Reklama

Střevní potíže v 32. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejjkaaa
Nováček 5 příspěvků 27.08.18 17:19
Střevní potíže v 32.tt

Ahoj holky, jsem v 32.tt a od včerejšího večera mám problémy se střevy… Začalo to bolestmi a následné chození na velkou..průjem nemám ale stolice byla řidčí..byla jsem tak 3× pak se mi podařilo usnout a v noci jsem byla akorát jednou zvracet, pak jsem až do rána spala normálně…
Dnes jsem zatím na stolici byla jen 1× a nezvracela sem.. akorát bříško stále poboliva a dle mého názoru jsou to střeva ne, ze by tk bylo kvůli mimcu..
Jsem celá taková unavená…
Přítel prodělal něco podobného o den dříve.. Tak se bojím hlavně o mimco aby to na něj nemělo nějaký vliv…
Mám angelsounds a srdíčko mu krásne tluče, uklidňuji se aspoň takhle..
Jídlo, pití, vše v sobě udrzim normálně..i mam ty svoje chutě na vse možné…
I když nebeham na záchod, přemýšlím jestli si preventivně nevzit černé uhlí, četla jsem že tehu to smi…
Co si o tom myslíte a co byste mi poradili? Díky moc

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Maritina
Kecalka 136 příspěvků 27.08.18 18:13

Asi strevni chripka,kdyz to mel pritel den predtim.Uhlim nic nepokazis,pokud ti jeste neni dobre,klidne si ho dej.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama