bugaboo na ebay?

5331
3.5.07 15:53

bugaboo na ebay?

ahoj holky,

v červenci čekáme druhé dítko a já nutně potřebuji kočárek Bugaboo :D už jsem skoro přemluvila manžela. Jenže: u nás se skoro nedá sehnat (hledám použitý, na nový nedostanu), poradíte kde nakoupit? Koukala jsem na ebay.de - ale vůbec se v tom nevyznám - jak se tam nakoupí? Je to něco jako inzeráty, nebo jsou to aukce?? nemám představu 8O
Nejlepší by pro nás bylo někde v Rakousku, jsme z Brna.. napadlo mě, jestli někdo nemá tip na nějaký bazar poblíž hranic nebo ve Vídni..
prostě beru jakékoliv tipy, jak se dostat k použitému bugaboo.

díky díky díky

iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5331
3.5.07 15:54

jo a kdyby někdo náhodou v dohledné době prodával, tak jsem TADYYYY :D

iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
3.5.07 16:39

ahoj Ivko

Ebay funguje jako aukce i jako normalni nakupy. Musíš se tam normálně zaregistrovat jako vsude a pak ti přijde myslím nějaký potvrzovací kod.
Když je zboží ohned k odběru je tam napsané Sofort kaufen a cena, která je o hodně vyší než ta aukční.
Nevím jaký typ kočárku chceš ale našla jsem tenhle a prodávající je z Rakouska- vídně
http://cgi.ebay.de/…cmdZViewItem

Pak se ještě musíš podívat kam prodávající zasílá. Někdy posílají jen po Německu nebo Rakousku. Je to v kolonce Versand nach:

snad jsem ti aspon trochu pomohla

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
170
3.5.07 18:55

Ivko,
já bugaboo taky na ebay sleduju a Vídeň tam bývá docela často, taky mě to zajímá vzhledem k bydlišti :D , a jak mám vysledováno tak Bugaboo Frog se dá koupit za docela slušný peníze oproti Cameleonu, je tu už i diskuze o Bugaboo, tak zkus kouknout :) , ahojky a Bugaboo zdar :D taky ho musím mít, ale ještě nejsem ani těhu :D
K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
3.5.07 18:56

A ještě, i pokud mají napsáno že zasílají jen do Německa nebo Rakouska, tak většina po dotazu zda pošlou do Čech odpoví že ano,
k.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5331
3.5.07 20:21

Andreo, díky, takže když je tam sofort kaufen, tak to není aukce? To je super, to jsem potřebovala.. teď musím sehnat někoho, kdo umí německy a jedem do Vídně:) ten odkaz vypadá dobře, musím na to mrknout.

Holky, ještě piště co vás napadne:) a Kosmi, Bugaboo zdar! :)

iv-ka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bugaboo
19.11.11 09:35

Bugaboo prodam

Prodavam Bugaboo Frog v luxusni cerne barve s kombinaci s bezovou vcetne mnoha doplnku, destnik, fusak, plastenka, sitka, maxicosi sedacka, adaptery, nakupni kosik, batoh s thermo prihradkami na lahvicky.
Porizovaci cena pres 35 000,– nyni za 18 900,–
Ricany

• Nahlásit
  • Citovat
Bugaboo
19.11.11 09:36

Bugaboo prodam

posilam kontakt v pripade zajmu o Bugaboo kocarky
zatloukale@seznam.cz
775 109 667

• Nahlásit
  • Citovat