Bude hubnout nekdo se mnou? :)

759
11.7.15 16:32

Bude hubnout nekdo se mnou? :)

Ahoj,

chtela bych najit nekoho s kym se budu podporovat pi rozumnem a pozvolnem hubnuti :)

mam sice jen tri tydny po porodu a kojim, ale chtela bych uz zacit s nekym zpevnovanim tela (alespon nohy a ruce). Pred otehotnenim jsem vazila cca 66kilo na 174 a do porodnice jsem sla s 87 kily a v porodnici jsem nechala „jen“ 10kilo. Kilo se mi kojenim a behanim kolem syna podarilo zhubnout takze nynejsi vaha je 76kilo :) do konce roku 2015 bych se chtela dostat na svou puvodni vahu (myslim si, ze je to za temer 6 mesicu realny cil :) ) a casem treba behem dalsiho pul roku bych se chtela dostat na 60kilo a to by mi stacilo :)

Ted k veci :) najde se tu mamina se kterou bych se mohla psychicky podporovat a sem tam soukrome napsat treba jaky cvik nam treba zabral na zadek atd?

:) ja treba zacinam cvicit uz ted s malym (takovy ten podrep s rozkrocenyma nohama, nic narocneho, :D navic ho to i uklidnuje) jim dost, ale snazim se nejist treba umele doslazovane veci a vybirat kvalitni potraviny :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

621
11.7.15 16:45

@Neff Ahojky, určitě se ráda přidám :D mám po porodu už sice 8 měsíců, ale pořádně hubnout sem začala před necelým měsícem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
927
11.7.15 18:03

Urcite, muzeme si klidne psat pres zpravy. Od porodu mam skoro 8 mesicu a taky hubnu, hubnu jen par tydnu a mam dole asi tak 5 kilo. Tak kdyztak napis. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama