Dvouleté dítě nespí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
foxsay
Povídálka 14 příspěvků 30.11.18 06:28
Dvouleté dítě nespí

Prosím o radu, už fakt nemůžu. Mám dvouletého syna, od malička špatně spal, podařilo se nám nastavit jakýs takýs režim, usne sám mezi 19:30 a 20:00. Problém je, že se budí okolo 5 ráno a pak už neusne.
Jsme všichni zoufale unavení, za ty dva roky jsem se nevyspala ani jednou a už mi fakt docházejí síly.
Budu moc ráda za rady a tipy, co s tím, díky.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mokkk
Nováček 10 příspěvků 30.11.18 06:39

Ahoj, to je děs. Chápu tě. Moje dvouletá je vzhůru kolem půlnoci, pak kolem té páté, a pak tak polospí a budí se až do půl sedmé. Na tohle pomáhalo dát ráno mlíko do postele. Dobré bylo, když se z ní sama nedostala, ale kde jsou ty časy:-)

šárkajak
Kecalka 490 příspěvků 30.11.18 06:47

@foxsay promiň ale co je za problem…spí ti 9 h v kuse. Tak choď zkrátka dřív spát. My vstáváme v 5.30-6 h ale byly doby i kolem páté. Manžel vstává ve 4 h do práce. Jdeme spát zkrátka mezi 21-22 h.

unuděná
Kelišová 5729 příspěvků 1 inzerát 30.11.18 06:51

@foxsay Me to neprijde tak hrozne,me deti ve dvou letech spaly podstatne hur,hlavne kouskovane.A to ti pak nestaci ani 9hodin,kdyz mezitim sestkrat vstavas.Jestli si chcete prispat,tak posunte vecerni spani postupne o hodinku,ale to ranni vstavani obvykle deti maji nejak naprogramovane.

Aduš8
Závislačka 2999 příspěvků 30.11.18 06:51

@foxsay ty nemáš partnera, který by alespoň o dovolené s dítětem vstával, aby ty sis mohla přispat. Já takhle vstávala celý rok po porodu mezi 4. a 5. ranní, prostě jsem chodila dřív spát :nevim:. Některé děti to tak prostě mají :)

Podzimnice
Stálice 82 příspěvků 30.11.18 06:56

Syn vstava take tak. Chodi spat kolem sedme. Dnes vstaval ve 4:50. :lol: A to jeste donedavna vstaval i vicekrat v noci. Je mu dva a pul a nikdy celou noc nespal. Proto to, ze spi v kuse beru jako darek k Vanocum. Kdyz se chci vyspat, jdu proste driv. Spat tolik hodin v kuse je super a v tech pet si najednou pripadam taky vyspala. Predpokladam, ze spat zacne, az nastoupi do skolky, ja do prace a zacnu ho budit. :lol:

Lopenana
Stálice 98 příspěvků 30.11.18 07:04

:lol: to je vtip ne? Kde je ten problém? Dite spi pekne,nevim,co by sis predstavovala. 8o

LindaPraha
Extra třída :D 14092 příspěvků 30.11.18 07:13

Nechapu, co je na tom spani spatne. Spi ti celou noc vkuse a naspi 9-9,5h. Neni to miminko, aby prospalo i vetsi cast dne :nevim: Proc nejdes spat nekdy driv s nim, ja bych si libovala spat tolik hodin vkuse :)

mikes89
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 30.11.18 07:16

Take nevidim problem, myslim, ze by nektere maminky vcetne me byly za takovy spanek opravdu rady…mate moznost spat osm hodin v kuse, coz povazuji za uzasny dar :palec: muj broucek spi sice v noci deset hodin, ale je kazdou pul hodinu az hodinu vzhuru, tak si vyberte :lol:

Příspěvek upraven 30.11.18 v 07:30

Russet
Extra třída :D 13231 příspěvků 30.11.18 07:24
@foxsay píše:
Prosím o radu, už fakt nemůžu. Mám dvouletého syna, od malička špatně spal, podařilo se nám nastavit jakýs takýs režim, usne sám mezi 19:30 a 20:00. Problém je, že se budí okolo 5 ráno a pak už neusne.
Jsme všichni zoufale unavení, za ty dva roky jsem se nevyspala ani jednou a už mi fakt docházejí síly.
Budu moc ráda za rady a tipy, co s tím, díky.

Pohoda. Jdi si lehnout v devět a máš po problému. Běž spát přes den, pokud usne.

stinga
Závislačka 4852 příspěvků 3 inzeráty 30.11.18 07:33

@foxsay cha, má dvouletá dcera to samé, vstává každý den v 5, já chodím 3× týdne večer do práce a jdu spát v 1 v noci!
no utěšuju se tím, že až půjde do školky, bude nácvik brzkého vstávání fajn

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2297 příspěvků 30.11.18 08:06

Jdi 2× do týdne spát s ním, ne? A budeš přespaná…

Moje děti - 2,5 leté a 7 leté spí od 21 - 6:30, chodím spát kolem půlnoci a vstávám v 6:15, protože chodíme do práce.

Ten starší vstával v 5 ráno až do svých 4 let… Prostě děti to takhle mají, starší teď zase chodí otravovat a chce si lehat k nám. Takže stejně nespím.

Tichošlápek
Extra třída :D 11544 příspěvků 30.11.18 08:08

Můj ctyrletak rovněž vstává v pět. Nezlob se, ale v čem je takový problém, tak bez spát hodinu po něm a mas nádherných 8 hodin spánku 8o praľa bych ti kombinaci s mým mladším, který sice spí ráno do sedmi, ale v noci se každou hodinu az dvě budí s pláčem. To bys pak nespala, ale takhle mas naprosto zlaté dítě.

Krupka domaci
Povídálka 42 příspěvků 30.11.18 08:10

Já tě chápu, že je to opruz. Já jsem sova a dostala jsem skřivana. Syn mi do 2,5 let chodil spát v 20:00 a vstával kolem 5:30 a to se ještě v noci tak dvakrát vzbudil. Až kolem tří let mi začal spávat celou noc a budit se kolem 6:30. Naučila jsem se chodit spát brzo, ale i tak jsem to brzké vstávání nedávala. Držím palce!

bublinek
Kelišová 5289 příspěvků 30.11.18 08:39

Taky mi to přijde v pohodě. A nikdy jsem se nevyspala tak jako s holkama doma. Když se mi chtělo spala jsem s nimi i přes den. V noci jsme třeba nespaly, ale doháněla jsem to přes den. A měla jsem i uklizeno a navařeno. Takže problém bude asi jinde.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Výměna, která se málem nedotočila: Patrik útočil na štáb a vyhazoval jej

Bylo to nefalšované drama. Úklidový šílenec Patrik ve středeční Výměně... číst dále >

Pomejeho rodina musela zasáhnout: Za Jirkou se nikdo bez hesla nedostane!

Jiří Pomeje (54) bojuje s rakovinou v Nemocnici Na Pleši, kde se zdá, jako by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >