Střevní potíže v 32. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Andrejjkaaa
Nováček 8 příspěvků 27.08.18 17:19
Střevní potíže v 32.tt

Ahoj holky, jsem v 32.tt a od včerejšího večera mám problémy se střevy… Začalo to bolestmi a následné chození na velkou..průjem nemám ale stolice byla řidčí..byla jsem tak 3× pak se mi podařilo usnout a v noci jsem byla akorát jednou zvracet, pak jsem až do rána spala normálně…
Dnes jsem zatím na stolici byla jen 1× a nezvracela sem.. akorát bříško stále poboliva a dle mého názoru jsou to střeva ne, ze by tk bylo kvůli mimcu..
Jsem celá taková unavená…
Přítel prodělal něco podobného o den dříve.. Tak se bojím hlavně o mimco aby to na něj nemělo nějaký vliv…
Mám angelsounds a srdíčko mu krásne tluče, uklidňuji se aspoň takhle..
Jídlo, pití, vše v sobě udrzim normálně..i mam ty svoje chutě na vse možné…
I když nebeham na záchod, přemýšlím jestli si preventivně nevzit černé uhlí, četla jsem že tehu to smi…
Co si o tom myslíte a co byste mi poradili? Díky moc

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reakce:

Maritina
Kecalka 141 příspěvků 27.08.18 18:13

Asi strevni chripka,kdyz to mel pritel den predtim.Uhlim nic nepokazis,pokud ti jeste neni dobre,klidne si ho dej.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zima přeje legínám. Pozor však na odhalený zadek a pestré vzory

Už dávno neplatí, že legíny oblékáme pouze na sport. Díky pohodlnému střihu a... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >