Reklama

Jak naučit mimčo spát samotné a v postýlce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 20:31
Jak naučit mimco spat samotne a v postýlce?

Ahoj, mam 6 tydenni holcicku, ktera chce byt neustale jen semnou, bezeme neusne a neexistuje, ze by spinkala sama v postylce. Samozrejme se ji snazim hodne venovat, hraju si s ni, pres den ji nosim v satku, abych mohla alespon uvarit, ale potrebuju si udelat i jine veci, nebo treba odpocinout. Tudiz si jdu pro radu. Nemate nektera figl, jak mimco naucit samotne v postylce? V okamziku, kdy ji dam ze sebe pryc, nebo predam nekomu jinemu, tak zacne plakat..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 27.02.18 20:34

A jak teda spí? Jako na tobě nebo jak? I v noci, co kočárek? Kojíš? Tak jsi její bezpečné místo, zná tvoji vůni a vše.

Dandinkaaa
Kecalka 169 příspěvků 27.02.18 20:36

Zkousela jsi nejdriv prouteny kosik? Ja tak maleho nosila vsude se mnou pres den, videl na me, takze se nebal a vecer jsem problem nemela. Nekdo dokonce sundava bocnice od postylky a tu prirazi k posteli, na mimi tak dosahnes a mozna bude v klidu a spat samo. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 20:37

@pikola pres den usne pri kojeni a spinka na kojicim polstari, nebo obcas usne v satku, v noci spi semnou v posteli..v ko­carku usne, kdyz nekam jedeme..kdyz s ni jezdim po obyvaku, tak nespi :nevim:

Uživatel je onlinekacaba379
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 27.02.18 20:40

Pevně zavinout a pustit bílý šum? Mně kluci spávali v kuchyni u puštěné digestoře…oba nebyli extra spáči, že na mě viděli jim nestačilo, nosili se furt…Je to na budku, časem se to bude lepšit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.18 20:40

@Dandinkaaa kosik jsem nezkousela..chtela jsem koupit vibracni lehatko,(alespon pres den chvilicka volna :D ) protoze ma rada hustani..ale nevim jestli bych ji tim oblafla..

Helileli
Závislačka 2750 příspěvků 27.02.18 20:42

Pevně zavinout, položit do své postele, přikrýt jen ji, aby vás oddělovala přikrývka, ukojit, opatrně se odplížit, až pustí prso. Mohl by pomoci i puštěný lux jako zdroj bílého šumu.

quinsley
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 1 inzerát 27.02.18 20:46

Fígl na to není. Je to malinkej miminko a vy jako jeho máma jste pro něj vším. 9 měsíců bylo 24 hodin denně u vás a chce byt porad. Chce cítit bezpečí a lásku. To mu postylka neposkytuje. Děti instinktive řvou a brečí aby přilákaly matku a nezůstaly samy, to je dané už z dob, kdy jsme se “vyklubali z opice”.
Teď mate nejdůležitější věc na starost a to je vaše miminko. Ostatní věci nejsou tak důležité.
A dá se to zvládnout. Můžete mít miminko v pojizdnem košíku třeba, aby na vás vidělo a slyšelo vás nebo ho dat do ergonomickeho nosítka (třeba Manduca) nebo šátku.

pikola
Neúnavná pisatelka 18938 příspěvků 27.02.18 20:47
@Anonymní píše:
@pikola pres den usne pri kojeni a spinka na kojicim polstari, nebo obcas usne v satku, v noci spi semnou v posteli..v ko­carku usne, kdyz nekam jedeme..kdyz s ni jezdim po obyvaku, tak nespi :nevim:

Uspat někde a nechat tam :mrgreen: v noci jsem dávala striktně do postýlky, protože bych se nevyspala. Jinak po kojení u nás na posteli spávala dlouho, dokud se nezačala točit a já se bála, že spadne. Zkus jí dát do zavinovačky, nebo něčeho v čem jí přeneseš a nedáš jí do studené postýlky rovnou, jsou hodně citlivé na změnu teploty. To houpací lehátko jsem taky hodně využívala. To se časem srovná.

Příspěvek upraven 27.02.18 v 20:49

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 27.02.18 20:47

Vydržela bych aspoň tři měsíce, přečti si něco o čtvrtém trimestru.
Mám to samé, syn prostě spí jen u mě a to mám ještě 2 letou dceru, tak je to náročné, ale nic, co by se nedalo těch pár měsíců zvládnout.

Dandinkaaa
Kecalka 169 příspěvků 27.02.18 20:48
@Anonymní píše:
@Dandinkaaa kosik jsem nezkousela..chtela jsem koupit vibracni lehatko,(alespon pres den chvilicka volna :D ) protoze ma rada hustani..ale nevim jestli bych ji tim oblafla..

Lehatko jsem mela taky, ale narovinu, pouzivala jsem ho jen obcas, preci jen neni to ono na zada u tak maleho mimi. Ale nikdy mi v nem maly neusnul. Kdyz bylo nejhur, prdy a tak. dali jsme ho s podlozenou dekou do vajicka a houpali, parkrat nam tak spal celou noc.
Ten kosik se mi opravdu osvedcil, jistota ze nevypadne, dost prostoru, muzes mimi pohoupat, naklanet na strany pomoci plinek a hlavne ta volnost na rukou! Skoda, ze z nej rychle vyrostou. :mrgreen:

Uživatel je onlinekacaba379
Ukecaná baba ;) 2056 příspěvků 27.02.18 20:49
@quinsley píše:
Fígl na to není. Je to malinkej miminko a vy jako jeho máma jste pro něj vším. 9 měsíců bylo 24 hodin denně u vás a chce byt porad. Chce cítit bezpečí a lásku. To mu postylka neposkytuje. Děti instinktive řvou a brečí aby přilákaly matku a nezůstaly samy, to je dané už z dob, kdy jsme se “vyklubali z opice”.
Teď mate nejdůležitější věc na starost a to je vaše miminko. Ostatní věci nejsou tak důležité.
A dá se to zvládnout. Můžete mít miminko v pojizdnem košíku třeba, aby na vás vidělo a slyšelo vás nebo ho dat do ergonomickeho nosítka (třeba Manduca) nebo šátku.

Pojízdný košík u nás naprosto propadl…

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 27.02.18 20:57

Precti si Karpa. Nejstastnejsi miminko v okoli.

Jinak nosit, nosit. Pevne zavinout, bily sum. Houpat. Dudlik. Hacka. Kocarek. Atd atd.

Nejhorsi co muzes udelat je nasilim nutit miminko aby spalo samo na tvrde postylce. Naopak se mu prozpusob a uspokoj jeho potreby. Az dozrake, odpadne:)

Chiquinquirá
Závislačka 2779 příspěvků 27.02.18 20:58

Já nevím, ale obě mé dcery začly spát samy mezi 3-4 měsícem. 6-ti týdení miminko je ještě maličké a teprve se smiřuje na pobyt mimo bezpečí bříška, tak jí dopřej jistotu. Vždy spinkala u mě v posteli, pevně zavinutá, napapaná, s HLASITÝM bílým šumem. vždy jsem byla s ní, dokud neusla. za žádnou cenu v postýlce být nechtěla (i když je přirařená hned vedle mé postele bez bočnice) postupně sem ji ukazovala přes den kolotoč „kamarádi :) ", co má nad postýlkou a nechala jí v postýlce tak dlouho, dokud neplakala, že už nechce. A dnes? Neusne nikde jinde, než ve své milované postýlce :) teď bude mít za týden 5 měsíců a jen položím, dám dudlík a zafixuju plínkou "podrždudlíkem“, natočím kolotoč, pohladím a jdu. Vracím se tak 2×-3× kvůli věčně vypadnutému dudlíku i přes tu plínku. Chce to čas :) jo a doporučuji přes den košík na kolečkách, všude ji vláčím s sebou i když vytírám podlahu, nebo vysávám, vařím, aby na mě viděla :)

Chiquinquirá
Závislačka 2779 příspěvků 27.02.18 21:01
@kacaba379 píše:
Pojízdný košík u nás naprosto propadl…

a proč?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama