Měření bazální teploty

Anonymni
29.9.09 11:39

bt ...

Ahojky holky, měříte si některá bazální teplotu? co rikate na muj graf
http://www.wunschkinder.net/…271/nummer=8
8O

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5165
29.9.09 13:28

Zatim to vypada nadejne,ale i takove grafy skoncili MS.
Takze ti nezbyva nic jineho nez cekat…
Asi jsem ti moc neporadila,ale v tuto chvili je to 50:50
Drzim palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16365
30.9.09 09:29

zatím klasický 2 fázový graf, za týden bude jasněji 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
24.4.18 08:00

Ahoj holky, otevírám tuto diskuzi, neboť v tom trošku tápu. Před měsícem jsem vysadila Mirenu, klasická ms přišla 4.4,což je tedy 1DC. O bazálce jsem si zjistila až v průběhu, tak jsem to prubla a začala měřit. Začala jsem měřit od 15DC, to se teploty pohybovaly okolo 36,4 -36,6. ale 19DC mi stoupla na 36,9. Včera byla teplota stejně vysoká a dnes byla 37. Chápu to správně, že tedy ovulka proběhla? :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Avu
3415
24.4.18 08:05
@Dinnuska píše:
Ahoj holky, otevírám tuto diskuzi, neboť v tom trošku tápu. Před měsícem jsem vysadila Mirenu, klasická ms přišla 4.4,což je tedy 1DC. O bazálce jsem si zjistila až v průběhu, tak jsem to prubla a začala měřit. Začala jsem měřit od 15DC, to se teploty pohybovaly okolo 36,4 -36,6. ale 19DC mi stoupla na 36,9. Včera byla teplota stejně vysoká a dnes byla 37. Chápu to správně, že tedy ovulka proběhla? :think: :think:

Jj, ovu proběhla pravděpodobně 18DC. Máš graf?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
24.4.18 08:09

@Avu

nemám, jsem v tom úplný amatér, kde se dá udělat. Já jsem si o tom max. četla a stejně jsem úplný začátečník :oops: :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Avu
3415
24.4.18 08:12
@Dinnuska píše:
@Avunemám, jsem v tom úplný amatér, kde se dá udělat. Já jsem si o tom max. četla a stejně jsem úplný začátečník :oops: :oops: :oops:

Zkus zadávat teploty na www stránky WomenZone, tam ti to udělá graf a dokonce i vyznačí ovulaci podle teplot :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
24.4.18 08:33

@Avu

http://www.womenzone.cz/…nnuska/grafy?…

děkuju, akorát mě štve, že musím zadat délku cyklu ms a tu fakt nevim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Avu
3415
24.4.18 08:36
@Dinnuska píše:
@Avu

http://www.womenzone.cz/…nnuska/grafy?…

děkuju, akorát mě štve, že musím zadat délku cyklu ms a tu fakt nevim

Ta ovu byla určitě 18DC :) Délku cyklu neřeš, uvidíš podle toho jak teď budeš měřit a pak to případně donastavíš. Třeba to ani nebude potřeba :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
350
24.4.18 09:09

@Avu

:lol: no, tak to by byla vůbec ta nejlepší varianta. Při první holce mi doktor, řekl, že budu mít nejspíš pcos. Za dva měsíce bylo zaděláno, je to už 4 roky pryč, tak uvidíme. Jinak děkuju, za tip na graf. Sice si připadám jako úplný břídil, ale alespon v tom grafu se to pozná lépe :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama