slunečník X sluneční stříška

12968
2.5.07 12:17

slunečník X sluneční stříška

Zvažujeme, jestli koupit slunečník nebo sluneční stříšku na kočárek. Máme sportovní kočárek X-Lander XA (rukojeť nejde otočit) a slunečník by se mi na něm moc nelíbil… Ale nevím, jestli by stříška stačila a opravdu prcka před sluníčkem chránila. Cenově to vychází stejně, jen se pořád nemůžu rozhodnout. Poradíte? Díky :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
2.5.07 12:38

Ahoj
já ti teda neporadím ale počkám si na odpovědi:-))
Právě řešíme to stejné. Taky máme Xlander XA. slunečník se mi i líbí ale je docela probléím se strefit do barvy, jedině teda černá ale ta si myslím zas hodně přitahuje sluníčko.

Andrea

• Nahlásit
  • Citovat
2704
2.5.07 12:47

Ha, bezva diskuse! Taky mě zajímá, kdo co poradí…jen sem, prosím, hoďte nějaký odkaz na stříšku - já viděla jen jednu za 500 Kč, což se mi zdá dost… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
2.5.07 12:49

bez komentáře :lol: :lol:
http://sweb.cz/…%C5%A1ka.JPG

a je to taky xa. stíní to dobře.
jezdíme hodně do terénu, na brusle, tak mi to přišlo lepší než slunečník

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
2.5.07 12:50

shari, jo, stálo to 490, ale ať jsem se snažila sebevíc, nenašla jsem levnější :twisted: výrobní cena maximálně dvě stovky. ale nemám na to náladu, sílu ani zručnost :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
2.5.07 13:33

holky,sice mám speedy,ale tam by stříška taky mohla sedět, ne? Jen nevím na brusle mi příjde asi praktičtější, na druhou stranu za chvíli půjdem do sporťáku tak nevím…to budeme muset mít pořád nataženou boudičku,ne? I na korbičce, je to tak? to by pak byl asi lepší slunečník…já se fakt asi nerozhodnu
napište prosím své názory a zkušenosti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
2.5.07 13:55

pipiauto, já to mám na sporťáku, hluboká korbička stínila dost, na sporťáku ta boudička vůbec nestačila, svítilo mu do očí pořád. a aby tam nebylo horko, tak boudička u sporťáku má takový ten síťovinový otvor nahoře - na sviště vidíš a zároveň to větrá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.07 17:05

Ahojda.
pokud můžu poradit, šla bych do stříšky. Měli jsme i slunečník a upřímně řečeno, dost jsem se s ním nazlobila - pořád ho musel člověk štelovat a stále to nebylo ono. Nejdřív jsem myslela, že je to mou nešikovností, ale když jsem s tím viděla zápasit i jiné maminka, tak jsem to vzdala. Koupila jsem stříšku od Teutonie - je universál na všechny kočárky, skvěle se přidělává a složí se do piďisáčku, takže je vždy připravena. A zkoušela jsem jí asi na 4 druhy kočárků. V Rence v Liberci na www.renka-pichl.cz jí mají za 420,– Kč.
Tak snad jsem vám byla trošku užitečná.
Hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.5.07 18:44

Holky, ja strisku videla na bejbycentrum.cz za 459,– … je od Teutonia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3826
2.5.07 20:00

skvělá diskuze,tak já tohle řešila minulý týden. Dnes mi přišla ta stříška-Teutonia. Vypadá moc pěkně. Bohužel já musím počkat až na sporták. Máme Jané Slalom a na korbičku to nejde.
Kupovala jsem ji za 459,–

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2226
2.5.07 20:51

tak jenom doplním, dnes jsem s ní poprvé bruslila a super. jenom, když byl velký protivítr, tak se trochu prohnula dovnitř, ale vůbec nevadilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
2.5.07 21:25

Holky,
tak dávám hlas slun. cloně od Teutonia :wink: - je tady na fotečce od Hell.
Jak psala Bedrunkaaa, slunečník je sice pěkný, ale neskladný a otravný :lol:
Včera jsem potkala kámošku, co má kočárek Teutonia a měla tuhle clonu…hned jsem ji vyzkoušela na mém PP GT3 a jsem z ní nadšená. Je super skladná, lehoučká a myslím, že bude pasovat na každý kočárek. Lehce si ji přehodím i na golfky…
Zkoušela jsem se přes ní dívat, dítko přes clonu krásně vidí a přitom fakt celkem chrání proti sluníčku.
A co je nejlepší, prodávají je u nás v obchodě za 375 Kč! , ale dnes je už neměli, clony přijdou až za týden :cry:
Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
2.5.07 21:46

Hoky, moc díky :wink: Tak jsem se rozhodla pro stříšku. Ještě projdu internet a zkusím najít přijatelnou cenu :roll:

Hell - díky za fotečku :D Vypadá to fakt dobře!

Sisinko - kde to bydlíš, že máte tak super ceny?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
362
2.5.07 22:47

Evculindo,
bydlím ve Valašském Meziříčí! :wink: :lol:

Tady náš obchod: http://www.darababy.cz/

Sisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12968
4.5.07 10:20

Sisi - trošku z ruky, ale díky za odkaz :wink:

Přidávám na odkaz stříšky s kloubem: http://www.detsky-raj.cz/detail.aspx?… - zdá se mi ještě lepší. Jen jsem ještě nehledala ceny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama