manželský sex a snažilkování

Anonymni
18.9.09 05:21

manželský sex a snažilkování

Dobrý den, potřebuji poradit.S manželem jsme spolu i schozením 12 let oboum je nam ke třiceti.Můj problém spočívá v tom,že bychom chtěli mimi,pred tim ze sexem nebyl žádný problém a poslední čtyři roky ho přesvedčim tak na jednou za měsíc.Vysvětluju mu ,že takhle mimi nebude ,ale on jenom,že až zítra a stejně nic už jsem zoufalá.Je hodnej ,ale přemýšlím jestli má tohle vůbe cenu.Nebo je to normální po tolika letech.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10
18.9.09 07:15

Já myslím, že to až tak normální není ani po 12ti letech. My jsme s manželem 16 let, máme tříleťačku a při jejím plození si nepamatuju nějaké problémy. Snad jen ze začátku, kdy se manžel musel srovnat s myšlenkou, že teda „už“ bude otcem. Předesílám, že to bylo v jeho 33 letech :roll: . Teď při plození druhého to teda bylo o dost horší, ale je fakt, že manžel vstává každé ráno v půl šesté, přes den práce, pak se na něho doma pověsí dcera, do toho stavíme dům (naštěstí dodavatelsky, ne svépomocí), takže u nás by se plodilo bez rafinovaných nápadů z mé strany cca 3× do měsíce, ale kolem ovulace jsem to holt musela pojistit nenápadným nasměrováním do postele kolem deváté a pak všemi možnými záležitostmi, které má holt manžel rád :D .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35465
18.9.09 07:38

pokud mimi opravdu chce, tak snad nebude problém vysvětlit mu taje ženského ovulačního cyklu a kolem ovulace to zvládne třeba 2×, to by mohlo stačit, pokud není zdravotní problém. Začni měřit BT, ať víš přesně, kdy ovuluješ.
Jo a holkám z psychiky se na mužský apetit osvědčil čaj z kotvičníku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20349
18.9.09 07:57

Kotvičník 8O To slyším prvně… Ale díky za tip, další mimi neplánujem, ale vzpruha by se mohla hodit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
18.9.09 08:40

Ahoj,

asi by sis s ním měla promluvit, co se děje. Toto přece není normální! Pokud to nebude chtít řešit (třeba jen vysvětlit, proč se mu nechce), přemýšlela bych, jestli má vůbec cenu s ním dítě plánovat :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2011
18.9.09 08:48

Ahoj, taky se přidávám s tím, že to určitě normální není. My jsme teda spolu 5 let, ale manžel by mohl i 3× denně :oops: A když jsme chtěli druhé bylo to fakt 2*denně.
A nemá třeba někoho??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2681
18.9.09 09:09

A já si myslím, že to může být normální. Nemůžete říct, že to není normální a jako argument uvést jiného chlapa. Lidé jsou různí a i když to nebývá zvykem, i chlap může mít chuť na sex malou. Spíš přijít na to, proč je to tak - dřív chtěl častěji? Myslíš, že má podvědomý strach z otcovství nebo např. strach o práci v krizi? Těch důvodů fakt může být hodně.
Pudlo, nevíš nějaký čaj, který by libido snižoval? ŽE bych ho zkusila kotvičníkem předávkovat? Nebo ho budu pít já - funguje to taky? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
18.9.09 09:55

A co by to nemělo být normální, prostě je unavený, přepracovaný, není si jistý prací, dítkem, a kdo ví čím vším. Na jednu stranu chápu, že je problém takhle otěhotnět na druhou stranu nejde ho prostě JEN svést, rychlovka ve sprše?? Trošku oživit sex?

O miminku bych si promluvila, strachy zkusila otevřít (netvrď mi že nepochybuješ alespoň trošku) třeba se taky rozpovídá. Do tajů ženského těla bych až tak moc nezasvědcovala ať pak nemá pocit, že ho jen zneužíváš a má být jen na chov a nic jiného.
S měřením BT či ovulačními testy si můžeš opravdu vychytat těch pár dní kdy to chce častěji.
Já když chlapovi neuváženě sdělila, že mám zrovna ovulaci tož z toho nic nebylo - to na něj prostě bylo asi MOC definitivní. Naštěstí si nepamatoval jak se to počítá.

Jinak pokud ti to vadí i jinak než jen z důvodů snažení se - tak mluvit, mluvit, zkoušet nové věci, odjet někam alespoň na víkend. Mě teď chlap taky kolikrát řekne, že je utahaný - na to já odpovídám však nemusíš dělat NIC já se postarám. :lol: Začít může kdokoliv to je naprosto jedno a nemusí z každého flirtování vzejít hned sex, ale tak nějak se to stane vaší součástí a budete se škádlit bude sex „viset ve vzduchu“. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23924
18.9.09 10:02

Emanko, kotvičník prý pomáhá i na ženský! zatím nemáme odzkoušeno, ale po šestinedělí jdu do něj :D Ale třeba ho už ani nebudu potřebovat :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13997
18.9.09 10:07
Emanka píše: