Bublání pod žebrem 23tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
48
21.1.22 23:05

Bublání pod žebrem 23tt

Čaute,
stalo se některé z Vás, že byste pociťovaly bublinky pod žebrem? Mám to jen na levé straně a je to vyloženě cítit jako kdyby se mi tam hýbat vzduch. Cítím to jen když „nafouknu“ břicho. Někde jsem četla, že to může být vyšší plynatostí díky těhu.

Pohyby to 100% nejsou, maličkou mám hodně dole, většinu času mě čutá do močáku :D
Tak mě napadá ještě jedna otázka, je normální, že ty její kopance cítím až dole u vchodu dovnitř? Docela mě to zneklidňuje :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6764
22.1.22 06:17

@xMikku jsem 22tt a taky kope do mocaku, včera jsem myslela ze snad se snaží dostat ven. A ty bublinky… tak mas tam min místa na orgány a kvůli zpomalenemu trávení holt plynatost. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1682
22.1.22 09:03

To víš, střeva už dávno nejsou v podbřišku, tam je teď dcerka, tak už všechno cítíš nahore ;) já si dodnes pamatuju, jsk jsem střeva cítila pod zebry :D
A ten druhý pocit jsem měla také u obou holek, jakoby měli nožičky až v pochvě. Věděla jsem, že to je blbost, ale fakt jsem to tak někdy citila:) a na konci těhotenství, když jsem měla kopance až v trislech, mnamka :* ale já to stejně vždycky milovala :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat