Brnění v podbříšku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 19:09
“Brnění “v podbříšku

Můžou to být pohyby? Děkuji za komentáře :kytka:

Reakce:

chs.jasmin
Kelišová 7481 příspěvků 28.08.18 19:28
@Anonymní píše:
Můžou to být pohyby? Děkuji za komentáře :kytka:

Ahoj,

ano můžou - v kolikátém jsi týdnu? Já pohyby nepocitovala jako bublinky, ale jako brnění a šimrání a do dvou dnů už to bylo tukání :srdce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 19:33

@chs.jasmin jsem momentálně 20+2 :kytka: já pravě myslím že občas též cítím žduchnutí jenomže musím se přiznat asi 3 týdny jsem strašně nafouklá :lol: takže se mi to všechno plete co je co .. :(

chs.jasmin
Kelišová 7481 příspěvků 28.08.18 19:38
@Anonymní píše:
@chs.jasmin jsem momentálně 20+2 :kytka: já pravě myslím že občas též cítím žduchnutí jenomže musím se přiznat asi 3 týdny jsem strašně nafouklá :lol: takže se mi to všechno plete co je co .. :(

A miminko je otočené zády? - to bývají tlumené pohyby. V tomto týdnu už ty pohyby budou :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 19:40

@chs.jasmin No nevím sice jak je momentálně otočený :D ale jinak jsme ještě týden pozadu takže vždy na kontrole vše v pořádku jen místo 19 ( minula kontrola ) bylo 18 . :nevim: doufám ze už to jsou pohyby čekám každý den že se budou stupňovat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

V Afghánistánu padl rotný Tomáš Procházka. Byl to sympaťák, který miloval psy

Útok v provincii Herát, při němž zemřel dvaačtyřicetiletý rotný Tomáš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >