Hyperfunkce štítné žlázy - svědění kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
RKVP80
Nováček 4 příspěvky 10.02.19 19:20
hyperfunkce štítné žlázy - svědění kůže

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat. Již asi 2 měsíce mě trápí svědění kůže bez vyrážky. V tomto období mi byla zjištěna hyperfunkce štítné žlázy. Chtěla jsem se zeptat, zda by to mohlo souviset? Děkuji

Reakce:
cverunka
Závislačka 2783 příspěvků 10.02.19 21:10

No, asi ano.Ja mám také nemocnou štítnou a trpím na kopřivku.Aler­golozka tvrdí, že to souvisí, endokrinologie pry že to nesouvisí, tak nevim. :?

S.Berankinová
Kecalka 354 příspěvků 11.02.19 10:01

Taky mě trápí svědění kůže bez jakýchkoli viditelných důvodů. Nemám žádné pupínky, zarudnutí nic. Ale můžu se udrbat k smrti. Vím, že to může být projev buď špatně fungujících ledvin nebo jater. Dle odběrů krve mám vše v pořádku. Se štítnou žlázou se léčím už několik let. Beru léky a dle krve je také vše ok. Přiznám se, že souvislost mezi štítkou a svěděním mě tedy nenapadla. Za tři týdny jsem objednaná na alergo, tak jsem zvědavá.

riskdreamexpect
Povídálka 45 příspěvků 1 inzerát 11.02.19 11:41

Já se můžu udrbat :pocitac: a taky mi teď vyšla hyperfunkce, takže já v tom souvislost vidím jednoznačně 8)

cverunka
Závislačka 2783 příspěvků 11.02.19 11:46
@riskdreamexpect píše:
Já se můžu udrbat :pocitac: a taky mi teď vyšla hyperfunkce, takže já v tom souvislost vidím jednoznačně 8)
Žejo? Já teda nechápu, proč mi na endokrinologii řekla, že to nesouvisí, že to ještě neviděla :nevim:
RKVP80
Nováček 4 příspěvky 12.02.19 11:56

@cverunka @riskdreamexpect Mě také na endokrinologii řekli, že to nesouvisí. Nerozumím tomu. Stává se mi to na různých místech těla, jakoby mi tam přecházel brouček a já se musím poškrábat. Jednou obličej, pak ruka, noha, zadek :-))) Přijde mi, že mi úplně hrabe.

RKVP80
Nováček 4 příspěvky 12.02.19 11:57

@S.Berankinová Já jsem tu souvislost viděla, protože mi začalo svědění a měla jsem špatné TSH. Dva měsíce předtím jsem měla TSH v pořádku a nic mě nesvědilo :-(

S.Berankinová
Kecalka 354 příspěvků 12.02.19 12:20

@RKVP80 mě špatnou štítku objevili před šesti lety, od té doby beru léky, svědění začalo před 3/4 rokem a zhoršuje se to, jsem zvědavá, co na to ta alergo, i když v zázraky nedoufám, podle mě je to taková pavěda, nasadí mi Zyrtec nebo něco podobného, po čem budu celý den spát, a tím to zhasne

RKVP80
Nováček 4 příspěvky 12.02.19 12:25

@S.Berankinová Nooo, já jsem docela dost naštvaná na doktory obecně a našla jsem si, ať jsem z Ostravy dobrého homeopata v Praze a je nám líp. Celé rodině :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >