GYNCENTRUM OSTRAVA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Genni1985
Kecalka 397 příspěvků 17.09.09 12:27
GYNCENTRUM OSTRAVA

Ahoj holky, založila jsem toto téma abych se dozvěděla něco více o gyncentru v Ostravě. Nemáte s tím některá zkušenost… Jdu tam poprvé na gynekologii k dr. Lachčinovi, nebyla jsem spokojena se svým dr. tak chci přejít právě zde…Chceme mimi ale má MS je strašná a muj dr. s tím nic nedělá jen chodím pořád na vyvolávačky…

Reakce:
Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 17.09.09 12:31

ahoj - jako CAR bych ti je nedoporučila, gynekologie prý není špatná, podívej se do starších diskusí, už že tady párkrát probíralo :wink:

Lia
Závislačka 4466 příspěvků 17.09.09 13:08

Hmm, probíralo se to hodněX, já tam chodím na klas. gynekologii a velká spokojenost.

terezik
Povídálka 13 příspěvků 17.09.09 20:01

ahoj já jsem tam chtěla jít taky protože máme problém s otěhotněním ale ještě jsem se k tomu nedostala.pokud to nepůjde do konce roku chci si tam napsat žádanku,
ale jsemtu nová a koukala jsem že tu nejsou žádné snažilky z ostravy a ted tu vidím hned tři :lol:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 17.09.09 20:06
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.09 13:47

:( Zdravím Vás všechny.Jsem na gyncentru v Ostravě rok a teď čekám
jen na laparo a hystero jdu 4.11.Naprosto souhlasím s těmi nespokojenými. :evil: Hlavně přístup lékaře je šílený-místo aby si přečetl papíry,tak se ptá
mě co jsme dělali posledně,postup léčby si v podstatě určuji sama-on jen
dodá na můj návrh,že ano,že vlastně právě toto mi chtěl navrhnout.Jsem po
3 IUI kdy se mě ptal na které straně máme mít folikul a na které mám vlastně ten vejcovod neprůch.no je toho daleko víc,takže po té laparce jsem rozhod.,že tam půjdu ještě na kontrolu a pak už někam jinam.
Ještě k té polance-mají nějaké stránky?

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.09 14:47
petra

Už nejsem anonym.Ještě jsem přemýšlela o té Ostravě.V podstatě mám problém s doktorem,ale ostatní personál je tam super a profesionální.
Tu Polanku jsem si našla :oops: už jste tam některá byla?

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.09 14:51
petra

:D tak koukám,že i po registraci jsem anonym :?: :pocitac:

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.09 10:57

Ahoj děvčata v Polance je pobočka FERMITETU.Na internetu to najdete pod fermitet olomouc.Jinak je ještě CAR ve frýdku a jsem tam nadmíru spokojene.Do ostravy jsem taky jezdila ale ten přístup se mi nelíbíl.Šlo jim jen o prachy.Doktora Čaplygina vam mužu vřele doporučit,pro­fesionalni přístup a spousta vyšetření.Takže zaleží jen na vas co si vyberete.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.10.09 17:58

Díky za radu o tom frýdku jsem nevěděla.Pro léčbu nepl.je i jedna ambulance na poliklinice fakultní nem Ostrava. :lol: :lol:

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 03.11.09 13:56

anonymní - není, byla tam fertimeďácká, která je teď v Polance, jestli se nemýlím :wink:

nicku
Nováček 1 příspěvek 20.11.09 15:37
gyncentrum ostrava

Ahoj. Já jsem v gyncentru již rok. I přesto, že jsem podobně jako Vy četla o gyncentru spíš negativní zprávy, riskla jsem to a jsem v péči dr. Lachčiny. I přesto, že můj první pokus IVF byl negat., oceňuju jeho milý, profesionální a upřímný přístup ke mně. Snažil se mi doporučit všechny možné vyšetření, které jsem zatím absolvovala. Pokud má něco vyjít, tak to vyjde v Ostravě nebo Olomouci/samoz­řejmě, pokud narazíte na ochotného profesionála/.Hodně štěstí!!!! :wink:

Nina Filipi
Kelišová 7329 příspěvků 24.03.13 13:46

Já chodím do gyncentra v Ostravě a jsem spokojená. Pan doktor Poláček je skvělý :kytka:
Jsem po 3 potratech a vždycky se ke mě chovali úžasně, skvěle a s péčí. Nyní jsme v očekávání a příští měsíc rodím :kytka: vždycky se ke mě chovali bezvadně :kytka:

kujon
Nováček 1 příspěvek 30.04.14 10:42
super gyncentrum

Podstoupila jsem ivf v gyncentrum ostrava a mužu jen chvalit, chodila jsem k panu Dr. Lachcinovi a super přístup, milé sestřičky, prostě vše super,
v patek jdu na krev a nechci to zakřiknout a jsem těhotna

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Nový chlap Celeste Buckingham: Zcestovalý fešák, který miluje slevy

Vyplatilo se počkat! Po týpcích z branže Celeste Buckingham (23) zalovila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >