Buzení dítěte s panikou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hankaa1
Povídálka 23 příspěvků 30.11.18 19:57
Buzeni ditete

Dobry vecer maminky,
mam na vas dotaz, treba nektera z vas ma stejny ci podobny problem.
Muj 3 lety syn se poslednich 14dnu co den vecer presne po. hodine vzbudi, place, rika mami chci, mami chci, pak se nejak. uklidni a.zase spolu usneme. Je mi ho lito jak.je to kazdy den,nevim.cim.by to melo.byt. za 14 dnu ma. prijit do rodiny jeho sestricka tak. jestli to.muze byt kvuli tomu ze se boji treba sourozence. Poradite nektera?
Dekuji moc

Reakce:
murkyf
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 30.11.18 20:34

Bobanek, nezdá se mu něco ošklivého? :nevim:

Denina01
Kecalka 446 příspěvků 30.11.18 20:38

Je zmatený? Vypadá to že je vzhůru a přitom spinká? Ráno si to nepamatuje? Pokud ano, tak se jedná o noční děs. Nemá se špatným snem nic společného, není to tedy noční můra ale přímo noční děs. Zkuste vygooglit ;) :mavam:

Denina01
Kecalka 446 příspěvků 30.11.18 21:26

Jinak spouštěč může být cokoliv, klidně i stres ze změny co ho čeká, může to být tím, když děti začnou chodit do školky - nové prostředí, změny, dozrávání nervové soustavy… Je to u dětí bohužel normální. Může pomoct např. sirup Sedalia na klidnější spánek

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 1 inzerát 30.11.18 22:03

3,5 leťák se mi také teď takhle budí. Mumlá, někdy vykřikuje celé věty, volá mně, ale stačí ho chytit za ruku a hned spí. Myslím, že má jen špatné sny. Miminkem to také může být, ale klidně může mít jen nějaké horší období. U těch dětí je to normální.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >