Reklama

GYNCENTRUM OSTRAVA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Genni1985
Kecalka 397 příspěvků 17.09.09 12:27
GYNCENTRUM OSTRAVA

Ahoj holky, založila jsem toto téma abych se dozvěděla něco více o gyncentru v Ostravě. Nemáte s tím některá zkušenost… Jdu tam poprvé na gynekologii k dr. Lachčinovi, nebyla jsem spokojena se svým dr. tak chci přejít právě zde…Chceme mimi ale má MS je strašná a muj dr. s tím nic nedělá jen chodím pořád na vyvolávačky…

Reklama

Reakce:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 17.09.09 12:31

ahoj - jako CAR bych ti je nedoporučila, gynekologie prý není špatná, podívej se do starších diskusí, už že tady párkrát probíralo :wink:

Lia
Závislačka 4466 příspěvků 17.09.09 13:08

Hmm, probíralo se to hodněX, já tam chodím na klas. gynekologii a velká spokojenost.

terezik
Povídálka 13 příspěvků 17.09.09 20:01

ahoj já jsem tam chtěla jít taky protože máme problém s otěhotněním ale ještě jsem se k tomu nedostala.pokud to nepůjde do konce roku chci si tam napsat žádanku,
ale jsemtu nová a koukala jsem že tu nejsou žádné snažilky z ostravy a ted tu vidím hned tři :lol:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 17.09.09 20:06

pro inspiraci
https://www.emimino.cz/modules.php?…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.09 13:47

:( Zdravím Vás všechny.Jsem na gyncentru v Ostravě rok a teď čekám
jen na laparo a hystero jdu 4.11.Naprosto souhlasím s těmi nespokojenými. :evil: Hlavně přístup lékaře je šílený-místo aby si přečetl papíry,tak se ptá
mě co jsme dělali posledně,postup léčby si v podstatě určuji sama-on jen
dodá na můj návrh,že ano,že vlastně právě toto mi chtěl navrhnout.Jsem po
3 IUI kdy se mě ptal na které straně máme mít folikul a na které mám vlastně ten vejcovod neprůch.no je toho daleko víc,takže po té laparce jsem rozhod.,že tam půjdu ještě na kontrolu a pak už někam jinam.
Ještě k té polance-mají nějaké stránky?

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.09 14:47
petra

Už nejsem anonym.Ještě jsem přemýšlela o té Ostravě.V podstatě mám problém s doktorem,ale ostatní personál je tam super a profesionální.
Tu Polanku jsem si našla :oops: už jste tam některá byla?

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.09 14:51
petra

:D tak koukám,že i po registraci jsem anonym :?: :pocitac:

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.09 10:57

Ahoj děvčata v Polance je pobočka FERMITETU.Na internetu to najdete pod fermitet olomouc.Jinak je ještě CAR ve frýdku a jsem tam nadmíru spokojene.Do ostravy jsem taky jezdila ale ten přístup se mi nelíbíl.Šlo jim jen o prachy.Doktora Čaplygina vam mužu vřele doporučit,pro­fesionalni přístup a spousta vyšetření.Takže zaleží jen na vas co si vyberete.

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.09 17:58

Díky za radu o tom frýdku jsem nevěděla.Pro léčbu nepl.je i jedna ambulance na poliklinice fakultní nem Ostrava. :lol: :lol:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 03.11.09 13:56

anonymní - není, byla tam fertimeďácká, která je teď v Polance, jestli se nemýlím :wink:

nicku
Nováček 1 příspěvek 20.11.09 15:37
gyncentrum ostrava

Ahoj. Já jsem v gyncentru již rok. I přesto, že jsem podobně jako Vy četla o gyncentru spíš negativní zprávy, riskla jsem to a jsem v péči dr. Lachčiny. I přesto, že můj první pokus IVF byl negat., oceňuju jeho milý, profesionální a upřímný přístup ke mně. Snažil se mi doporučit všechny možné vyšetření, které jsem zatím absolvovala. Pokud má něco vyjít, tak to vyjde v Ostravě nebo Olomouci/samoz­řejmě, pokud narazíte na ochotného profesionála/.Hodně štěstí!!!! :wink:

Nina Filipi
Kelišová 7317 příspěvků 24.03.13 13:46

Já chodím do gyncentra v Ostravě a jsem spokojená. Pan doktor Poláček je skvělý :kytka:
Jsem po 3 potratech a vždycky se ke mě chovali úžasně, skvěle a s péčí. Nyní jsme v očekávání a příští měsíc rodím :kytka: vždycky se ke mě chovali bezvadně :kytka:

kujon
Nováček 1 příspěvek 30.04.14 10:42
super gyncentrum

Podstoupila jsem ivf v gyncentrum ostrava a mužu jen chvalit, chodila jsem k panu Dr. Lachcinovi a super přístup, milé sestřičky, prostě vše super,
v patek jdu na krev a nechci to zakřiknout a jsem těhotna

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >