Reklama

Ve 27 letech se cítím prázdná - chci třetí dítě a on ne

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 15:37
Ve 27 letech se cítím prázdna

Ahoj holky. Jdu si sem spíše jen tak vylít srdíčko. A zajímalo by mne, zda máte některá podobné pocity. S manželem jsme založili rodinu v mých 19 a v jeho 20 letech. Máme dve holčičky 6 a7 let, a měli jsme strašnou radost z toho, že až nam bude 30 ony už budou větší, prostě že si s dětmi budeme rozumet a dříve si vše odbydeme a pak už budou jen vylety s detmi a sledovani, jak holky rostou. Teď je mi 27, ale čím dál vic si zacinam uvědomovat, že bych si mateřství přála prožít ještě naposledy. Ale manžel mě nadšení nesdili, chce konečně mít cas pro sebe. No proste chlapi to maj asi jinak. Teď pred tydnem v pondělí jsme měli nechraneny sex a ve středu přišla ovulace. Neudelala jsem to schválně, jen se to proste nejak stalo no. Řešili jsme to spolu, ale není nsdseny, kdyby se zadarilo. Samozřejmě že by se postaral, ale rekl mi, že schválně by se už o treti dite nikdy nechtěl pokouset. Takze pokud se to podarilo, je to ma posledni šance to vše prozit znovu, A naposledy. A co vy, take jste některá byla radaže jste maminka brzy a po nekolika letech jste si uvědomila, že to chcete jeste zazivat vse znova? Děkuji Lucka.

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 27.08.18 15:45
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jdu si sem spíše jen tak vylít srdíčko. A zajímalo by mne, zda máte některá podobné pocity. S manželem jsme založili rodinu v mých 19 a v jeho 20 letech. Máme dve holčičky 6 a7 let, a měli jsme strašnou radost z toho, že až nam bude 30 ony už budou větší, prostě že si s dětmi budeme rozumet a dříve si vše odbydeme a pak už budou jen vylety s detmi a sledovani, jak holky rostou. Teď je mi 27, ale čím dál vic si zacinam uvědomovat, že bych si mateřství přála prožít ještě naposledy. Ale manžel mě nadšení nesdili, chce konečně mít cas pro sebe. No proste chlapi to maj asi jinak. Teď pred tydnem v pondělí jsme měli nechraneny sex a ve středu přišla ovulace. Neudelala jsem to schválně, jen se to proste nejak stalo no. Řešili jsme to spolu, ale není nsdseny, kdyby se zadarilo. Samozřejmě že by se postaral, ale rekl mi, že schválně by se už o treti dite nikdy nechtěl pokouset. Takze pokud se to podarilo, je to ma posledni šance to vše prozit znovu, A naposledy. A co vy, take jste některá byla radaže jste maminka brzy a po nekolika letech jste si uvědomila, že to chcete jeste zazivat vse znova? Děkuji Lucka.

Tvoje chtění je pochopitelné, ale máš i manžela. Jestli on nechce děti, neměl by alibisticky nechávat ochranu na tobě.

Lioness34
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 27.08.18 15:46

Podivej kdyz se zadari tak se zadari … a když ne netlacila bych na manžela - nikde není napsáno ze za dva tři roky nezmění názor..teď se mu nediv konečně muže dělat to co jeho vrstevníci dělali celou dobu…nechala bych mu čas. Vždyť deti mají ženy i po 30…Nechej ho cestujte dělejte sport atp a uvidíš.

Karleon
Kelišová 5300 příspěvků 27.08.18 15:51

Myslím, že na děti máte oba ještě třeba deset let čas, tvůj manžel klidně i dvacet nebo víc, takže bych teď v tuhle chvíli přijala skutečnost, že tvůj muž dítě nechce a co přinese život, to se teprve uvidí.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 3 inzeráty 27.08.18 15:53

Také jsme měli děti brzy, první v mých 21 letech a jeho 22. Druhé hned po roce. A už teď mám chvilky, kdy mi ta malá miminka chybí. A to jsou mladšímu zatím 2 roky. U nás je to tedy naopak manžel, který by bral další klidně hned. Nedávno mi říkal, že by byl pro se za rok začít snažit :lol: Já chci ještě počkat. Děti jsou malé, navíc nemáme pořešené bydlení, což se tento rok konečně změní. Upřímně, moc se těším, až začneme třetí dítko plánovat. Asi bych se nesmířila s tím, že bych to všechno už znovu neprožila. To těhotenství, porodit a mít zase ten malý uzlíček. Ale my jsme už od začátku plánovali více jak 2 děti. Vy jste o počtu dětí nemluvili? :)

Uživatel je onlinetininas
Zasloužilá kecalka 886 příspěvků 27.08.18 15:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Jdu si sem spíše jen tak vylít srdíčko. A zajímalo by mne, zda máte některá podobné pocity. S manželem jsme založili rodinu v mých 19 a v jeho 20 letech. Máme dve holčičky 6 a7 let, a měli jsme strašnou radost z toho, že až nam bude 30 ony už budou větší, prostě že si s dětmi budeme rozumet a dříve si vše odbydeme a pak už budou jen vylety s detmi a sledovani, jak holky rostou. Teď je mi 27, ale čím dál vic si zacinam uvědomovat, že bych si mateřství přála prožít ještě naposledy. Ale manžel mě nadšení nesdili, chce konečně mít cas pro sebe. No proste chlapi to maj asi jinak. Teď pred tydnem v pondělí jsme měli nechraneny sex a ve středu přišla ovulace. Neudelala jsem to schválně, jen se to proste nejak stalo no. Řešili jsme to spolu, ale není nsdseny, kdyby se zadarilo. Samozřejmě že by se postaral, ale rekl mi, že schválně by se už o treti dite nikdy nechtěl pokouset. Takze pokud se to podarilo, je to ma posledni šance to vše prozit znovu, A naposledy. A co vy, take jste některá byla radaže jste maminka brzy a po nekolika letech jste si uvědomila, že to chcete jeste zazivat vse znova? Děkuji Lucka.

Polož si otázku - proč chceš zažívat vše znovu?

Nechceš spíš jen udržet manželství?

Ono Vám totiž teď začíná nejlepší období. Děti jsou poměrně samostatné a vy si můžete začít víc užívat sami sebe.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1568 příspěvků 3 inzeráty 27.08.18 16:01

A souhlasím s tím, co píší holku nade mnou. Určitě bych na manžela nijak netlačila. Ještě pořád máte čas se nějak domluvit. Můžeš manželovi vysvětlit, jak se cítíš. Co by pro tebe znamenalo mít další dítě, atd. Třeba taky změní názor. :kytka: Holky by už s malým pomohli, takže by to nebylo takové, jako na začátku, když jste měli 2 děti s tak malým věkovým rozdílem. Já třeba děti nechtěla vůbec a teď se nebráním takové tlupě :lol: Hodně štěstí :hug:

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1841 příspěvků 27.08.18 16:06

Taky jsem mela deti brzo (v mych 20). Dcera a syn jsou hned po sobe, treti je 3 roky od druhyho. Manzela jsem teda ke tretatku premluvila, ale uz bych vsechno znova prozivat nechtela :mrgreen: nemam ani touhu si pochovat miminko kamaradky :oops: uz mi vse stacilo a strasne se tesim na ten skolni vek, kdy s nima budeme moci vsechno podnikat a neomezovat se zadnxm miminem 8)
Na manzela netlac. Mate oba na pripadne treti dite more casu ;)

Russet
Extra třída :D 10942 příspěvků 27.08.18 16:18
@Zorbas píše:
Taky jsem mela deti brzo (v mych 20). Dcera a syn jsou hned po sobe, treti je 3 roky od druhyho. Manzela jsem teda ke tretatku premluvila, ale uz bych vsechno znova prozivat nechtela :mrgreen: nemam ani touhu si pochovat miminko kamaradky :oops: uz mi vse stacilo a strasne se tesim na ten skolni vek, kdy s nima budeme moci vsechno podnikat a neomezovat se zadnxm miminem 8)
Na manzela netlac. Mate oba na pripadne treti dite more casu ;)

Mně ještě miminka berou, ale nechci je mít doma. Vrací se to do módu, ať mají miminka jiné, pochovám, pomazlím a VRÁTÍM.

janoma
Kecalka 469 příspěvků 27.08.18 16:21

Tak na tretatko má ještě dost času.
Já mám doma kluky osm a deset. Je mi 38 a teď jsme se s manželem rozhodli,že ještě do třetice zkusíme třetí. :srdce:kluci už jsou samostatné jednotky,celém bezúdržbové tak jsem zvědavá,jak to s námi do třetice zacviči :lol:

Bubla_Bučková
Závislačka 3455 příspěvků 27.08.18 16:57
@Terezxx píše:
Také jsme měli děti brzy, první v mých 21 letech a jeho 22. Druhé hned po roce. A už teď mám chvilky, kdy mi ta malá miminka chybí. A to jsou mladšímu zatím 2 roky. U nás je to tedy naopak manžel, který by bral další klidně hned. Nedávno mi říkal, že by byl pro se za rok začít snažit :lol: Já chci ještě počkat. Děti jsou malé, navíc nemáme pořešené bydlení, což se tento rok konečně změní. Upřímně, moc se těším, až začneme třetí dítko plánovat. Asi bych se nesmířila s tím, že bych to všechno už znovu neprožila. To těhotenství, porodit a mít zase ten malý uzlíček. Ale my jsme už od začátku plánovali více jak 2 děti. Vy jste o počtu dětí nemluvili? :)

ty jo to je krásně napsaný, proč jsem taky nikdy neměla takové „hodiny“ :srdce: :cert:

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 27.08.18 20:08

Mne je téměř tolik, v kolika vy budete mít starší děti plnoleté a ne, nechtěla bych mít před sebou již jen „bezdětný“ život. Tvoji touhu po tretatko chápu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 00:27

Holky, děkuji za reakce, až ted jsem se dostala sem, abych si to přečetla. Jinak manžela určitě nutit nebudu, nechci ho přeci vyplašit, abyse necítil, že musí mít mimi, i když už se na to necítí, jsem rádaa, že takové pocity nemám sama. Jenomže vím, že po třiceti už mimi chtít stopro nebude. ale možná se to změní:-D třeba si za pět let uvedomí, že mu je taky smutno. No, zkusím na to tolik nemyslet, ted ty dny , než má dorazit MS budou hooodně dlouhé, alespon pro mne. ale snad mi naděje neumřela, vim že je ještě brzy, ale co vypiju, hned běžím vyčurat a ten tlak v břiše, jako by tam by kámen, prsa mě obvykle bolí už od ovulace až do menstruace tak, že nemužu sejit ani schody, nebo běhat, teď nic! :-o ale třeba jsem falešně březí, jako fena :-D a vsugerovala jsem si to. Snažím se moc nekontrolovat, protože vím, že když dorazí MS, budu hodně zklamaná no. Tak, nebo tak, někdo z nás dvou bude asi zklamaný. :nevim: Kdyby se to přeci jen, povedlo, snad bude mít miminko rád. říkal, že by ho rozhodně pryč nedal, a že by ho měl rád a postaral se o nás. Asi na vše budu většinu dne sice sama, manžel hodně pracuje a budu mu muset nechat i prostor samemu pro sebe, aby se necítil v pasti a svázany, ale však to mimi zase strašně rychle odroste a budeme stále relativně mladí :D Ještě jednou děkuji. L

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.18 09:49

To je jako bych to psala já 8o 8o 8o .
První v 19ti letech, druhé v 21 letech. Manžel je o 4 roky starší. Ted je mi 27 a už rok se rozhoduju jestli chci nebo ne. Manžel nechce. Nechávám tomu čas do mých 28 a pak už ani ránu :P. Holky mají 4 a 6 roků.

Gita24
Kecalka 108 příspěvků 25.09.18 09:51

.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >