Bulka pod čelistí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 10.02.19 21:27
Bulka pod celisti

Ahojky, včera mě bolela hlava a sáhnu si při mytí na krk bolest a boule, malá ale boli jako pra.. Hlava i místo, kde je… Zítra jauk dr. Někdo kdo ses tím setkal? Je to pod celisti, u kosti. :zed:

Reakce:
Uživatel je onlineiiiv
Extra třída :D 11118 příspěvků 10.02.19 21:29

uzlina

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 10.02.19 21:30

To bude nejspíše lymfatická uzlina. Nemáš někde třeba opar, nebolí Tě zub, nebo někde něco na kůži? Nějaký zánět?

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 10.02.19 21:36
@Lucka1111 píše:
To bude nejspíše lymfatická uzlina. Nemáš někde třeba opar, nebolí Tě zub, nebo někde něco na kůži? Nějaký zánět?

NN. Nemám. Ale hroznou rýmu a kašel jsem mela

sirikit
Nadpozemská drbna 28019 příspěvků 10.02.19 21:41

@PetraMerry Uzlina nebo ucpaná mazová žlázka.
Kdyby to bylo něco opravdu vážnýho - víš, co myslím :hug: - nebolelo by to.
Fakt. Bolest je v tomhle případě dobrý znamení: zánět.

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 10.02.19 21:49

@sirikit tak uvidíme :wink:ta hlava mě z toho tresti jak strep:head_bandage:

Lucka1111
Ukecaná baba ;) 1427 příspěvků 10.02.19 23:21

@PetraMerry jestli Tě bolí hlava jen třeba na části obličeje a máš tu uzlinu tak by to mohlo být počáteční stadium pásového oparu. Tak pokud by se ti objevili na hlavě pak nějaké pupínky, puchýřky tak rychle k doktorovi, včas nasazená mírní bolestivost.

PetraMerry
Ukecaná baba ;) 1531 příspěvků 12.02.19 11:32

Vypadá to na zánět slinne žlázy :? Mám atb a uvidime :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >