Život bez žaludku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 18:11
Život bez žaludku

Zdravím všechny a prosím. Najde se tu žena, která má partnera, manžela bez žaludku?
Partner mé nejlepší kamarádky onemocněl rakovinou žaludku, podstoupil chemo, neúspěšně a za pár dní jde na operaci, kde bude odebrán celý žaludek. Jak moc se vám potom změnil život, co bylo nejhorší, jaké omezení máte? A jak to zvládáte? Prosím anonymně. Nevim zda by to chtěla zveřejnit.

Reakce:
Dsarka
Povídálka 14 příspěvků 10.02.19 18:25

Tatka měl taky rakovinu žaludku vzali mu 1/3. Že začátku toho moc nesnědl pil nutridrinky , ale pak jedl normálně. Ne že bych chtěla strašit ale rakovina žaludku je jedna z nejzákeřnějších typů. Přeji brzké uzdravení :kytka:

zuzikka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 12 inzerátů 10.02.19 18:48

Moje máma dělá ve zdravotnictví a říkala mi o pánovi, který už 20 let nemá žaludek a prý sám říká, že ho to nijak neomezuje. Dá si klidně i vepřo knedlo.

Heivka
Závislačka 3610 příspěvků 10.02.19 18:58

Dědovi odstranili 90% žaludku a jediný problém přímo s tím spojený bylo že byl velmi hubený (180cm, 39kg) a nepociťoval hlad takže ho babička neustále musela nutit jíst. Ještě nesměl nic co by žaludek a střevo mohlo ucpat jako jsou slupky od rajčat, angreštu a podobně. Bojoval s rakovinou přes 40let než jí podlehl, neustále se vracela a pokaždé mu něco vzala, tu kus žaludku, támhle kus střeva, ale dnes jsou už mnohem lepší léčebné metody, protože můj děda už tu skoro 10 let není tak snad nebude u vašeho známého tolik opakovaných výskytů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.02.19 18:58

@zuzikka děkuji moc, v té hrůze je každá pozitivní zpráva úplný životabudič

pecora
Stálice 84 příspěvků 10.02.19 19:03

Tchán je uz tři roky bez žaludku,ji všechno,da si pivo,rizek,nijak se neomezuje,je hodně hubený,ale to byl vždy,je absolutně bez léků.

warita
Echt Kelišová 9355 příspěvků 10.02.19 19:10

Dedovi vzali 3/4 zaludku, take rakovina. Ze zacatku jedl pidi porce, ale zaludek si po nejakem case zvykl a dokonce se roztahl, ze pak uz deda jedl vice mene normalnejsi porce.

Jak to ovsem je, kdyz cloveku vezmou zaludek cely, to nevim.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 12 inzerátů 10.02.19 19:23

Musím taky dodat, že pán je prý velmi pozitivní, takže i proto si myslím, že může tak dobře fungovat.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >