Reklama

Bronchitida - nechce léky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cyesis
Kecalka 220 příspěvků 07.02.11 21:45
Bronchitida-nechce léky

moc prosím o radu. jakým fíglem dáváte dětem léky? syn to vůbec nechce vidět. bud vyzvrací nebo vyplivne…
nevím jak to do něj mám dostat. :cry:

Reklama

Reakce:

jenny.fields
Generální žvanilka 24720 příspěvků 07.02.11 22:16

Nevím v jaké podobě máte léky, ale já dávám sirup tou střičkou co je u sirupu nurofen. A to podle mne nemůže vyplivnout, je to dlouhé, šoupneš to dozadu do pusinky a je to. :palec:

KacenkaK
Závislačka 4257 příspěvků 07.02.11 22:16

pokud to vyzvrací,tak asi nijak… :think:

když se vztekají, bojujou - tak já si je postavím zády ke mně, scvaknu je kolenama, zakloním hlavu a odměrkou stříknu dozadu do pusy. Pak jim zavřu pusu a oni polknou… :oops: PŘIZNÁVÁM hodně drsná metoda,ale někdy se prostě nedá svítit… :zed: Zatím jsem to praktikovala u každého cca 2×. :roll:

Ráďa69
Závislačka 2845 příspěvků 07.02.11 22:17

Mě se osvědčil dávkovač od Nurofenu nebo Stoptusinu - takový ten píst , tím do dcery dostanu lék vždycky …(předpokládám , že mluvíme o tekuté formě - sirupu.)

Brontik
Kelišová 7146 příspěvků 07.02.11 23:01

Ahoj,
jediný způsob, jak do naší malé plivalky dostat v uplynulých 14-ti dnech léky, bylo zamíchat jí to do jídla. Do jogurtu, tvarohu, ovocné přesnídávky a pod…

Napřed jsem odebrala 2-3 lžičky jídla na misku a otestovala, jeslti mi to vůbec bude jíst. Když jedla, tak jsem do toho oakamžitě zamíchala, co jsem potřebovala (naštěstí jsou ty sirupy sladké), samozřejmě v minimálním množství potraviny (nikdy jsme nevěděla, kolik mi toho sní). No a když mi to snědla, tak jsme to ještě „dočistila“ dalšíma cca 2 lžičkama a pak už jsem jí krmila normálně z kelímku či skleničky.
Když jsem se jí to pokusila vnunit jen tak tak mmi to plivala, když jsem do toho zapojila trochu násilí, tak mi to vyklopila…

Clementine
Nadpozemská drbna 27298 příspěvků 09.02.11 12:04

To řeším aktuálně, léky podané přímo okamžitě zvrací, lžičkou, střičkou, cokoliv.
S jídlem to sní. Takže vitamínový sirup do ovocné přesnídávky a kapky po částech večer na kaši, ráno na jogurt. Klidně to i může vidět. Naberu lžičku, kápnu 2-3 kapky, to sní a takto až k požadovaným 10-15 kapkám a pak jí normálně.
Tussin na kašel kupodivu vypil s vodou, ale kapek bylo deset a vody deci, tak to asi moc nepoznal.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

Kdo je aktivistka z Dukovy mše? Žena migranta, která protestovala s polonahým Hilšerem

Její protest byl poklidný a tichý, přesto jím aktivistka Aneta Petani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >