Reklama

Brzy vstává a nespí přes den

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zajdulinka25
Nováček 2 příspěvky 05.03.18 05:19
Brzy vstává a nespí přes den

Dobrý den, možná uz tady toto téma zaznělo. Syn 2roky a 8 měsíců strašně brzy vstává :think: v rozmezí od 4:30 do 6:00, přes den uz nespinka zhruba od vánoc (ikdyz na nem obcas pozoruji ze je unavený, ale spat prostě nepujde)a večer chodí spát kolem 19:15 (zkoušela jsem dát spat i dele ale vysledek nula, akorát byl protivný jelikož nespí přes den)… Jsem uz z toho trochu na palici 8o protoze nechodim spat hned v těch 7 jako on, takze mi to někdy dává opravdu zabrat :zed: ani nevím jestli se to dá změnit nebo ne, spíš by mě zajímalo zda to taky tak někdo měl a zda se to časem alespoň trochu zlepšilo :nevim: 8)

Reklama

Reakce:

elen-ka
Extra třída :D 12062 příspěvků 8 inzerátů 05.03.18 05:43

@Zajdulinka25 bohužel moc to nezměníš, u nás se to posunulo k 6 hodině ranní ale časem. Pravda je, že mi syn většinou vstával kolem 5 - 5:30. Dělala jsem to pak nejčastěji tak, že jsem ho nějak zabavila v obýváku a já podřimovala na gauči. Nyní vstává většinou kolem 6 hodiny, občas to o víkendu natáhne do 6:30, ale má povoleno jít a pustit si Déčko nebo si vzít tablet. Je mu 5 let, takže nás už většinou nechá o víkendu dospat.

Saffiraa
Závislačka 3722 příspěvků 14 inzerátů 05.03.18 06:02

Ahojky! Moje malá (teď jí budou 2 roky) mi dělá budíček mezi 5:30 - 6:30, přes den spí max. hodinu a večer chodí spát v 19.30. Prostě jí to tak stačí. Starší syn je mnohem větší spáč. Také doufám, že se to časem bude zlepšovat. Už mě nebaví koukat na Déčko na spící ovečky a duháčky. :mrgreen: :mavam:

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 05.03.18 06:28

Ahojda, u nas se od cca 2 a ctvrt roku vstava 4:45 - 5:15 a chodi spat v osm. Přes den usne jednou za cas, treba kdyz jedeme autem a to jde pak o pul desate :P a rano vstava zase brzy a tim padek je víc unaveny a odpo protiva. Budou mu 3 za chvíli a zvykla jsem si, mne kdyz se nechce spat, tak taky neusnu, takze to beru takhle. A to za mesic a kousek bude mit brachu :zed: :mrgreen:

chaela
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 2 inzeráty 05.03.18 06:32

Jojo, spici ovecky na Decku :) mne szarsi vstaval kolem 5, postupne se to posunulo, ted ma 3 vstava vetsinou mezi pul 7 a 7. Ted ma teda zas nejake obdobi, kdy vstava driv, ale to bude tim, ze sousedum tu od 5 vyje pes… Mladsi jde v brachovych stopach, vstava 4:30 - 5:30. Doufam, ze se mu to taky posune postupne, nejak se mi nedari si na to zvyknout.
Zkousela jsem kde co (pozdeji spat, posouvat spanek pres den obema smery, nedavat vecer sladke, nedelat rano zabavu…) a vse bez uspechu. Proste jim to asi staci. Snad je to prejde.

beruska9
Extra třída :D 10647 příspěvků 05.03.18 06:45

Prejde to, az bude vstavat do skoly…to ho budes v 7 tahat z postele nasilim :mrgreen: Promin, nechci si delat srandu, mam doma opacny extrem, rano spi vetsinoi do cca 7:30, ale spat chodi kolikrat v 9, I pozdeji…kdyz si omylem zdrimne pres den (treba v tom aute), tak klidne vydrzi do 11. Chytrych rad jsem si vyslecha spoustu, on proste driv spat nepujde, stejne tak si myslim, ze tvuj nebude rano spat dele…nekdo prisaha na teorii, ze cim driv jde dite spat, tim dele spi, u nas to vedlo akorat k tomu, ze kdyz nahodou usne brzy, vzbudi se uprostred noci a klidne 2 hodiny neusne, nebo jednou byl pak vzhuru od 3 rano…proste jsem se s tim smirila. Dobry spac nebyl nikdy…se modlim, at je druhe dite spaci, jinak nevim, jak to budeme delat 8o :mrgreen:

Ivuska23
Kelišová 5079 příspěvků 6 inzerátů 05.03.18 06:48

Asi tě nepotěším, naše holky (6 a 3) vstávají v rozmezí 4:30 až 5:30 stále, ke pravda čím jsou starší, tak vstávají později - šestiletá párkrát v mesici vydrží i do šesti.. odpoledne nespí ani jedna, doufala jsem, ze se to zlomí skolkou, nepomohla, tak teď věřím ve školu :mrgreen: chodí spát v 19:30.

Elenloth
Závislačka 3812 příspěvků 6 inzerátů 05.03.18 07:29

Prostřední syn to má podobně. Chodí spát kolem osmé se starším, snesl by jít i později, ale chci mít večer doma klid. Dřív vstával spíš k páté ranní, teď vydrží do šesti. Žádný recept jsem na to nenašla. Zkoušeli jsme dávat spát později, ale hodina později večer nám „koupila“ max 15-20 minut ráno, tak jsme se na to vybodli a chodí oba stejně.
Je zajímavé, že potřebuje ještě spát přes den, ve školce spí jako dudek, když nespí, tak je večer už unavený a protivný, ale stejně ráno vstává brzy.

blumen
Hvězda diskuse 41291 příspěvků 05.03.18 07:30

A kdyz ho parkrat pretahnes a budes ho davat do postele v 9 jsi zkousela? Tak holt bude par dni unaveny, ale treba si to posune. Ve 3 letech spi 12 hodin v noci malo deti, i kdyz moje jeste jo.

Mala.ještěrka
Kecalka 274 příspěvků 05.03.18 07:35

Vy mě děsí 8o! Náš 13-měsíční vstává mezi 4:30-5:30. Pořád čekám, kdy se to srovná a ono to tak může zůstat??? :zed:

kve-tinka
Závislačka 4366 příspěvků 7 inzerátů 05.03.18 07:36

Je nás víc, matek ranních ptáčat. ;) ale čím jsou starší, tím jsou ráno samostatnější…kluk 4,5 let se umí obsloužit - tablet, PC,…ale do půl hodky to je "mamí jdu kakát, utřeš mě? " :lol:
Přes den spí ve školce, doma už ho moc nedávám, ať večer kolem té 20h leze do lůžka bez keců. Včera spal po obědě 3 hodiny, je nachlazený a ještě kolem 22h jsme ho v pokojíku slyšeli. A vstával v 6, jak je zvyklý.
A jak píšou holky, aspoň ho nemusíme tahat z postele do školky.

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 05.03.18 07:47

To je jak u nás. Holky (3,5r a 1 a 3/4r)jsou schopné vstávat v pět a přes den nespat. Naštěstí pak odpadnou mezi šestou a sedmou. Jak mně chybí polední spánek… zdřímla bych si :-D

Zajdulinka25
Nováček 2 příspěvky 05.03.18 14:25

Tak mě by ani nevadilo ze vstává brzo, protoze vecer v tech 7 zaleze do postele rád a během 10 minut spí :palec: ale dneska například vstal ve 4:30 a uz tu ted pres hodinu samozřejmě kňourá a je pretazeny :? kdyz s ním pujdu ven tak hned u baraku začne natahovat ruce, ze chce chovat, ze ho bolí nožičky :nevim: a z knourani se dostavame do stavu řevu :pocitac:

mrav
Neúnavná pisatelka 16822 příspěvků 05.03.18 15:16

Moje dcera spí odpoledne tak 2 hodiny, večer chodí spát v 8 a vstává asi v 6, já ještě spím. Ted byl nějaký divoký týden, třikrát vstala v 1 ráno a třikrát skončila u mě v posteli. Než usne, chvilku to trvá. Já se pak nevyspím a jsem celý rozlámaný.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >