Folíky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
evi.,
Závislačka 3929 příspěvků 07.09.09 20:45
Folíky

Ahojte,
Snažíme se o mimi už nějaký čas.
Dneska jsem byla u doktora na ultrazvuku. Povídal, že na jedné straně mám folík 14 mm .. a na druhé straně jsem měla folík 16 mm - mám jít na další ultrazvuk za 3 dny, abychom se podívali, zda ten folík, který je nyní 16 mm povyrostl.
Nevíte, co znamená ale ten druhý folík? Ten také poroste?

Reakce:
goldenka
Extra třída :D 12681 příspěvků 07.09.09 20:46

tak to nevím, ale myslela by jsem si že se pak uvolní oba dva a můžete mít dvojčátka. :lol:

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 07.09.09 21:07

Ahoj, taky jsem byla na ultrazvuku a měla jsem tam v jednom cyklu tři folíky a následující měsic jsem otěhotněla a mám dvojčátka. Až ted si říkám, co by bylo, kdyby se chytily všechny tři :lol: :roll: . Tak držím palce. ¨

Jo a ke tvé otázce. Je dost možné, že poroste i ten druhý folík. Ale taky to není podmínka. Mudr mi řikal, že se muže uvolnit až ten další cyklus :nevim:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 07.09.09 21:13

ahoj folíky mohou růsta oba, jeden nebo žádný, záleží, jak se jim bude chtít :wink: a když je mezi nimi velikostní rozdíl, tak je málo pravděpodobné, že by se oba uvolnily ve stejnou dobu a každý se oplodňoval v jiném vejcovodu a byly z toho dvojčata :wink: ale tako by to mohly být jednovaječné, což? :lol:

evi.,
Závislačka 3929 příspěvků 07.09.09 23:16

Goldenko, Kykoušku, Borisko, děkuji za odpovědi ;-)
Ať už jednovaječné, dvouvaječné či single mimčo… beru všechno :lol: :lol: :lol:
Díky :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Trápení rychlobruslařky Sáblíkové: Vyřešilo by její trable těhotenství?

Celých třináct let nechyběla Martina Sáblíková (31) na stupních vítězů na... číst dále >

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >