Den co den se po půl až tři čtvrtě hodině budí a strašně brečí

21
11.11.19 21:25

Buzení - mimčo 3 měsíce

Nemáte někdo zkušenosti s tím, když 3 měsíční mimčo večer usne do 10 minut, ale den co den se po půl až třičtvrtě hodině budí a strašně brečí a trvá to třeba hodinu než usne? Už fakt nevím co s ní. :( Potom už normálně spí několik hodin. :-/

Příspěvek upraven 11.11.19 v 22:44

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7865
11.11.19 21:44

Běžné… konejšit a vydržet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
11.11.19 21:48

No je to mimino… Normál. Vydrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1296
11.11.19 22:31

Může ji něco bolet, setkala jsem se s tim a byl to problém, který pomohla do několika dnů vyřešit správná rada fyzioterapeuta a cvičení..objednej se, nebo aspon konzultuj, nenech svoje dítě trápit, opravdu ho může něco bolet a budí ho to…rady výše mě donutily ti napsat, ty mi prijdou zcestné :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
11.11.19 22:45

Mojí malý je zatím jen 7týdnů, občas se takhle probudí. Sice ne s pláčem, ona ale skoro nepláče. Pokud se takhle vzbudí, tak má buď hlad nebo se potřebuje vyprdět. Pokud je to ale u každého usnutí, asi bych zašla k doktorovi, jestli je všechno v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
11.11.19 23:13

Malý se mi budil celou noc co hodinu do roku a půl… Ale on je hodně kontaktní a byl hrozný závislák na kojení…
Jestli ti pak spinká celou noc, tak bych pátrala jestli ho něco neleká/nebudí/neruší ve spánku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1673
12.11.19 04:37

A to děla jen večer? Jestli ano, muze to být jen tím, že je po celém dni pretazené a zpracovává všechno zážitky, proto nemůže poradne usnout a budi ho to :) navečer jsou miminka proste více plačtivá, po tom třetím měsíci by se to ale mělo výrazně zlepšit, souvisí to s dozravanim CNS. Pláč je jediný způsob, jak ze sebe ty emoce děti mohou dostat, vem ho do náruči a mazli se, až cítí tvoji přítomnost a bezpečí, jistotu, ze tu pro nej jsi. Pomož mu usnout - co u vas zabírá, kojení, nošení, houpání, bílý šum, zpívání, někdy kombinace více věcí. Jestli to děla jen večer a delší dobu (u nás to začalo asi okolo dvou týdnu, okolo šestého sedmého to bylo nejhorší, teď je to jakž takž, jak kdy, jak je unavená, jk spala přes den atd, má dva a půl). Pokud to ale začalo z ničeho nic nebo se ti zda, ze se to horší nebo je to pro tebe k nevydrženi, zajdi s mikinkem k doktorovi, když se vyloučí zdravotní problémy, taky tě to uklidní a kdyby nedej bože ne, tak se to alespoň začne řešit co nejdříve a miminku se brzy uleví :). Držím palce a hodně síly :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
16.11.19 14:30

Uplně normální… nás to trápilo asi do 9 měsíců, prostě jsem na sto procent věděla že po usnutí se do 40 min vzbudí, brečící a budu muset zase uspávat, postupem času se to lepšilo, stačilo vrátit dudlík. Jedna paní mi tu psala že jde z přechod do jiné fáze spánku a děti to prostě nedávají. Ale neboj upraví se to…akorát syn to měl u každého, i denního spánku teda… nejhorší byl ten brekot, jakože jsem věděla že je špatný z toho že chce ještě spát…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat