Reklama

Názor zkušenějších, co myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renitko
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 08.09.09 10:06
Názor zkušenějších, co myslíte?

Ahojky, píši sem protože bych chtěla vědět Váš názor. Mám takový problém, i když nevím jestli to nazvat problémem :) Dnes jsem 14 DC a od včerejška mě nějak pobolívá v podbřišku, tak střídavě na levé straně ale více v pravo, tak si právě nejsem jista co by to mohlo být včera bolelo více v pravo, dnes zase nalevo :) Včera jsem zkusila zkontrolovat čípek, ale je teda pravda, že na něm nic moc nepoznám akorát to že včera a předevčerem na něm byl takový bílkovitý hleník. Dnes pozoruji více hleníku, ale spíš takového řídšího a táhlejšího. Hlavně se chci zeptat jestli se Vám některé stalo, že jste měli před ovu nebo při ovu některá někdy průjem, no průjem dejme tomu že jednu řidší stolici zaden, jestli je to normální a může se to stát? ( jinak se předem omlouvám, za takový přímý popis, ale nevím jak jinak to výstižněji napsat, tak snad nevadí :) ) Z ovu si nejsem jistá, protože včera jsem test nedělala ae dva dny předtím vyšla druhá slabá // a grafy to vyznačují až zpětně tak si nejsem jistá :? Tady odkaz http://www.wunschkinder.net/…707/nummer=2 a kdyby stránky nefungovaly tak ještě tento odkaz http://www.fertilityfriend.com/home/28b54b
Díky všem za názory a zkušenosti :)

Reklama

Reakce:

Linda1
Echt Kelišová 7592 příspěvků 08.09.09 10:14

ohledně průjmu asi neporadím, ale myslím si, že BT by se měla měřit ve stejnou ranní dobu.

jizvíková
Extra třída :D 12609 příspěvků 08.09.09 10:19

ja mivala prujmik normalne pri MS i ovu

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 08.09.09 10:22

renitko - taky si myslím, že průjem může být průvodní jev, ale nemusí :lol: , co se týče ovu - těžko říci, to je otázka času, kdy poznáš své tělo a budeš vědět kdy je ovu, v téhle době prostě obden a je to! :D

podle grafu by se mohlo zdát, že ovu proběhla, ale uvidíš až podle dalších teplot

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >