Reklama

Snažilky Brno

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renitko
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 20.09.09 15:23
snažilky Brno

Ahojky holky, chci se zeptat najde se mezi Vámi nějaká snažilka z Brna?? Nově jsem se tam s přítelem přestěhovala a nikoho tam neznám, tak bych ráda našla nějakou s přízněnou duši :o)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Reakce:

Smoulinka
Kelišová 5374 příspěvků 02.11.09 17:07

Ahojky, já nejsem přímo z Brna, ale z Blanska, to by vadilo?

Renitko
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 02.11.09 17:10

Ahoooj no jasně že to nevadí, jsem ráda, že se někdo našel :-D

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 03.11.09 19:27

ahoj, jsem též z Brna. Je mi třicet a snažím se skoro dva roky. Bude to moje první a doufám, že bude brzy :-D

Renitko
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 03.11.09 20:29

Ahooj,tak to gratuluji mooc :-D

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 04.11.09 15:31

ta gratulace byla mě? Já zatím nečekám, jen se o to snažím a čekám že se zadaří :-)

Renitko
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 04.11.09 15:42

Ahoj, tak to se omluvám, myslela jsem že už čekáte :-) No já taktéž doufám, že se někdy zadaří :-) A jak dlouho se snažíte jestli se můžu zeptat? :-)

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 04.11.09 19:06

No skoro dva roky, ted jsem šla na gynekologii, poprosila o vyšetření a zjistilo se, že neovoluji. Tak mi nasadil clostylbegyt, jenže jeden vaječník mi nepracuje vůbec a na tom druhém se mi vytvoří vždy jen jeden folikul. Poprvé se nezadařilo, tak snad ted se zadaří. Dneska a zítra se máme hodně tulit :-))) A co ty? Co ti zjistili?

Renitko
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 04.11.09 21:13

no mě nezjistili nic ovulku mám akorát jsem měla nějakou rozházenou ms tak jsem dostala na to duphaston vždy od 18dc do 26dc 2×1 tbl za tři dny po dobrání by mi měla chodit ms což teda nechodí chodí mi vždy po dobrání to jo ale až po týdnu ted naposledy tzn se mi cyklus ted prodlužuje, místo aby se skracoval a prodlužoval :-? No jinak to tak zkoušíme od června což dlouho ještě není ale tak uvidí se :-)

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 05.11.09 07:37

no když nemáš pravidelný cyklus, tak ani nemůžeš vědět kdy máš ovulaci ne? TO je docela blbý…

Renitko
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 05.11.09 08:36

Ahoj, tak ovu docela poznám dle bolestí vaječníků a výtoku a mám ji vždy 17DC až

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 05.11.09 13:01

ted se v tom trochu nevyznám :-))) ty si vysadila antikoncepci, protože chceš otěhotnět, ale nemáš menstruaci jo? A kolik ti je?

Renitko
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 05.11.09 14:29

Tak já to trochu upřesním :-) Je mi 23 antiko jsem vysadila v červnu. Při braní antiko jsem měla ms pravidelnou po 28 dnech. Snažíme se od června, al tak nějak nepravidelně, protože mocna povel se to přítelovi nelíbí… komu by taky jo že :-? Noa jak jsem přestala brát aniko tak proběhla první ovu teda takovou bolest jsem ještě nezažila úplně jsem na to 8-o No ale bolesti se nějak upravili ovulku mám vždy 17dc no a od dr jsem dostala předepsaný duphaston ted ho budu brát třetí cyklus(celkem mi ho předepsala na 4 měsíce), dostala jsem ten duphaston k vůli cyklu a ms, ne jako že bych neměla ms ale jednou ji mám po 27 dnech, někdy po 30, jindy 33dc no prostě jak se jí chce :roll:
No ale ted doufám, že už se to po tom duphastonu dává dokupy už tři poslední cykly vypadaly takto Ovu vždy 17DC dvakrát jsem už měla cyklus po 32dnech a minulý byl 33Dc. Tak budu zase od 18 do 26DC zobat 2×1 tbl duphastu a budu moc zvědavá co tento cyklus.. jak to dopadne :-)

Tashet
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 05.11.09 14:57

aha, no tak prostě zkus přítele svádět v době ovu a ani mu neříkej, že ji máš. Můj přítel přesně ví datum, kdy musíme ale snažím se mu to vynahradit tím, že se víc snažím než kdy jindy, aby se příště na to těšil :mrgreen: :mrgreen:

Renitko
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 13.11.09 08:49

Ahojky :-D tak jak se daří?? :-D U mě celkem nic nového každým dnem očekávám ovulku tak uvidíme :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >