Budoucí snažilky

35
21.9.06 09:19

Budoucí snažilky

Ahoj holky,

na miminkovských stránách bloumám už delší dobu, jedny jsou lepší, jedny horší a jak koukám, tady na emiminku to hezky žije, tak se na Vás zkusím obrátit:

Najde se tu někdo, kdo podobně jako já na snaženíčko teprve čeká a chce si taky dopisovat s někým, kdo už miminko chce, ale třeba až na jaře nebo v létě?? Společně by nám to čekání líp uteklo!!

Je mi 26, s přítelem jsme rok a půl a něco přes půl roku už spolu bydlíme.

Těším se na Vaše odpovědi. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6337
21.9.06 09:54

Ahoj Susal, je fajn, že se ti tyhle stránky líbí.
Můžeš zajít na pokec i k nám do diskuze - Život po potratu - vím, není to optimistický název, ale bavíme se tam o všem a najdeš tam, jak těhulky, maminky tak i čekatelky :lol:
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3823
21.9.06 13:28

Nebo se přidej do Květníčku :wink:
snažilkovský deníček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aka
11031
12.10.06 14:18

Ahoj Susal,

jsi tu ještě? Já jsem Tě dřív nenašla… Jsem na tom úplně stejně jako Ty. Miminkovský stránky čtu už takovej rok a tady na emiminu jsem se docela „zabydlela“. Jen jsem pořád nenašla nikoho, kdo by byl ve stejné situaci. Je mi 27, s přítelem bydlím tři roky. O miminko se ještě nesnažíme, ale už se moc těším až se do toho jednou dáme a doufám, že už to bude brzy.

Těším se, že pokecáme. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
12.10.06 15:44

Ahoj Ako,

jojo, jsem tu ještě. To je fajn, že jsi mě našla!

Mě miminkování chytlo v květnu. Tak úplně z ničeho nic, až mě to překvapilo. A mělas vidět ten mazec, když přítel objevil těhotenskou knížku, co jsem si koupila. 8O :D

Snažím se přítele přesvědčit, že na jaře by bylo až tak akorát, ale ten mi tvrdí, že podzim je ještě lepší. Bohužel až ten příští podzim. :( Momentálně, se kolem nás děje tolik, že se tak stane a ani mi to nepřijde. To víš - byteček vyspravit, teď jsem se konečně pořádně rozjela v práci …

Co Vy, jak to plánujete? Co přítel a snaženíčko?

Jinak na emiminu jsem spíš v kytičkách, zatím jsem to tu neměla možnost až tolik prozkoumat. Mám net zatím jen v práci, to toho času tolik není. Doma bude až časem (ten internet).

Zase napiš!! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aka
11031
13.10.06 11:06

Ahoooj,

no to jsem ráda, že jsi tady! :wink:
Mě to miminkování chytlo taky někdy letos na jaře. Myslím, že by to mohlo trochu souviset s tím, že jsem v té době vy:,–(ila HA. Už tak rok jsem měla strašný migrény a tak jsem se rozhodla, že s tím praštím. No a pak se mi snad splašily hormony, či co, ale najednou jsem opravdu cítila, že strašně moc chci mimi. Dřív jsem hlídala několika rodinám dětičky od narození až do pěti let. Dělala jsem to strašně ráda, ale nikdy mě nenapadlo, že bych chtěla svoje. Takže mě stejně jako Tebe překvapila ta změna :)
Jediná věc, kvůli které si stále říkám ještě ne, je to, že je ještě třeba zapracovat na tom bydlení. Bydlíme totiž v bytě s přítelovou maminkou a jistě uznáš sama, že to úplně ideální pro založení rodiny není… :?
Jinak přítel mě celkem chápe a miminko by taky jednou moc chtěl…nejsem si jen jistá, že tak brzy jako já :cry: Nechal se slyšet, že na jaře nebo na podzim bysme se „do toho“ mohli vrhnout, ale přiznám se, že mám pocit, že to tak chce jen kvůli mě :cry: No snad to tak není, nebo se to změní.
Budu se moc těšit, že zase napíšeš.
Páček!
PS: Ať Ti to utíká v práci! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aka
11031
13.10.06 11:11

A to, že jsi si koupila těhotenskou knížku je fakt celkem hustý 8) Ani moc se nedivim, že z toho byl přítel paf :wink: :lol: Ani jsem nevěděla, že se dá jentak koupit, myslela jsem, že Ti jí musí vystavit Dr…
Já toho svýho šokuju akorát věčným brouzdáním po emiminu a čtěním o porodech, prohlížením fotek a rozplýváním se nad miminkama :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35
13.10.06 11:22

Nekoupila jsem si těhotenskou průkazku (tu přece vystavuje doktor), ale knížku o těhoteství. To je rozdíl. :wink:

Teď nestíhám, ale napíšu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aka
11031
13.10.06 12:06

:D promiň jsem pako Neumím už ani číst :oops: Knížku teda už chápu…po tý pošilhávám taky :wink:

Hezky pracuj :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aka
11031
17.10.06 12:12

Ahoj Susal,

jaký byl víkend? Asi máš hodně práce, viď? Já jsem přemýšlela, jestli si vlastně budeme mít o čem povídat, když už jsme se našly :wink: Přecejen to snaženíčko je zatím odložené a tak žádné mimi zážitky nemáme… No ale něco se snad najde, co myslíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ann
9977
19.10.06 08:48

Ahoj holky,
zdravím vás, zatím se taky nesnažíme, ale u nás jsme pokročili o něco dál než vy, takže bychom měli už za měsíc začít.
Mně je 26 a manželovi 33. Jsme spolu 7let, z toho 5 spolu bydlíme, nejdříve u našich a teď už 3sami.
U nás to bylo spíš tak, že jsem to odkládala já (přece jen manža už má věk :wink: ) a teď nějak se mi to všechno taky splašilo a na jaře jsem si řekli, že si uděláme ještě „svobodnou“ dovču a pak na podzim do toho jdem! :oops: Takže už jen čekám až doperu HA a pak hr na to.
Jinak určitě ty chlapi do toho nenuťe, protože ani já bych bývala nebyla ráda, kdyby na mě manža tlačil (on už chtěl dýl), stačí jen malinko, jak by jako bylo hezký, kdyby tohle a tohle se konalo ve třech… To na mě zabíralo.. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aka
11031
19.10.06 09:00

Ahoj Ann,

to je super, že už to máš tak blizoučko! Závidím Ti :wink: Včera jsem zase měla takovej záchvat „miminkochtění“…projevuje se to tak, že je mi najednou strááááášně smutno a něco mi doma chybí :cry: Jsem z toho tak na větvi, že uvažuju, že si aspoň koupím nějaký malý zvířátko, abych se měla o koho starat a byl ode mě pokoj :?
Určitě dej vědět, jak pokračujete :wink: Moc držím palečky, ať nemusíš dlouho čekat! :wink:
Měj se krásně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ann
9977
19.10.06 10:25

Ahoj Aki.
my máme doma jorkšírka, je to můj miláček, a vlastně díky jemu teď hlásím, že snaženíčko vypukne. Měl totiž na jaře nehodu (srazilo ho auto) a já i manža jsme si uvědomili, že je nemožné, být takhle moc upnutá na zvíře. Dvakrát denně jsem ho převazovala, v noci k němu vstávala a když chtěl ven tak i vylezla do noci a šla s ním, protože co bych pro něj neudělala. :D Jo, a nacpat do něj prášky, byl výkon hoden profesionálního zápasníka :twisted:
I tím jsem si uvědomila, že když jsem schopná tohle dělat pro „psa“, tak pro dítě, by to vůbec neměl být problém.
Jediné z čeho mám strach i teď je, že máme hypotéku na byt, tak jak se to bude zvládat. Ale holky mě tu ujišťovaly, že jsou na tom stejně a vždycky se to dá zvládnout.
S tím zvířátkem to zase až tak špatný nápad není, opravdu se naučíš mít řád, i kdyby to bylo morče v kleci (mám ještě osmáky v akvárku ), taky Tě potřebuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Aka
11031
19.10.06 12:02

No víš, já jsem vyrostla v bytě plným zvířátek…začalo to křečkem, pak morčátka, králíček, rybičky, andulák…no a pak jsme dostali (s bráchou) perskýho kocoura. Tomu je teď 13 let a je to můj obrovskej miláček. Přibyl k němu ještě jeden…obyčejnej, ale klááášněj :wink: černobílej mazlík. Tomu jsou teď 3 a je to snad ještě větší milášek. Jenže je bohužel nemám u sebe :cry: Jak jsem už psala, tak bydlím s přítelem a jeho maminkou a ta se právě na nějaký zvířátko moc netváří :( Ach jo :cry:
A to, že jsi se tak přepečlivě věnovala pejsánkovi mě vůbec nepřekvapuje. Já bych o opečovávala taky :wink:
Jsem zvědavá, co tomu řekne, až bude mimi :) Ale to je ještě dost daleko…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ann
9977
19.10.06 12:29

No to jsem taky zvědavá, protože když máme tuleníčko, tak se ze začátku snaží dostat mezi nás, nebo nás upřeně sleduje a to já pak dostávám záchvaty smíchu :D
Ale už jsem takhle pokukovala po jiných diskuzích, kde se psalo pes-miminko, a někomu prý chodí pejsek říkat, že mimčo začíná plakat a tomu bych věřila, mně totiž, když začne zvonit mobil, tak pro něj chodí (bohužel ho neunese, mohl by spolehlivě aportovat :wink: ) tak třeba budu mít čtyřnohou chůvičku.
Jinak se moc těším, až bude chodit na prochajdy s kočárkem a tím naším rošťákem.
Musí být pro Tebe těžké, být bez zvířátek, když jsi zvyklá od mala. Já bych kočku brala taky hned! 8O vyrůstala jsem mezi kočkama, vždycky jsme měli aspoň dvě. Myslíš, že bys nějaké malé v akvárku či kleci neukecala? :? Když bude náležitě roztomilé, tak třeba budoucí tchýně změkne… :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama