni den MS. Nechce se me tomu ani verit, ale tvrdi, ze je to tak, potvrzeno lekarem :nevim: takze mozne je vsechno. Mela jsi sex = muzes byt tehotna ;) byt tebou, zacnu zase brat pilule a az se rozejdete tak je prosimte nevysazuj, na mesic to vazne nema smysl ;)

Uživatel je onlineTina1996
Zasloužilá kecalka 553 příspěvků 27.08.18 21:51

Je velice nepravděpodobné že byste otěhotněla ještě při menstruace.. :think: ale dva měsíce po vysazení už tělo hormony chráněno není ;)

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 27.08.18 21:51

Já myslim,že tak brzo po vysazení antikoncepce nemůžeš vědět,jak a kdy probíhá ovulace. Asi bych si raději skočila pro tu pilulku.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1976 příspěvků 27.08.18 21:53

@hapolda já také otěhotněla poslední den MS(pak už sex nebyl). Takže to fakt jde. Prostě ovulace asi přišla dřív a ty mršky si počkaly. Dodnes manžel říká,že jsou to Supermani :lol:

marka123
Zasloužilá kecalka 552 příspěvků 27.08.18 21:57

Po vysazeni HA mate rozhazeny cyklus, neda se z toho usoudit nic, jen to, ze otehotnet takto klidne muzete. Byt je to mene pravdepodobne. Byt vami, dam pilulku po, pokud dite urcite nechcete. Jinak vyckat do dalsi ms a udelat test.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 27.08.18 21:58

V sobotu a máš pondělí večer? Teď už pilulka po nemá smysl, ne? Vzhledem k tomu, že prášky už nebereš, nevím, kterými hormony bys měla být chráněna. :think: … Minulý cyklus byl dlouhý, tak je pravděpodobné, že by MOHL být i tenhle, ovu by se tedy spermie nedožily. Ale z vlastní zkušenosti, po vysazení ha jsem měla jeden cyklus taky delší, od druhého už se to vrátilo na kratší… Takže… Ale zase pavděpodobnost, že budeš mít ovulaci do 9. dne cyklu není velká (toho by měly spermie ještě šanci se dožít). Takže podle mě nemáš moc „velkou šanci“ otěhotnět. :palec:

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 27.08.18 22:06

Nechráněný sex=možnost otěhotnění ať je to kdykoliv. U tebe je nižší protože to bylo v době MS. Ale na druhou stranu můžeš mít ještě rozhozený cyklus po té HA. Test se dělá v den vynechane MS. Ale u tebe těžko říct, kdy by měla přijít.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63336 příspěvků 3 inzeráty 27.08.18 22:34

@P4ja Tak 20 dni po styku uz je test celkem prukazny…

P4ja
Kelišová 6339 příspěvků 27.08.18 22:37
@j.a.n.i1 píše:
@P4ja Tak 20 dni po styku uz je test celkem prukazny…

Jj, to máš pravdu.

Janli
Kelišová 6018 příspěvků 9 inzerátů 27.08.18 22:53

Já přesně takhle otěhotněla, ze sexu 4.den cyklu. Radši si pro ten prášek skoč…,

Vendulka1234
Nováček 2 příspěvky 27.08.18 22:56

Tak to ti závidím.

Vendulka1234
Nováček 2 příspěvky 28.08.18 00:29

O miminko.

Janli
Kelišová 6018 příspěvků 9 inzerátů 28.08.18 00:40

@Vendulka1234 O dítě by se měl člověk pokoušet ve chvíli, kdy je na to zralý a může dítěti poskytnout kvalitní zázemí. Erotické sny na to opravdu nestačí. Ještěže ty prázdniny za chvíli končí… :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >