Bulka na intimních partiích

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Torina
Nováček 6 příspěvků 06.12.18 17:09
Bulka na intimních partiích

Ahoj maminky, bezdětné v očekávání a holky, které se snaží…
Už je to cca měsíc, co se mi zvenčí (cca 7cm od klitorisu) vytvořila bulka. Nejspíše se jedná o zarostlý chloupek, ať dělám, co dělám nezbyde mi asi nic jiného než s tím zajít na gynekologii, jenže to není akutní, tudíž bych se toho mohla zbavit až koncem ledna, což se mi zdá lehce pozdě. Navic jsem před změnou gynekologa z důvodu toho, že je můj nepříjemný a nechci za ním již chodit.
Nevíte tedy, kam se s něčím takovým obrátit, aby mi tuto maličkou nepříjemnou bulku odstranili?

Díky moc

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 17:16

Moje zkušenost je zanícená bartholini žláza :cert:
Bolí to jako sto čertů, nakonec jsem zatnula zuby a nechala si to říznout ambulantně, úleva to byla obrovská, po pár dnech už jsem nemohla sedět. Když to chytneš v začátku, třeba nebude nutné tak radikální řešení a možná to ani není ono, uvidíš. Rozhodně jdi k doktoru co nejdřív :-)

Torina
Nováček 6 příspěvků 06.12.18 17:20
@Anonymní píše:
Bolí to jako sto čertů, nakonec jsem zatnula zuby a nechala si to říznout ambulantně, úleva to byla obrovská, po pár dnech už jsem nemohla sedět. Když to chytneš v začátku, třeba nebude nutné tak radikální řešení a možná to ani není ono, uvidíš. Rozhodně jdi k doktoru co nejdřív :-)

Tak tohle přímo nebolí, jen mě to opravdu esteticky štve a nechci to mít, chirurgicky bych šla hned, ale no pokusím se zavolat a uvidím, co se dá dělat.

Šarlota4
Extra třída :D 10092 příspěvků 06.12.18 17:30

Pokud je ten chlup videt, tak bych ho vytahla pinzetou a nechala to byt. To se uzdravi, stejne jako akne si mysli :nevim: osobne bych s tim nikam nezla, pokud se nejedna o bolestivou bulku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.18 17:37

@Torina ještě mě napadlo, zkus to trochu rozrypat a dát na to višňovou mast, umí zázraky

Anna85
Kecalka 378 příspěvků 06.12.18 17:48

@Torina
Neco takoveho jsem mela taky, gynekolozka rekla ze je to jen nejaka tukova bulka. Byla tam tak rok, pak najednou sla vymacknout a ani pamatky po ni.
Jinak bartoliniho zlazu jsem mela zanicenou taky, to bolelo desne, to by sis urcite nespletla.

KájaHvězdička
Nováček 10 příspěvků 06.12.18 18:16
@Anonymní píše:
Bolí to jako sto čertů, nakonec jsem zatnula zuby a nechala si to říznout ambulantně, úleva to byla obrovská, po pár dnech už jsem nemohla sedět. Když to chytneš v začátku, třeba nebude nutné tak radikální řešení a možná to ani není ono, uvidíš. Rozhodně jdi k doktoru co nejdřív :-)

Měla jsem to samé. Doktor mi na to dal mastičku a nějaké léky a bylo to. Souhlasím, co nejdříve zajít k doktorovi, zprvu mě to také nebolelo.

Keshi
Závislačka 2725 příspěvků 06.12.18 20:10

Pokud to nebolí bude to spíš opravdu od chloupku, tuková bulka nebo akné (ano i tam dole může být beďar - podkožák, jak mě poučil můj gynekolog). Buď si to můžeš nechat rozříznout a vyčist nebo počkat až se to vstřebá nebo uzraje.

Torina
Nováček 6 příspěvků 06.12.18 20:43

Dámy díky díky, já bych chtěla zase za nedlouho začít dupat s novým jako králík, ale nechce se mi do toho s něčím takovým, zkusím doktora na příští týden. ✌????

dyňa
Kecalka 284 příspěvků 06.12.18 22:12

Mela jsem to v 15letech,i jsem s mamou po1.byla kvuli tomu na gynde.Je to ctvrt stoleti zpatky.Doktor rikal neco o odstraneni chirurgicky.Takze jsem se nakrkla a tu 1.5cm bulku ve vane rozpichala velkou jehlou.Par dni to hnisalo,pak to prasklo a fuj fuj,kolik hnusu z toho vylezlo.Pak jsem se oplachovala par tydnu hermankem,jak me to svedilo.

marcyy
Stálice 60 příspěvků 07.12.18 08:00

S tímhle bych si sama nezahravala…Jde o to jestli to bolí no…Pokud vás to bolí tak bych s tím běžela asi na chirurgii tam by vám to stejně odstraňovali a jestli to nebolí tak rozhodně nenípat, já jsem si takhle jednou přivodila něco stašného protože jsem myslela že je to bedar, nípala jsem nípala až se mi to nějak zanítilo a musela jsem na vyříznutí, nic příjemného

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >