Střevní potíže v 32. týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andrejjkaaa
Povídálka 15 příspěvků 27.08.18 17:19
Střevní potíže v 32.tt

Ahoj holky, jsem v 32.tt a od včerejšího večera mám problémy se střevy… Začalo to bolestmi a následné chození na velkou..průjem nemám ale stolice byla řidčí..byla jsem tak 3× pak se mi podařilo usnout a v noci jsem byla akorát jednou zvracet, pak jsem až do rána spala normálně…
Dnes jsem zatím na stolici byla jen 1× a nezvracela sem.. akorát bříško stále poboliva a dle mého názoru jsou to střeva ne, ze by tk bylo kvůli mimcu..
Jsem celá taková unavená…
Přítel prodělal něco podobného o den dříve.. Tak se bojím hlavně o mimco aby to na něj nemělo nějaký vliv…
Mám angelsounds a srdíčko mu krásne tluče, uklidňuji se aspoň takhle..
Jídlo, pití, vše v sobě udrzim normálně..i mam ty svoje chutě na vse možné…
I když nebeham na záchod, přemýšlím jestli si preventivně nevzit černé uhlí, četla jsem že tehu to smi…
Co si o tom myslíte a co byste mi poradili? Díky moc

Přečtěte si článek: Jak probíhá 32. týden těhotenství?

Reakce:
Maritina
Kecalka 164 příspěvků 27.08.18 18:13

Asi strevni chripka,kdyz to mel pritel den predtim.Uhlim nic nepokazis,pokud ti jeste neni dobre,klidne si ho dej.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Z horníka vohráblem: Po Dukle 61 Mikluš boduje jako strážmistr Topinka

Ostravský rodák Robert Mikluš (36) se sice z regionu příliš nevzdaloval, jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >