Bublinky oooo

Radina
7.10.04 17:33

Bublinky oooo

Holky, taky vám tak pění miminka? Naše Betynka bude mít 11 týdnů a už asi 3 týdny šíleně pění. Dělá si pořád bublinky ze slin. Je pořád celá poslintaná, každou chvilku jí musím měnit bryndáček. Nezdá se, že by jí rostly zoubky, stejně je na ně ještě brzy. Když jsme to zkoušeli my, nikdy se nám to tak fantasticky nepovedlo „našlehat“ :? . Manža si dělá srandu, že ji kojím jarem. Proč tak bublá?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

151
7.10.04 19:49

Ahojky,
taky jsme meli takove obdobi asi kolem trech mesicu, ted uz jen slinta, ale za to poradne (ani nevim, kde se to v ni bere :lol: ). Takze asi je to normalni, alespon my to meli taky, presne jak popisujes. A nejak mi to ani neprislo nenormalni. Jo a zuby by klidne uz mohla mit. Moje neter mela prvni zub prave ve trech mesicich :wink: .
Pa Lucka a Niky (7 měs.)
http://nikolasek.wz.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
7.10.04 20:32

Ahoj, my měli stejný „problém“, nestíhala jsem měnit bryndáčky :roll: začalo nám to přibližně v 10týdnech a opravdu to byl zoubek, úplně se sice vyklubal až ve 4měsících, ale asi to s tím souviselo. Pravda je, že nám to slintání vydrželo až téměř do 2 let :cry: , kdy vyrostla poslední 2.stolička, od té doby je klid :D takže pohodičku, a hlavně zdravé sluníčka, Petra

• Nahlásit
  • Citovat
534
7.10.04 22:43

Ahoj, my taky pěníme! :lol: Jenže nepoužíváme bryndáček. Ještě totiž pořádně nemáme krk a tak ho není na co uvázat. :lol: Já myslím, že by to také mohlo být z toho, jak pořád touží něco žužlat. Už jen ta myšlenka vyvolává produkci slin. Rozhodně je to moooc roztomilý. Karolina + Eliška (2m)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6429
8.10.04 12:13

Ahojky,

taky nám Eliška pění jak o život už pár týdnů.. Vždy když se soustředí na něco, čím se zabývá - nejvíce pod hrazdičkou.. Mládí do hrastítek a pění a pění a slintá a slintá.. pak ty sliny polyká a obač se z toho zalyká.. a kucká.. 8O (místo aby dala hlavu na stranu a sliny „vypustila“ ven).. A když jí tu hlavu chci na stranu dát já, že už vím, co bude za chvíli následovat, tak si ji zase dá nahoru a hraje si dál, když ji vezmu, tak začne protestovat, má to přece rozehrané, že.. Takže když ji při cvičení na kyčle dám kapky železa, už ji nesmím rozptylovat hračkami před následným baštěním, jinak to vypění a vyslintá vzrušením zase všechno ven :D

Zoubek mne nenapdal, protoze to nedělá souvisle, ale právě v rámci zaujetí hrou..
Efina a Eliška dnes 13 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama