Bulky v prsu, biopsie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Věruška1234
Nováček 3 příspěvky 12.06.19 09:05
Bulky v prsu, biopsie

Ahoj holky,
Asi před měsícem jsem si našla bulku v prsu, šla jsem na gynekologii, kde mi to pak doktor potvrdil, ale řekl, že si myslí, že jde o zdurenou mléčnou zlazu, ale pro jistotu mě poslal na UZ. Paní doktorka mi při vyšetření neřekla nic konkrétního a příští týden mě čeká biopsie. Našla mi jednu menší bulku a pak další dvě prirostle k sobě. Nemáte s tím některá zkušenost? Snažím se na to nemyslet než budou výsledky, ale čekala jsem, že po UZ půjdu s klidným srdcem domů, to další vyšetření mě docela vyděsilo.

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34530 příspěvků 12.06.19 09:10

Koukni na tyto diskuze tady a tady , podle zkušeností to nebude nijak hrozný :kytka: :kytka: a držím palce, ať je to jen nějaká prkotina. :hug:

Věruška1234
Nováček 3 příspěvky 12.06.19 09:43

@Tiger-lily
Děkuji :kytka:

rozzinka
Stálice 90 příspěvků 12.06.19 10:45

Ahoj, já toto absolvovala cca před 4 lety, biopsie byla v místním znecitlivění a dokonce jsem tam měla 3-letou dceru sebou. Není to nic hrozného, spíš pak to čekání na výsledky..bylo to myslím za týden hotové. Věřím, že ti to dobře dopadne.

Věruška1234
Nováček 3 příspěvky 13.06.19 09:00

@rozzinka Děkuju za podporu, já se právě nebojím ani tak toho zákroku jako pak těch výsledků no :roll:

Váš příspěvek
Reklama