Brnění v podbříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 19:09
“Brnění “v podbříšku

Můžou to být pohyby? Děkuji za komentáře :kytka:

Reakce:
chs.jasmin
Echt Kelišová 7932 příspěvků 28.08.18 19:28
@Anonymní píše:
Můžou to být pohyby? Děkuji za komentáře :kytka:

Ahoj,

ano můžou - v kolikátém jsi týdnu? Já pohyby nepocitovala jako bublinky, ale jako brnění a šimrání a do dvou dnů už to bylo tukání :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 19:33

@chs.jasmin jsem momentálně 20+2 :kytka: já pravě myslím že občas též cítím žduchnutí jenomže musím se přiznat asi 3 týdny jsem strašně nafouklá :lol: takže se mi to všechno plete co je co .. :(

chs.jasmin
Echt Kelišová 7932 příspěvků 28.08.18 19:38
@Anonymní píše:
@chs.jasmin jsem momentálně 20+2 :kytka: já pravě myslím že občas též cítím žduchnutí jenomže musím se přiznat asi 3 týdny jsem strašně nafouklá :lol: takže se mi to všechno plete co je co .. :(

A miminko je otočené zády? - to bývají tlumené pohyby. V tomto týdnu už ty pohyby budou :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 19:40

@chs.jasmin No nevím sice jak je momentálně otočený :D ale jinak jsme ještě týden pozadu takže vždy na kontrole vše v pořádku jen místo 19 ( minula kontrola ) bylo 18 . :nevim: doufám ze už to jsou pohyby čekám každý den že se budou stupňovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Tanečnice Lálová o Svobodovi: Několikrát jsem ho švihla kordem přes nohy!

Nikdy neměli ambice dostat se tak daleko, ale stalo se. V samotném finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >